Премини към съдържанието
Анонимка

Съвети за музика - как да обработвам песните си

Препоръчан отговор

Здравейте Супер Много искам да се занимавам с музика не знам точно как да обработвам песните си и такива неща ако може някакви съвети или нещо или направо някой който да не ги обработва Супер много бих се радвала Благодаря ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси в интернет композитори, текстописци. Нали ти си певицата? Или пък се свържи с някоя музикална компания

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо повече, пееш, свириш на музикален инструмент, защо не и двете :) Какъв резултат търсиш? Аз лично ползвам Adobe Audition за миксиране, обработка на звука, мастеринг, много е добра, сравнително лесна програма с доста приятен интерфейс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще се занимаваш професионално остави звука на външен специалист. Стил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.01.2019 г. в 22:11, Анонимка написа:

Здравейте Супер Много искам да се занимавам с музика не знам точно как да обработвам песните си и такива неща ако може някакви съвети или ...

Е изпусна срока за записването, гледай от 24-ти по бТВ вечерта Гласът и се учи да пееш.
Чак след като се научиш да пееш, ако въобще това някога се случи, тогава се чуди как да обработваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване