Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да Ви попитам за вашето мнение и моля без нападки. Момиче на 16 години съм, скоро правя 17. Много харесвам тъмно червени и тъмно лилави червила и искам да отида с такова на училище, но се притеснявам как биха реагирали учителите ми. Някои от тях са ме виждали с такова, защото ме имат във фейсбук, но на живо не са и може да реагират по друг начин като ме видят на живо, а тези, които въобще не са ме виждали с такова може да е по странно. Вие какво мислите? Бихте ли отишли с такова на училище? И какъв е проблема , ако се ходи с такива на училище? В класът ми момиче е идвало с тъмно червено червило, но тя е една от проблемните и учителите не се занимават с нея, докато аз съм от тези , които защитават учителите, уча и не създавам никакви проблеми и може на мен да ми направят изречение. Ще се радвам на мненията и съветите Ви. Съжалявам , ако темата не е за тук и благодаря предварително.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момче съм но мисля, че учителите не могат да ти се бъркат дали ще ходиш гримирана или не. Доколкото знам не е забранено и не е тяхна работа с какво червило си отишла.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо си вземи и няколко бири или пък бутилка уиски. Никакъв проблем!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да , не могат да ми кажат дали да ходя гримирана или не, заащото съм ходила с грим, вярно рядко се случва, но се е случвало , но досега не съм имала смелостта да пробвам да отида с такова червило, а винаги съм ги харесва и в повечето случаи нося такива. Реших да се престраша и да опитам в понеделник да отида и на училище така, но исках да чуя мнението и на други хора. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Yanica Dimova написа:

Да , не могат да ми кажат дали да ходя гримирана или не, заащото съм ходила с грим, вярно рядко се случва, но се е случвало , но досега не съм имала смелостта да пробвам да отида с такова червило, а винаги съм ги харесва и в повечето случаи нося такива. Реших да се престраша и да опитам в понеделник да отида и на училище така, но исках да чуя мнението и на други хора. 

Само по червило ли ще ходиш на ШКОЛО?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, acnekt написа:

Само по червило ли ще ходиш на ШКОЛО?

Ъъъ, не? Що за въпрос? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, t.A.T.u Forever написа:

Ъъъ, не? Що за въпрос? 

Слагай си, каквото искаш. Но поне прилично облечена и прилично поведение. Защо се налага да слагаш червило? Не може ли естествена красота, все пак си младо момиче. Грима не състарява ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Защо се налага да слагаш червило? Не може ли естествена красота, все пак си младо момиче.

В повечето случаи ходя естествена. А когато слагам грим единствено слагам очна линия, спирала и някакво червило. Няща от сорта на фон дьо тени, основи и други такива глупости не слагам и още нещо аз съм от малкото с ествествени вежди и си ги харесвам и не се налага да ги попълвам , да ги рисувам и така нататък. Затова защо се налага да слагам червило, не се налага, но понякога ми се приисква , защото ми харесва, а за училище при положение , че ставам в 5 последната ми мисъл е да се клепотя с глупости. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и зелена се боядисай да си по-убава

силикона кога ще слагаш хилурона там ко беше още екстеншъни

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

и зелена се боядисай да си по-убава

Откъде знаете, че вече не съм? Ходих 3 години с рижава коса, омръзна ми и се вънрах на кестеняво, но благодаря за идеята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, t.A.T.u Forever написа:

Може да отидеш и по бански. Не те нападам, но ти защо ходиш на училище въобще?? Това не е модем подиум, а е място където човек събира знания. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, t.A.T.u Forever написа:

Откъде знаете, че вече не съм? Ходих 3 години с рижава коса, омръзна ми и се вънрах на кестеняво, но благодаря за идеята.

ан тъй, сега зелено

кат корнишон зелено

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай!

Сложи си червило, виж реакциите на учителите и съучениците си и прецени, дали ще продължиш да ходиш с червило на училище или не.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Може да отидеш и по бански. Не те нападам, но ти защо ходиш на училище въобще?? Това не е модем подиум, а е място където човек събира знания. 

да се видят с кво червило са с какъв мейбълин хилурона кой ти го тури....

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Както споменах по горе аз уча и не създавам проблеми. От 20 човека в класа аз съм една от най - добрите и с най - високият успех. Да, има предмети, които не ми допадат и не уча , но въпреки това имам хубави оценки. И причината да имам уважението на моите учители към мен е тази, че аз имам уважение към тях, не преча, не създавам проблеми и не нарушавам дисцпилината. Това как изглеждам мисля, че няма значение с това колко уча и колко не, пък имам и добра слухова памет само със слушане запомням.

