Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

търся автомобил до 7500-8000. Не търся нещо икономично, нещо по-спортно без да е твърде прекалено разбира се. :D

За сега карам мазда 6 2д 143кс но тъй като стила на каране ми е по-агресивен :D :D :D предпочитам колата да е бензин/газ.

Изискванията са:

- 160-70кс като минимум

- задължително да става на газ

- минимума като година на производство 2004г.

- от към екстри няма голямо значение всяко нещо си е бонус (навигация,подгрев и тн.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако реално търсите някакъв спорт, гледайте да е с задно или 4х4, и не по-малко от 200кс. Всичко друго е минало покрай спорта, освен ако не е нещо много леко, от сорта на Fiat 500 Abarth. Ако е дизел, проблем ли е? Или обезателно Газ/бензин търсите? Брой врати имат ли значение? Скорости ръчни, автоматични, значение има ли?

В този ценови клас може да намерите Mercedes CLK W209, но най-хубавия бензинов двигател е 218кс. бензинов атмо V6 (CLK 320). Разбира се има и по-слаби двигатели, включително дизелови. 

Тази мисля че ще Ви допадне: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11540573087036891&slink=9kxh5q

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто едно предложение от менhttps://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11544621635640859&slink=9kyaz4   Имай предвид,че газовите уредби са скъпи за този двигател,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kamen Zhelyazkov написа:

Eто едно предложение от менhttps://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11544621635640859&slink=9kyaz4   Имай предвид,че газовите уредби са скъпи за този двигател,

За този мотор са скъпи уредбите с течна газ.Тези дето са с изпарена газ не са скъпи но гори и по малко бензин с газта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе казано тоя Сеат е от тия дето "не стават на газ". Това е двигател с директно впръскване и не може да работи само на газ! Може да се постави газова уредба, което е скъпо и ненадеждно, а впръскването е в пропорция 30% бензин, 70% газ. Ако държи да кара на газ, за какво му е да взима автомобил с директно впръскване, при положение, че 1 път трябва да плаща отгоре за скъпа газова, още един път трябва да плаща отгоре и за по-високия разход на гориво, защото тази кола не върви само на газ. Отделно дето дюзите са много по-скъпи и по-ненадеждни. 
Правилно се е насочил към бензинов с многоточково впръскване. Хем става лесно, хем става надеждно, по-евтино излиза, както за поставяне на уредбата, така и за експлоатация, защото при многоточковото можеш да караш само на газ. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, нещо не успявам да те разбера - хем не търсиш икономия, хем искаш да слагаш ГУ. Последно?

И все пак за тези пари да се намери "по-спортна" кола е трудна мисия. Идея си нямам на каква възраст си, но помисли дали тази кола ще ти върши работа след няколко години? Понеже аз лично не смятам, че честата смяна на автомобил е добър вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не търся икономията ако става дума да е на газ... На бензин с натискане си е друга рабо

преди 1 час, Expert написа:

Колега, нещо не успявам да те разбера - хем не търсиш икономия, хем искаш да слагаш ГУ. Последно?

И все пак за тези пари да се намери "по-спортна" кола е трудна мисия. Идея си нямам на каква възраст си, но помисли дали тази кола ще ти върши работа след няколко години? Понеже аз лично не смятам, че честата смяна на автомобил е добър вариант.

та защото едно е 17 на 100 газ друго е бензин

преди 5 часа, Soviet Soldier написа:

Ако реално търсите някакъв спорт, гледайте да е с задно или 4х4, и не по-малко от 200кс. Всичко друго е минало покрай спорта, освен ако не е нещо много леко, от сорта на Fiat 500 Abarth. Ако е дизел, проблем ли е? Или обезателно Газ/бензин търсите? Брой врати имат ли значение? Скорости ръчни, автоматични, значение има ли?

В този ценови клас може да намерите Mercedes CLK W209, но най-хубавия бензинов двигател е 218кс. бензинов атмо V6 (CLK 320). Разбира се има и по-слаби двигатели, включително дизелови. 

