Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам да си купя АТВ, но никога не съм имал такова. Е така, за кеф, за лична употреба от време на време да си карам. Не съм много по екстремните спортове, за тоав и няма да търся нещо супер мощно, скъпо и т.н. Обикновено АТВ, ако мога да се израя така.

Трябва ми някой, който е запознат, просто да даде съвет за марка, модел и разни други подробности, ако има такива от гледна точка нещо по-специфично. Иначе, лесно ще избера, защото избора наистина е огромен. Просто ще харесам и толкова. Не струва десетки хиляди. Въпреки това, ако някой има такова, карал е или просто е запознат, ще съм благодарен да сподели мнение на какво да се обърне внимание. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бах та в гъзара... е така за кеф едно АТВ-це. Догодина е така за кеф една совалка за полет до Марс.

Е сега ще ти оспамя темата и ще си купиш АТВ кога пръдне гугутка :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, ostavime написа:

Не струва десетки хиляди

Има за всеки джоб. За обикновен кеф предполагам, че мотор повече от 125 кубика не е нужен. Втора ръка в охлюва и другите продавалници има на цени около 1-1.2К. Новите са около 1600-1700лв евтините модели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По- лични спомени в магазин на ул. Раковска между Сточна гара и Дондуков бяха изложени три машини. Най- евтината беше 12 000 лв., а най- скъпата 17 000 лв. Това за мен е нещо, като трактор или мото култиватор за черни пътища. Например за Ловджии. Не знам изисквания за категория от шофьорска книжка.  Поддръжката му ще е със същата цена, като на автомобил. Успех с покупката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Varadin Angelov написа:

По- лични спомени в магазин на ул. Раковска между Сточна гара и Дондуков през 2012 год. бяха изложени три машини. Най- евтината беше 12 000 лв., а най- скъпата 17 000 лв. Това за мен е нещо, като трактор или мото култиватор за черни пътища. Например за Ловджии. Не знам изисквания за категория от шофьорска книжка.  Поддръжката му ще е със същата цена, като на автомобил. Успех с покупката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.01.2019 г. в 14:19, ostavime написа:

Искам да си купя АТВ, но никога не съм имал такова.

A управлявал си ли досега АТВ, че е малко особено как се кара. Движа из среди, които могат да ме осветлят от първа ръка по темата за АТВ, но лично на мен ми е много дерт как се управлява и никога не съм проявявал повече интерес към тези машини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от ninavarna
      Здравейте! Преди няколко дни си направи пиърсинг на носа,но ми казаха само че трябва да изчакам малко преди да сменя мед.обеца.Понеже не знаех колко точно малко се разрових във форуми и имаше хора, които бяха споделили, че са ги сменили 24 часа след като им е направен пиърсинга, други няколко дни, трети след седмици,понеже е хрущял и зараствало по-бързо. Затова имам няколко въпроса. Първо мога ли да я сменя след няколко дни или е прекалено рано и от какъв материал е по-добре да е новата ? Може ли да я сменя с тези които са като халки или да си сложа пак с топче? Моля, хора които лично са минали през това да кажат. Благодаря предварително!
    • от dream3dprint
      Здравейте. Имам голяма стена на хола и желая вместо тв да си взема що годе добър проектор. Понеже не съм запознат с тях ще се радвам да ми препоръчате някой добър като цена-качество. И да е минимум 720p натив резолюция до макс 1080p и да не е лазерен.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от zonaxxx1
      Намерих тази обява в нета и не съм много сигурен дали си заслужава  парите. Освен това мисля че лаптопа е имал двама собственици вече и аз може би ще съм третият. Причината за това съмнение е че няма оригиналните драйвери за лаптопа. А и ме уверява че при преинсталация лаптопа щял да си ги дръпни  чрез Windows Update, което не ми е ясно как ще стане без драйвери за интернет?

• от UTRR5471
      Преди известно време от този сайт си бях поръчал една конфигурация: https://desktop.bg/grigs-absolute-grigs_absolute_commander_intel_black    Понеже я бях натоварвал доста, гледах едно видео как да си почистим видеокартата и го направих. Всичко беше точно до момента в който си махнах радятора след почистването и го остваих да съхне вързано за едни въжета здраво на терасата. В вторника след обяд излязох с приятели, но се завихри силен вятър. Привечер когато се прибраш забелязах, че горната част от видеокартата я няма там където я бях оставил. Слязох пред блока и я потърсих. Забелязах часта направена на нищо под терасата ми която е на 6 етаж. Цялото охлаждане с радятора, пластмасата, перките и по-дребните части бяха строшени.  Някой да знае от къде мога да си взема такава част за GeForce GTX1660 super Gaming X от MSI ? 
  • Дарение

• Добави ново...