Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 2 минути, A.com написа:

Бил съм в парка два пъти. Последният път беше миналата година. Заведох маликият син да види мечоците. Мечкита са си там. На едната й лиспва част от крака и т.н. Хубаво и приятно местенце е. Лошото е, че няма асфалтов път точно до парка. Или спирате в подножието му и вървите около 0,5 км пеша по една пътека покрай оградата или тръгвате с кола по черен път(миналата година правиха някакви разширения на едно място) или селд окло 2 км сте пред входа на парка.На всеки 20-30 минути има разходка, задължително с екскурзовод, който разказва за мечките и т.н. Обаче, паркът е разположен по един склон и разходката включва спускане и изкчаване, та не е за всеки. Ако ходите до Банско и се чудите как да си запълните времето този парк е подходящо място и не е много далеч.

Само не ми е ясно какво общо има всичко това с мечката от Албания и с мечкарите, дето са ходили с мечките по селата да свирят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Емил Костов написа:

Само не ми е ясно какво общо има всичко това с мечката от Албания и с мечкарите, дето са ходили с мечките по селата да свирят. 

те живеят там, сега, спасени са - и Добри от клипчето, и Рику от Албания - те са в Парка

в момента спят зимен сън

най-после зимен сън, който никога преди не са имали милите

никоя от мечките не е спала зимен сън - преди да я завърнат в естествената й среда, какъвто е Парка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

те живеят там, сега, спасени са - и Добри от клипчето, и Рику от Албания - те са в Парка

Ще питам пак, защото явно никой не ме разбира! КАК ТИ разбра, че са спасени, че са добре и че са в парка, защото аз мога да ти направя хиляди измислени клипчета и да те манипулирам както си искам. Отново не мислиш, както в темата за договорите. Такива МЕЧКИ от времето, където имаше мечкари дето го водеха по селата и ги караха да правят шоу  НЕ СЪЩЕСТВУВАТ от 30 години. Аз съм селско момче и много добре познавам този период. Както познавам и периода на тоталното бракониерство. Та отново ще ти подесетя ако даваш пари на някой за подобна малоумна кауза провери къде ги даваш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има свидетел бе дето е ходил там - не четеш ли

мога да те заведа ако искаш а - само си избери мечката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, haidukpikaso написа:

има свидетел бе дето е ходил там - не четеш ли

мога да те заведа ако искаш а - само си избери мечката

Той май иска да каже че танцуващите мечки са мъртви а тези са други?

преди 15 минути, Емил Костов написа:

Ще питам пак, защото явно никой не ме разбира! КАК ТИ разбра, че са спасени, че са добре и че са в парка, защото аз мога да ти направя хиляди измислени клипчета и да те манипулирам както си искам. Отново не мислиш, както в темата за договорите. Такива МЕЧКИ от времето, където имаше мечкари дето го водеха по селата и ги караха да правят шоу  НЕ СЪЩЕСТВУВАТ от 30 години. Аз съм селско момче и много добре познавам този период. Както познавам и периода на тоталното бракониерство. Та отново ще ти подесетя ако даваш пари на някой за подобна малоумна кауза провери къде ги даваш. 

Колко години живее една мечка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Емил Костов написа:

Защо трява да има. Заглавието на темата е "Парк за танцуващи мечки Белица" и аз за парка съм писал. :)

Вие си имате отделен разговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, petie1 написа:

Ами добре а ако това е реклама на парка?

Точно това си е, решили са хората да изкарат някой лев и сложили такса 6лв.

Каква е разликата ви с мечкарите, затворили сте животните и ги показвате за пари? Като сте толкова загрижени, подгответе ги няколко месеца за свободен живот и ги пуснете на свобода, а не ги дръжте като затворници в парка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, megatone написа:

Точно това си е, решили са хората да изкарат някой лев и сложили такса 6лв.

Каква е разликата ви с мечкарите, затворили сте животните и ги показвате за пари? Като сте толкова загрижени, подгответе ги няколко месеца за свободен живот и ги пуснете на свобода, а не ги дръжте като затворници в парка

Прав сте разбира се но ако сте гледали Анимал Планет там също дават за такива паркове къде за маймуни къде за крокодили ,та  там често казват че животни ползвани за работа вече не могат да бъдат пускани на свобода

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монти си има нова любима, най- младата женска мечка в парка- Мима.
Повече от четири години търсим подходящ приятел в игрите за Монти. Забелязахме, че прекарваха много време на оградата - наблюдаваха се, надушваха се, дори издаваха звуци един към друг. Събрахме ги в сектор 3 и след няколко секунди започнаха да си играят. Оттогава те са неразделни!

11252449_475884212571747_176605112174092

https://www.facebook.com/ParkZaTancuvashtiMechki

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уау какви интересни мечки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petie1 написа:

Уау какви интересни мечки...

Върнати в естествената си среда най-после.

Монти заспа късно тази година, хаха чака си подаръците

https://www.facebook.com/ParkZaTancuvashtiMechki/videos/2155942368054396/

https://www.facebook.com/ParkZaTancuvashtiMechki/videos/311493242886276/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотни новини от Арктурс, Гърция !

Трите мечета, които спасихме заедно с Министерство на околната среда и водите и Регионална инспекция по околна среда и води - Смолян и транспортирахме в спасителния център Aрктурос, Гърция, са заспали зимен сън. През последните седмици те са се хранили веднъж или два пъти седмично с храна максимално близка до храната, която могат да намерят в дивата природа. Преди да заспят зимен сън малките мечета си са направили леговищa, в които са прекарвали повечето от времето през последния месец.

50770419_2249641635048096_11390017217589

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тези мечета може да се освободят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, petie1 написа:

А тези мечета може да се освободят

И как я виждаш ти тази работа - та те нямат майка.

По-добре е да са защитени в резерват, където ще ги пазят.

Те няма да оцелеят без мама сами.

0467122001524481504_big.jpg

https://www.iwoman.bg/snimki/9595-Trite-spaseni-mecheta-koito-umiliha-Bylgariq.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, haidukpikaso написа:

И как я виждаш ти тази работа - та те нямат майка.

По-добре е да са защитени в резерват, където ще ги пазят.

Те няма да оцелеят без мама сами.

0467122001524481504_big.jpg

https://www.iwoman.bg/snimki/9595-Trite-spaseni-mecheta-koito-umiliha-Bylgariq.html

Не сега бе алоууу по 999 дават един руснак как учи мечетга да бъдат диви с цел да ги пуснат на свобода катоо пораснаат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, petie1 написа:

Не сега бе алоууу по 999 дават един руснак как учи мечетга да бъдат диви с цел да ги пуснат на свобода катоо пораснаат

ама алоууууууу на майка си ще викаш - тва първо само на майка си

и второ дай линк, макар че не е по темата  - тоя някакъв олигарх дето си купува мечета ли е

темата е за Белица - резервата в България

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, haidukpikaso написа:

ама алоууууууу на майка си ще викаш - тва първо само на майка си

и второ дай линк, макар че не е по темата  - тоя някакъв олигарх дето си купува мечета ли е

темата е за Белица - резервата в България

Не потърси си сама казах ти къде е казах ти с какво се занимава открий си го,пак ти казвам учи мечета за дивата природа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.