Тази мисля че ще Ви допадне: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11540573087036891&slink=9kxh5q

Благодаря за отговора колега сега ще донапиша изискванията пропуснал съм... 

По въпроса задължително е да е бензин/газ или да има възможност да сложа газ ако няма. 

За предпочитане ръчна. Брой врати без значение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как Ви се стори CLK-то? Аз лично с тия изисквания и в този ценови клас именно на CLK бих се спрял. Иначе на Вас може да ви хареса повече BMW E90 320 150кс. или 325 218кс. и двата мотора стават на газ. 
Ето 2 сравнително запазени Е90-ки

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11531109427909185&slink=9l2nhq

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11547832668993187&slink=9l2nhq

Аз лично изобщо не харесвам Е90, но за жалост Е60 читав за тия пари едва ли ще намерите. Е-класа W211 може да се намери прилична, но те повечето са автоматици и са комфортен тип автомобили, макар да са доволно динамични, има доста бързички, но зависи, с какъв двигател ще се подбере.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам картинките от линковете, с такива измити и лъснати двигатели, то не зная, какво Ви е направил авторът на темата, но май- много го мразите. Аз под- спортна кола бих предпочел Джип или микробус. Около 140 кила съм и краката не ме държат, та да е нещо по- широко и конфортно, а ако е микробус, то освен за семейството ми да мога и да припечеля някой лев. Така де. Микробуса мен да ме издържа, а не аз него. На 42 год. навършени съм и за лов на мацки или спортно дезодориране на тръните край пътя не ми трябва. В автокъщите и авто сайтовете и авто пазара няма качествено и запазено. Има спортно надлъгване. Автомобил купи само от роднина.  За внос от Швеицария за всяка година сложи 30 000 км. изминат път. Малка държава е.  За автомобил внос от Германия, Бенелюкс, Холандия, Англия за всяка година от възрастта сложи 50 000 км. изминати. По- голяма територия имат тези държави. За внос от Италия или Франция са Дупнишки и Врачанско- монтански сръбски 

Халооо, Хей Ричи, буде хафто. Телефони я сураф само туке ислинаф, дали си го камарез, мово гито паварез (х2) Исили ту манге со ро туке вакеле (х2) Алоооо, алооооо, хальооо, хальооо, хальооо… Абра я пирея, абра я совея, дай ни цу веза манге чавея (х2) Ет те блеме капчураф кай ме туте аракаф дали си го камавез манге леко те я мез (х2) Хало халиооо ... Исили ту манге со ро туке вакеле (х2) Алоооо, алооооо, хальооо, хальооо, хальоооооо… Телефони я сураф само туке ислинаф, дали си го камарез, мово гито паварез. Хало Ричи халиооо иооо Исили ту манге со ро туке вакеле, Исили ту манге со ро туке вакеле Халоооо, халооо, халиооо, халиооо…

Още на: https://textove.com/kristali-telefoni-tekst
Благодариние на textove.com

Халооо, Хей Ричи, буде хафто. Телефони я сураф само туке ислинаф, дали си го камарез, мово гито паварез (х2) Исили ту манге со ро туке вакеле (х2) Алоооо, алооооо, хальооо, хальооо, хальооо… Абра я пирея, абра я совея, дай ни цу веза манге чавея (х2) Ет те блеме капчураф кай ме туте аракаф дали си го камавез манге леко те я мез (х2) Хало халиооо ... Исили ту манге со ро туке вакеле (х2) Алоооо, алооооо, хальооо, хальооо, хальоооооо… Телефони я сураф само туке ислинаф, дали си го камарез, мово гито паварез. Хало Ричи халиооо иооо Исили ту манге со ро туке вакеле, Исили ту манге со ро туке вакеле Халоооо, халооо, халиооо, халиооо…

Още на: https://textove.com/kristali-telefoni-tekst
Благодариние на textove.com

означава, че клиентите на автокъщите или бъдещите купувачи на коли предпочитат показанията на километража да е пипан или удавен във вода автомобил. И после не забравяй да пишеш в спомени от народната р.... за чадъра на майкал Джексан в Багажника или бастуна на Бабата в багажника и как чисто нов Москвич или Запорожец били за предпочитане пред стар мерцедес.. Според Франческо клиентите искали пипан километраж или бастуна на бабата в багажника. Ресурса на Мерцедес бензин е 400 000 км. изминати и после за скрап за Бензин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Soviet Soldier написа:

И как Ви се стори CLK-то? Аз лично с тия изисквания и в този ценови клас именно на CLK бих се спрял. Иначе на Вас може да ви хареса повече BMW E90 320 150кс. или 325 218кс. и двата мотора стават на газ. 
Ето 2 сравнително запазени Е90-ки

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11531109427909185&slink=9l2nhq

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11547832668993187&slink=9l2nhq

Аз лично изобщо не харесвам Е90, но за жалост Е60 читав за тия пари едва ли ще намерите. Е-класа W211 може да се намери прилична, но те повечето са автоматици и са комфортен тип автомобили, макар да са доволно динамични, има доста бързички, но зависи, с какъв двигател ще се подбере.

Благодаря за препоръките. Ами харесва ми цлк-то разглеждам ги все още не съм решил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Божидар Борисов написа:

Благодаря за препоръките. Ами харесва ми цлк-то разглеждам ги все още не съм решил. 

Извинявам се. Мога ли да попитам за Възрастта Ви и евентуално колко хиляди километра на година възнамерявате да изминавате. Какво Ви е мнението за паркирането на автомобил в София. Живееш на село и ще пътуваш до града на пазар или от едно село до друго село за работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Varadin Angelov написа:

Извинявам се. Мога ли да попитам за Възрастта Ви и евентуално колко хиляди километра на година възнамерявате да изминавате. Какво Ви е мнението за паркирането на автомобил в София. Живееш на село и ще пътуваш до града на пазар или от едно село до друго село за работа. 

Скоро правя 20год.

Аз много обичам да карам и непрекъснато въртя за щяло и нещяло само в градът почти. 600км на месец правя. 

Нямам село и не пътувам извънградско много. 

Не пазарувам особено ако става дума за пространството в колата много тясно не обичам да е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Varadin Angelov написа:

Като гледам картинките от линковете, с такива измити и лъснати двигатели, то не зная, какво Ви е направил авторът на темата, но май- много го мразите.

Нормално да са лъснати, а това какво общо има? И кво ако е протекла леко гарнитура или семеринг? Това не е толкова страшно при кола на тия години. Като искаш всичко да е като от завода, отиваш и си купуваш нова. Като взимаш втора ръка ще си има забележки, без значение дали ще я купиш лъсната или мръсна кочина. Нали като отвори капачката на маслото ще види, в какво състояние е реално двигателя? Като провери консистенцията на антифриза също. Като я запали пак по дима може да се улови проблем с двигателя. При мерцедес е хубаво да няма тракания, в противен случай скоро трябва да сменя обтегачи и разтегната верига. Състоянието на автомобил се гледа и коментира на място. Така по снимки е само безполезно чешене на език. 

CLK-то е прекрасен автомобил, с компресор, който на практика е с по-голям ресурс от самия двигател. Турбините са много по-калпави. Доста запазено е CLK-то, и като салон и като външност поне на пръв поглед. Според мен автомобилът си заслужава, поне преглед на място. Измиването на моторния отсек няма да скрие сериозен проблеми с двигателя, ако човек знае, къде да гледа. Това е идеален автомобил за млад човек. На 20 години баничарка ли да кара? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Soviet Soldier написа:

Нормално да са лъснати, а това какво общо има? И кво ако е протекла леко гарнитура или семеринг? Това не е толкова страшно при кола на тия години. Като искаш всичко да е като от завода, отиваш и си купуваш нова. Като взимаш втора ръка ще си има забележки, без значение дали ще я купиш лъсната или мръсна кочина. Нали като отвори капачката на маслото ще види, в какво състояние е реално двигателя? Като провери консистенцията на антифриза също. Като я запали пак по дима може да се улови проблем с двигателя. При мерцедес е хубаво да няма тракания, в противен случай скоро трябва да сменя обтегачи и разтегната верига. Състоянието на автомобил се гледа и коментира на място. Така по снимки е само безполезно чешене на език. 

