Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си купя АТВ, но никога не съм имал такова. Е така, за кеф, за лична употреба от време на време да си карам. Не съм много по екстремните спортове, за тоав и няма да търся нещо супер мощно, скъпо и т.н. Обикновено АТВ, ако мога да се израя така.

Трябва ми някой, който е запознат, просто да даде съвет за марка, модел и разни други подробности, ако има такива от гледна точка нещо по-специфично. Иначе, лесно ще избера, защото избора наистина е огромен. Просто ще харесам и толкова. Не струва десетки хиляди. Въпреки това, ако някой има такова, карал е или просто е запознат, ще съм благодарен да сподели мнение на какво да се обърне внимание. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бах та в гъзара... е така за кеф едно АТВ-це. Догодина е така за кеф една совалка за полет до Марс.

Е сега ще ти оспамя темата и ще си купиш АТВ кога пръдне гугутка :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, ostavime написа:

Не струва десетки хиляди

Има за всеки джоб. За обикновен кеф предполагам, че мотор повече от 125 кубика не е нужен. Втора ръка в охлюва и другите продавалници има на цени около 1-1.2К. Новите са около 1600-1700лв евтините модели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По- лични спомени в магазин на ул. Раковска между Сточна гара и Дондуков бяха изложени три машини. Най- евтината беше 12 000 лв., а най- скъпата 17 000 лв. Това за мен е нещо, като трактор или мото култиватор за черни пътища. Например за Ловджии. Не знам изисквания за категория от шофьорска книжка.  Поддръжката му ще е със същата цена, като на автомобил. Успех с покупката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Varadin Angelov написа:

По- лични спомени в магазин на ул. Раковска между Сточна гара и Дондуков през 2012 год. бяха изложени три машини. Най- евтината беше 12 000 лв., а най- скъпата 17 000 лв. Това за мен е нещо, като трактор или мото култиватор за черни пътища. Например за Ловджии. Не знам изисквания за категория от шофьорска книжка.  Поддръжката му ще е със същата цена, като на автомобил. Успех с покупката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.01.2019 г. в 14:19, ostavime написа:

Искам да си купя АТВ, но никога не съм имал такова.

A управлявал си ли досега АТВ, че е малко особено как се кара. Движа из среди, които могат да ме осветлят от първа ръка по темата за АТВ, но лично на мен ми е много дерт как се управлява и никога не съм проявявал повече интерес към тези машини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nj31
      Здравейте хора, наскоро реших да си купя кола. Спрял съм се на това Ауди 
      https://m.cars.bg/offer/c2662463. Ще ви помоля за мнение тъй като е важно много добре да се прецени преди да се купува такава кола. Благодаря.
    • от даниел павелов
      Здравейте! Имам един проблем. След много разговори с майка ми се отказах от рисуването и сега се чудя с какво да следвам след 12-и клас, аз сега съм 11 - и клас. Дайте ми съвет. Търся някоя специалност, след завършването, на която да имам реализация и добро заплащане....
      По български съм добре
      По история брилянтен
      По английски живот и здраве ще държа изпит този септември за c1, но като цяло не ми вървят езиците
      По география съм добре.....
    • от canko99
      Здравейте! Почнах да правя дървен модел на една лодка от дърво, няма да я пускам във вода само ще си я гледам. Та мисълта ми е бихте ли ми предложили материал, от който да го направя? Мисля сърцевината на кабината да я направя от фибран, да ви попитам има ли пяна по-твърда от фибрана, или тя е най-твърдата. После фибрана ще го покрия с епоксидна или полиестерна смола, коя от тези смоли е по - здрава и надеждна, т.е. няма да се напука и моделът ще издържи вовек и веков.  другият ми вариант е да облепя фибрановата кабина с глина и да я грундирам и после боядисам и   лакирам ще ползвам такава глина, ще се напука ли  кой от посочените начини е по-удачен с глината или с смолата? Благодаря ви предварително!

• от fanatika.hr.at
      Здравейте разполагам с лаптоп ASUS K550vx вече почнах да си задавам въпроса дали при играене (а лаптопа се води бюджетен гейминг) е нормално да вдига 95градуса. Като всичко е на макс и клокнато.
      Пастата е сменена почистен е и всичко трябва да е наред. 
      Давайте съвети.

• от canko99
      Добър ден! Сложил съм си в мазата, уж, за да майсторя разни работи фасунга с два контакта от практикера, но не стават за шуко, искам да питам ако си взема такъв разклонител за контакт, ще стане ли, че много искам да ползвам мазата като ателие. Има ли такива разклонители във вашите градове, че на нашите железарии-няма, а из интернет, ги има по разни сайтове, направих поръчка, и от 1 месец не са ми я пратили! Мерси предварително!

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване