Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва да се сдобия с 2 подходящи бюджетни смартфона които имат добър цена-качество коефициент. След като се разрових в интернет успях да формирам лист с няколко смартфона които изглеждат добри за цената си и са налични в нашите магазини, но все пак искам да се допитам до вашето мнение. Телефоните биват:

Motorola One - 340 лв

Xiaomi Mi A2 Lite - 360 лв

Honor 8X - 380 лв

Motorola Moto G6 Plus - 390 лв

Huawei P Smart - 420 лв

Huawei P20 Lite - 500 лв

Не съм сигурен дали Huawei P20 Lite не е малко над бюджета ми, но все пак съм го поставил тук. Кой от тези смартфони бихте препоръчали? По характеристики са много близки един до друг което пречи на преценката ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще се ползват най-много, имате ли предпочитания относно големина на екрана, камера, батерия и т.н. и еднакви ли трябва да бъдат?
Един човек ли ще ги ползва или двама?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, algor написа:

За какво ще се ползват най-много, имате ли предпочитания относно големина на екрана, камера, батерия и т.н. и еднакви ли трябва да бъдат?
Един човек ли ще ги ползва или двама?

Ще се ползват от родителите ми за медия като YouTube, сърфиране из интернет, четене на книги, слушане на музика. Не мисля че имат предпочитания относно големината на екрана, камерата и батерията. Мисля че е добре да са еднакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XIAOMI REDMI NOTE 5 DUAL SIM 64GB/4GB RAM бих ви посъветвал да погледнете.
Добра камера, добър дисплей, супер батерия и съотношението цена-качество е чудесно.

И търговец мога да ви препоръчам, който си обслужва добре гаранцията и няма да имате проблем с това.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.01.2019 г. в 17:39, BojidarSK написа:

Здравейте, трябва да се сдобия с 2 подходящи бюджетни смартфона които имат добър цена-качество коефициент. След като се разрових в интернет успях да формирам лист с няколко смартфона които изглеждат добри за цената си и са налични в нашите магазини, но все пак искам да се допитам до вашето мнение. Телефоните биват:

Motorola One - 340 лв

Xiaomi Mi A2 Lite - 360 лв

Honor 8X - 380 лв

Motorola Moto G6 Plus - 390 лв

Huawei P Smart - 420 лв

Huawei P20 Lite - 500 лв

Не съм сигурен дали Huawei P20 Lite не е малко над бюджета ми, но все пак съм го поставил тук. Кой от тези смартфони бихте препоръчали? По характеристики са много близки един до друг което пречи на преценката ми.

Откъде ги гледаш тези оферти,всички са много зле!Само един пример с Huawei P Smart,пък ти си прави изводите..............http://www.mobiland.bg/huawei-p-smart-32gb-dual-sim

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жена ми взе на нея и децата Xiaomi Redmi S2 3 gb ram 32 rom 8 ядрен процесор .........Много добри и качествени са.Батериите им 3100 мАh държат доста .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Иво Димов написа:

...държат доста .

Като например колко часа само да са пуснати и да чакат обаждане, без да ги пипа жена ти ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белжо 4-5 часа играят некви игри на макс осветен екран :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ramiram
      Здравейте искам да си купя нов Телефон но незнам какъв да си избера за това исках да попитам и вас за вашето мнение кой телефон бихте ми препоръчали Huawei Mate 20 Pro Samsung Galaxy Note 9 Motorola One Nokia 8.1 това са едни от моделите но разбира се може и да си избера и други модели кажете си вашето мнение цената няма значение благодаря предварително
    • от Валентин Кънчев
      Здравейте, имам Xiaomi Redmi 5 Plus и наскоро го ъпдейтнах до MIUI 10 Global 8.8.16, защото исках да го пробвам, но се оказа, че не съм доволен и искам да си върна MIUI 9. Обаче се оказа, че през системната опция, от настройките не може да се инсталира по-стара версия. А чрез компютъра също не мога, защото bootloader-a ми е заключен. Прерових целия интернет и никой от начините за моментално отключване не проработи, а не ми се чака да ме одобрят от Xiaomi за отключването. 
      Моля кажете някакъв начин, да си върна 9-ката, или поне да отключа bootloader-a,  защото 10-ката за момента е само бета версия и не ми допада особено.
    • от Камелия М.
      Здравейте! След като моето LG G2 успешно се развали след много години ползване нон-стоп, реших че ще трябва да си купя нов телефон. Колебая се между Xiaomi Redmi Note 5 AI и Huawei P20 Lite. По принцип съм доста прагматична и само визията не ме устройва, важно е цялостното представяне. Тъй като изобщо не съм сигурна че ще направя добра покупка, бих искала съвет или препоръка.
      (Бързина, камера и памет - това са моите критерии)
      Игри ще се играят, но от най-леките
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.