преди 5 минути, Мойра написа:

Опитай!

Сложи си червило, виж реакциите на учителите и съучениците си и прецени, дали ще продължиш да ходиш с червило на училище или не.

Благодаря. Няма да е червено, тъмно лилаво ще е.

преди 4 минути, haidukpikaso написа:

да се видят с кво червило са с какъв мейбълин хилурона кой ти го тури....

С кифлите от класа ми нямам нищо общо, казвам им така , защото носят по 3 тона фон дьо тени и така нататък, а аз не ползвам такива боклуци. Пък и са тъпи индивиди , от които ми е писнало, защото държанието им към учителите ни не е нормално. Точно заради това и бях набила една.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както споменах по горе аз уча и не създавам проблеми. От 20 човека в класа аз съм една от най - добрите и с най - високият успех. Да, има предмети, които не ми допадат и не уча , но въпреки това имам хубави оценки. И причината да имам уважението на моите учители към мен е тази, че аз имам уважение към тях, не преча, не създавам проблеми и не нарушавам дисцпилината. Това как изглеждам мисля, че няма значение с това колко уча и колко не, пък имам и добра слухова памет само със слушане запомням.

Цветът на червилото не е от значение за околните, от значение е факта, че си сложила червило.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мойра написа:

Цветът на червилото не е от значение за околните, от значение е факта, че си сложила червило.

Все пак благодаря за мнението. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е много приемливо да ходиш с такъп тип червило в институция като училището. Бих те посъветвала, да го използваш в друг момент. Училището не е подходящо място

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 4 минути, t.A.T.u Forever написа:

Чудесно, но това не се връзва с написаното по-горе. Първата ми специалност е педагогика и съм работил 4 години като учител. Между уча и съм добра по-успех и как да се гримирам, за да отида на училище има огромна несъвместимост. Още помня случката как ученичка в 10 клас на твоята възраст влиза с 10 минути закъснение, отваря си несесера и започва да се гримира в часа. На въпроса какво правиш отговорът беше - Ами господине, закъснях и нямаше време да се гримирам. Аз казвам, но това е час по информатика, а отговорът беше -- Е какво от това.

На тази госпожичка баща и беше програмист и вземаше около 2500 лева заплата, което за Плевен е нещо голямо. Аз я питам, добре де не искаш ли да станеш като баща ти. Той може да те обучи. Отговор - Господине, не ме интересува.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Чудесно, но това не се връзва с написаното по-горе. Първата ми специалност е педагогика и съм работил 4 години като учител. Между уча и съм добра по-успех и как да се гримирам, за да отида на училище има огромна несъвместимост.

Имам добър успех, защото уча, просто това, че запомням със слушане ми е от голяма полза и вкъщи ми отнема малко време , за да си донауча. Образованието за мен е изключително важно и искам и да бъда студентка след като завърша.

преди 3 минути, Jayashri написа:

Не е много приемливо да ходиш с такъп тип червило в институция като училището. Бих те посъветвала, да го използваш в друг момент. Училището не е подходящо място

Благодаря за мнението Ви и съвета Ви.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, t.A.T.u Forever написа:

Имам добър успех, защото уча, просто това, че запомням със слушане ми е от голяма полза и вкъщи ми отнема малко време , за да си донауча. Образованието за мен е изключително важно и искам и да бъда студентка след като завърша.

Дано да е така. То си е за Вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Дано да е така. То си е за Вас.

Отдавна знам какво искам да уча и следвам мечтите си. И ще запиша висше , защото ще ми трябва , а и защото обичам да уча. След време искам да стана и учителка , а затова се иска учене. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, t.A.T.u Forever написа:

Както и не става да слагаш тъмни сенки, обилни руж, бронзант и хайлайтър през деня. Да кажем, че е етикет :)

Нормално е като момиче да ти харесва и това, разбира се, няма нищо общо с това дали си умна или не. Нормално е и да не знаеш на тая възраст

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Jayashri написа:

Както и не става да слагаш тъмни сенки, обилни руж, бронзант и хайлайтър през деня. Да кажем, че е етикет :)

Нормално е като момиче да ти харесва и това, разбира се, няма нищо общо с това дали си умна или не. Нормално е и да не знаеш на тая възраст

Не използвам такива неща. Сенки много рядко и то ако излизам някъде на по специално събитие или на някакъв рожден ден и то много леки.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна знам какво искам да уча и следвам мечтите си. И ще запиша висше , защото ще ми трябва , а и защото обичам да уча. След време искам да стана и учителка , а затова се иска учене. 

Ще го кажа с една дума - НЕДЕЙ да ставаш учител. Има възможности хиляди, но не избирай тази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.