CLK-то е прекрасен автомобил, с компресор, който на практика е с по-голям ресурс от самия двигател. Турбините са много по-калпави. Доста запазено е CLK-то, и като салон и като външност поне на пръв поглед. Според мен автомобилът си заслужава, поне преглед на място. Измиването на моторния отсек няма да скрие сериозен проблеми с двигателя, ако човек знае, къде да гледа. Това е идеален автомобил за млад човек. На 20 години баничарка ли да кара? 

Ето това е търговец. Осъдения на смърт чрез обесване със свой лични пари да си купи въжето и плати направата на бесилката за него. Както и със свой пари осъдения да заплати за услугата на палача пардон автоджамбазина. Нямаш ли съвест. Тебе майка не те ли е раждала. Или другият вариант е двама познати си рекламират стоката пък ако има балъци да се хванат или риби да клъвнат. Риба се лови в мътна вода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези изисквания, само Баварка. Всичките им двигатели стават на газ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че можеш да намериш нещо по- свястно от някоя тройка, но на твое място не бих планувал нито Е60, нито Е90. Миналата година един познат си търсеше Е46 4х4, смятай че до осем бона всичко беше скрап, идеше реч направо за десет марки без да броим обслужването и такъмите - е вярно, че едно условията беше да е автомат.

CLK е другия вариянт, който сякаш по си струва, предвид най- вече, че е по- малко рисков - тези мерцедеси за мен само са минали покрай спортното, но поне са здрави кучета и деянат доста.

Друго до тези пари - въпроса е, че едвам стигат за стар автомобил, а повечето по- спортни модели пък хептем трудно доживяват дълбоки старини. Във форума на баварците впрочем са много отзивчиви - иди и направо ги питай директно с какво разполагаш, какво търсиш, какво според тях може да се намери за тези пари и така: те са маняци ония, сектанти такива и всичко обаждат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.01.2019 г. в 20:33, Varadin Angelov написа:

За автомобил внос от Германия, Бенелюкс, Холандия, за всяка година от възрастта сложи 50 000 км. изминати

Варадине Варадинеее, кой та фане да те мине... не в ония смисъл де..   :D    Аз съм в Холандия от доста години, билл съм по бенелюкса, по Германия, ,и горе долу има някакви наблюдения от първа ръка вурху колите в родините им, като чета такива горублянски небивалици.И са чуда с коя ръка да се прекръстя.Аз че ходя и на работа,че даже и до тоалетната с колата, не навъртам повече от 25 000км, а холандците къде са стиснати по бетер от евреи, колите им седят пред къщите, и те въртят педалите в наг и дъжд.Тука има доста 17-18 годишни коли на по 200 000км реални доказуеми.Че в бегето има скраб с върнати км има, ама има и с реални.Поне, аз съм докарал и продал няколко такива в бегето.Едната я шитнах на едни софийски джамбази,бензин на газ на 12 години беше на 350 000км тоест около 28 000км е навъртала на година, какви 50 000км на година те гонят? Естествено на другия ден я видях в мобилето на 150 000км:), но пак за 12 години,както ти ги смяташ пробега излиза почти двоен от реалния.Спрете да слушата горублянски лафове,  и да  гледате умрелите ревюта на бри4ка и  Филип лазаров от Слатина, а почнете да карате коли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.01.2019 г. в 20:35, sound написа:

Не мисля, че можеш да намериш нещо по- свястно от някоя тройка, но на твое място не бих планувал нито Е60, нито Е90. Миналата година един познат си търсеше Е46 4х4, смятай че до осем бона всичко беше скрап, идеше реч направо за десет марки без да броим обслужването и такъмите - е вярно, че едно условията беше да е автомат.

