Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Lumberman

Преврат във Венецуела: Председателят на парламента се самообяви за президент

Препоръчан отговор

Аха . А знаеш ли какво е шизофрения ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

Аха . А знаеш ли какво е шизофрения ?

НЕ! Чакам ти да ми го обясниш. Само знам, че луд умора няма! Така че.....давай!!! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък откъде да знам. Вие плямпате за психолози, психиатри, диагнози раздавате - шизофрении... аз се дивну дивя...  :) КАкви Наполеони има тука :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, miro20 написа:

Аз пък откъде да знам. Вие плямпате за психолози, психиатри, диагнози раздавате - шизофрении... аз се дивну дивя...  :) КАкви Наполеони има тука :)

Е, чак пък Наполеони???:angry:  Жените днес имат претенции насърчавани от феминистична еуфория, че били по-добри от мъжете и били Наполеони, щото мултитаскинга бил характерен за женския пол! Поне като си с претенции за толкова "начетен", знаеш ли какво е мнението на Наполеон за жените?

"Всички жени са к***и с изключение на майка ми, но да не забравяме, че и тя е жена!" - Наполеон! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мъдри сте с Наполеон, мъдри...  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, nikssi написа:

А, нещо по темата ще напишете ли?

Да!

https://news.bg/int-politics/guaydo-tarsi-vrazki-s-armiyata-na-sasht-v-opit-da-vzeme-vlastta-vav-venetsuela.html

Дано не е вече стара новина, но мисля, че е от последните!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Венецуелците не се дават:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Мадуро пък разпродавал злато от активите на държавата. 

Типично за некадърен цоциалист - всичко да очушка за последно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ретроспекция:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.faktor.bg/bg/articles/novini/svyat/on-tri-miliona-venetsueltsi-sa-emigrirali-ot-2015-g

За 4 години процъфтяващо цоциалистическо управление на Мадуро, 3 млн са се изнесли от държавата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че са американците да им налагат санкции, иначе няма да се оправят... Малко като по виденовото време и соросоидния пуч у нас. Но пак санкциите са по-добре от напалм...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Lumberman написа:

Добре, че са американците да им налагат санкции, иначе няма да се оправят... Малко като по виденовото време и соросоидния пуч у нас. Но пак санкциите са по-добре от напалм...

Е, те санкциите по някога са двупосочни, а напалм агресорите вече не използват, че някой може и тях да подпали, във Виетнам доста се поизгориха, а днес ги гонят вече навсякъде и на никой не му се чисти повече кравешки фекалии!

https://www.vesti.bg/sviat/ruski-voenni-pristignaha-v-kuba-i-vencuela-6096871

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЕС няма да подкрепи санкциите на САЩ срещу Венецуела

Цитат

ЕС не смята да подкрепи едностранните ограничителни мерки на САЩ срещу Венецуела, каза на брифинг в Брюксел днес говорителят на ЕК Карлос Руис де Гордехуела, цитиран от ТАСС.

"Нашата позиция относно санкциите на САЩ остава пределно ясна. Ние обикновено не коментираме това, но винаги се обявяваме срещу екстериториално прилагане на едностранни мерки", каза говорителят на ЕК.

Той отбеляза също, че вече действащите санкции на ЕС срещу Венецуела имат целенасочен характер и са само персонални ограничения срещу редица представители на ръководството на страната. Според него ЕС може да съкрати или да разшири своя черен списък срещу Венецуела в зависимост от политическата ситуация, но не смята да въвежда никакви санкционни мерки, които могат да влошат положението на населението.

(БТА)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демокрация и свободата на словото както винаги са неразделни:

https://www.telesurenglish.net/news/Juan-Guaido-Wants-to-Silence-teleSUR-by-Taking-Over-TV-Signal-20200112-0001.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.01.2020 г. в 1:11, Lumberman написа:

Демокрация и свободата на словото както винаги са неразделни:

https://www.telesurenglish.net/news/Juan-Guaido-Wants-to-Silence-teleSUR-by-Taking-Over-TV-Signal-20200112-0001.html

Тоя смешник Гуайдо още ли драпа за управлението? Ще го види през крив макарон, а и нищо няма да заглуши с какъвто и канал да пропагандира простотията си! Най много да му "светят маслото" някъде, някой от обикновените привърженици на мъдестия, и САЩ няма да могат да го спасят!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Венецуелските другари могат винаги да разчитат на другарите от НРБ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, miro20 написа:

Венецуелските другари могат винаги да разчитат на другарите от НРБ

Е, и? Какво като са идвали в България? Забранено ли им е било? Те и на много други места са ходили, след като не им е забранено. Какво трабва да направят службите в България, да ги арестуват ли? По какви обвинения? И защо Мъдестият да е диктатор, а Гуидо-Мууу-идо да не е? Каква е разликата щом народът е определил Мъдестият за върховен водач на страната си? Или казваш, щом САЩ искат някой да бъде унищожен, трябва всички страни да се съобразяват безпрекословно с това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Па да беше прочел нещо и в статията ли ? Що и кво ?

Че така само се излагаш :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.bbc.com/russian/news-52078614?at_campaign=64&at_medium=custom7&at_custom4=50FE5AFC-7124-11EA-B1CD-82984744363C&at_custom3=BBC+Russian&at_custom1=[post+type]&at_custom2=twitter

Роснефт бяга от Венецуела.

Как ли не удържаха загубените си ивнестиции там, но накрая и те клекнаха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...