Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

Това миличка беше едно време. Вече не се случва. Няма села, няма мечки, няма и къде циганите да правят подобни номера. Когато бях на 10 години идваха с  мечки и с маймуни. Сега вече няма нищо. Сега колко това е било правилно и дали е било правилно е съвсем друга тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата си има заглавие.

Създадена е за всички спасени мечовци в този парк в Белица, не случайно започнах с това видео от вчера в "Ничия земя".

49033034_1335035256656634_50623186213934

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво е спасено. Знам какво се прави от вече 25 години и какво се казва поголовно бракониерство с разрешение на властите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Емил Костов написа:

Не знам какво е спасено. Знам какво се прави от вече 25 години и какво се казва поголовно бракониерство с разрешение на властите. 

Махни си ръцете от мечовците на Белица !!!

Преди да спамиш вземи се образовай малко какво е спасено

Спасени са мечки и от други държави, ако не ти е известно.

bears_park_belitsa_com_th.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

Махни си ръцете от мечовците на Белица !!!

Преди да спамиш вземи се образовай малко какво е спасено

Спасени са мечки и от други държави, ако не ти е известно.

ДА ги махна??? Ти след малко и бракониер ще ме наречеш. Хайде стига глупости. И ти видя ли лично спасените мечки или просто спамиш темата???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

ДА ги махна??? Ти след малко и бракониер ще ме наречеш. Хайде стига глупости. И ти видя ли лично спасените мечки или просто спамиш темата???

аз съм техен дарител

други въпроси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм техен дарител

други въпроси

Това на кой даряваш и какво даряваш е без значение. Проври ли къде ти отиват парите???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Това на кой даряваш и какво даряваш е без значение. Проври ли къде ти отиват парите???

темата не е за тебе не разбра ли

пфуууу аман от тебе

на ти една мечка от парка

Image_7253043_126.jpg

това е Рику, последен заспа зимен сън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

темата не е за тебе не разбра ли

Темата е да вземеш да мислиш, а не да се ежиш на този и онзи, защото не му харесваш мненията. Още преди 12 години идваха чужденци и плащаха по 30-40 хиляди евра да стрелят по каквото си искат независимо дали е сезона за лов или не. Да не говорим, че още по комунистическо време в село идваха едни сладури с автомобили и пушки, който бяха забранени в България и стреляха по всякакъв дивеч, а после само аз си знам какво ставаше в хижата на село и как се напиваха. Та си провери на кой си даваш парите да не останеш мега разочарована. А това , че си пърхате в дадена тема и се усмихвате един на друг за мен е без значение. Аз карам хората да мислят и да търсят!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рику е спасен от Албания

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Темата е да вземеш да мислиш, а не да се ежиш на този и онзи, защото не му харесваш мненията. Още преди 12 години идваха чужденци и плащаха по 30-40 хиляди евра да стрелят по каквото си искат независимо дали е сезона за лов или не. Да не говорим, че още по комунистическо време в село идваха едни сладури с автомобили и пушки, който бяха забранени в България и стреляха по всякакъв дивеч, а после само аз си знам какво ставаше в хижата на село и как се напиваха. Та си провери на кой си даваш парите да не останеш мега разочарована. А това , че си пърхате в дадена тема и се усмихвате един на друг за мен е без значение. Аз карам хората да мислят и да търсят!

иде реч за панаирджийски мечки бе дето са ги гледали като техни си любимци, пари са изкарвали с тях

мързи те дори клипчето да пуснеш - мечка и дъръбъръ да се изкаже неподготвения пфууууууу

стига се излага че дадох линк на Парка вече към темата та ще станеш за смях

преди 10 минути, Емил Костов написа:

да бе да бе не бой се беееее

ябълки и круши им купих

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

Рику е спасен от Албания

иде реч за панаирджийски мечки бе дето са ги гледали като техни си любимци, пари са изкарвали с тях

мързи те дори клипчето да пуснеш - мечка и дъръбъръ да се изкаже неподготвения пфууууууу

Ама няма такива. Имаше навремето. Аз клипчето съм го изгледал и съм бил свидетел на такива мечки и техните мечкари дето обикаляха селата. Пак те карам да мислиш. Да не стане като с темата нямам договор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я обикновени кафяви мечки,интересни са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 12 минути, haidukpikaso написа:

Ти провери на кой и за какво си даваш парите, а тези снимки за мен за без значение. По принцип се занимавам и с WEB Design та в даден сайт мога да ти направя каквото снимка си искаш и да я кръстя както си искаш.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Я обикновени кафяви мечки,интересни са

Историята на всяка една от тях е тъжна. Благодарение на фондацията на Бриджит Бардо, която построява парка, благодарение на фондация "Четири лапи" - всички мечки са спасени и са там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

Историята на всяка една от тях е тъжна. Благодарение на фондацията на Бриджит Бардо, която построява парка, благодарение на фондация "Четири лапи" - всички мечки са спасени и са там.

Ти отиде ли да провериш или просто вярваш на написаното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Ти отиде ли да провериш или просто вярваш на написаното?

аз съм го строила този парк бе

млъкни да не ти пратя Рику дето не ще да спи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм го строила този парк бе

:lol6:Аз ще спра дотук. В други теми си казвала, колко си зле с парите и цепиш стотинката. Разбира се, в това няма нищо лошо. Ако наистина даваш пари на някакви олигофрени просто си прегледай нещата. А това, че мечки спасени от мечкари, които обикаляха навремето няма това е ясно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

09-2-3-360x269.jpg

Рику, спасен от Албания

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 13 минути, haidukpikaso написа:

09-2-3-360x269.jpg

Рику, спасен от Албания

Същото е като в темата нямам договор. Продължавай да даваш пари! Интересно как разбра, че името му е Рику и е спасен в АЛБАНИЯ???? Вземи да си сверяваш часовника, защото явно те лъжат ама сериозно, но парите са си твои!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, haidukpikaso написа:

Разбира се че са тъжни,няма животно спасено от човек да има весела история

преди 19 минути, Емил Костов написа:

:lol6:Аз ще спра дотук. В други теми си казвала, колко си зле с парите и цепиш стотинката. Разбира се, в това няма нищо лошо. Ако наистина даваш пари на някакви олигофрени просто си прегледай нещата. А това, че мечки спасени от мечкари, които обикаляха навремето няма това е ясно. 

Е защо да не го е строила и без пари? Може да е била работник там знаеш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Разбира се че са тъжни,няма животно спасено от човек да има весела история

Е защо да не го е строила и без пари? Може да е била работник там знаеш ли?

Карам я просто да вземе да се замисли и да не поства глупости, защото се лъже лесно! То се вижда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Карам я просто да вземе да се замисли и да не поства глупости, защото се лъже лесно! То се вижда.

Ами добре а ако това е реклама на парка? Ето аз не знаех за този парк и научих от темата хехе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бил съм в парка два пъти. Последният път беше миналата година. Заведох маликият син да види мечоците. Мечкита са си там. На едната й лиспва част от крака и т.н. Хубаво и приятно местенце е. Лошото е, че няма асфалтов път точно до парка. Или спирате в подножието му и вървите около 0,5 км пеша по една пътека покрай оградата или тръгвате с кола по черен път(миналата година правиха някакви разширения на едно място) или селд окло 2 км сте пред входа на парка.На всеки 20-30 минути има разходка, задължително с екскурзовод, който разказва за мечките и т.н. Обаче, паркът е разположен по един склон и разходката включва спускане и изкчаване, та не е за всеки. Ако ходите до Банско и се чудите как да си запълните времето този парк е подходящо място и не е много далеч.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.