CLK е другия вариянт, който сякаш по си струва, предвид най- вече, че е по- малко рисков - тези мерцедеси за мен само са минали покрай спортното, но поне са здрави кучета и деянат доста.

Друго до тези пари - въпроса е, че едвам стигат за стар автомобил, а повечето по- спортни модели пък хептем трудно доживяват дълбоки старини. Във форума на баварците впрочем са много отзивчиви - иди и направо ги питай директно с какво разполагаш, какво търсиш, какво според тях може да се намери за тези пари и така: те са маняци ония, сектанти такива и всичко обаждат.

благодаря за отговора ще пусна тема и там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам бмв е46 330 кабрио бензин, без газ. Колата е супер, поддръжката не е скъпа, а върви доста, 231кс автоматик е. Разхода е 14-15, но ако сложиш газ е ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве много друсат тия немски каруци ве.Освен,че друсат,  повечето на тия години, както вика Ванката от Видин,  ''Баба Яго, ги е изело,, И освен всичко това,един базов модел е колкото един пълен пакет екстри французойка или италиянка. Хората са го казали:  ''ако искаш комфорт, вземи си французойка,  ако искаш спорт,вземи си италиянка, ако искаш скука и ръжда вземи си немец'' :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки си има мнение, фул екстри е, фул м пакет е, има всички екстри, климатроник, навигация, подгрев, ел. салон, ел. огледала, мулти-волан, чистачки на фарове, автопилот, всичко каквото ти трябва :) А за возия вече е по-добра 5-та серия..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, c4nwerK написа:

Всеки си има мнение, фул екстри е, фул м пакет е, има всички екстри, климатроник, навигация, подгрев, ел. салон, ел. огледала, мулти-волан, чистачки на фарове, автопилот, всичко каквото ти трябва :) А за возия вече е по-добра 5-та серия..

Е да ма на каква цена?15-16 годишна бангия за 15-16 000 лева ,която не си знае километрите.При положение че за тия пари се взима Жулиета 2010 на 90 000км, която освен, че е два пъти по млада, и на поне на 4-5 пъти по-малко км, върви и повече от тоя ръжделник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nj31
      Здравейте хора, наскоро реших да си купя кола. Спрял съм се на това Ауди 
      https://m.cars.bg/offer/c2662463. Ще ви помоля за мнение тъй като е важно много добре да се прецени преди да се купува такава кола. Благодаря.
    • от Божидар Борисов
      Здравейте! Набелязал съм си няколко модела коли, бюджетът ми е 6000. Търся нещо малко по "спортно" колкото може да се кажа за кола с толкова малък бюджет.
      Не търся икономия чак толкова много нещо до 150-160 коня е екстра, относно поддръжката, знам че алфа мазда тойота не са евтини за поддръжка и съм подготвен за по-сериозни ремонти ако се налага.
      1) Тойота Селика -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525286722183727
      2) Алфа Ромео ГТ -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522848759800714
      3) Алфа Ромео 159 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526411649930274
      4) Мазда 6 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526029658355431&slink=7cbl2z
      Най-много ми допада тойотата но гледам че стоят от 1-2 месеца повечето от тези и се замислям ? Какви са вашите мнения.
    • от mariovel
      Излезлиот движение коли купува ,на място дава документи,0887901663,0879988765
    • от maidosta
      Здравейте, възникна ми проблем с централното заключване на mitsubishi space star 2004. Както си работи една сутрин се мъча да го отключа с централното дистанционно но уви, с ключа се отключва но с централно не иска. Батерии всичко е добре, дистанционните работят, проверих предпазителя (не е изгорял). Въпросът ми е от къде може и да е проблема и как да го оправя?
    • от to6ka_7
      Обучението ще се проведе в Русе на 15.02.2018 г. и в Пловдив на 15.06.2018 г. Теми: Корупционни казуси. Превантивни мерки. Спестявания и тенденции в склада. Административна и бизнес етика и комуникация. Водене на преговори. Управление на конфликти.Срок за записване - до 5 р. дни преди датата на обучението. Цена - без ДДС
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване