Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да ви попитам каква е причината,че когато играя фифа онлайн на PS 4  се получава леко забавяне след натискане на бутоните.Знам,че много хора имат ''button delay" поради лошите сървъри,но аз съм в Германия и интрернета ми е бърз,така че го изключвам.Предполагам,че причината е ''Input lag"",защото телевизорът ми е много стар,а именно LG 43LH604V.Ако причината е тази,която си мисля,бих се радал,ако ми препоръчате евтина опция и насоки какво да търся.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нета и конзолата как са вързани, WIFI или LAN кабел  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само при фифата ли се получава, при други игри същото ли е онлайн, а офлайн има ли лагване  ?

Защото доста хора се оплакват от фифата при мулти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизора е проблема. Тествай с някой по-нов, но с малък input lag или с монитор и ще видиш огромна разлика. Може да тестваш и с други офлайн игри, за да прецениш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизорът е с бавна обработка на сигнала. Изключи разни "подобрители" на картината защото и те бавят.  Пробвай с монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,а бихте ли ми препоръчали нещо,което да е сравнително евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко евтино? Всеки монитор с подходящите входове ще ти свърши по-добра работа. Пробва ли да промениш настройките на телевизора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По телевизора не знам какво точно трябва да настроя,но съм почти сигурен,че няма да има ефект.А що се отнася до монитора,не искам да си взема някой евтин и после да имам същите проблеми,а и не виждам някъде да има описание,включващо input lag.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, stufil90 написа:

Благодаря,а бихте ли ми препоръчали нещо,което да е сравнително евтино.

Не даде никакви отговори на това което те попитах!!!

Може да се пробват тези неща и тогава да ти се даде окончателен отговор, както и препоръка за телевизор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При фифата усещам леко лагене дори и офлайн,при Мортал Комбат нямам проблеми.Интересното е,че когато гледам филми от лаптопа на телевизора,имам леко насичане,някак неплавно е.Благодаря на всички за отговорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизате в настройките на картината и изключвате всички допълнителни неща подобрители, допълнителен фремрейт и т.н.

Best LG TV Picture Settings? (PS4) PlayStation 4

Best PS4 Pro and 4K TV Settings!

Best TV settings for gaming!

How To Set up your TV for Games Correctly.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване