Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте!Търся програма която да стартира самостоятелно произволен видео файл на компютъра ми.Примерно задавам й еди в кой час и коя минута да ми стартира еди кой си файл и когато дойде часът тя сама да го прави.По възможност да е с български интерфейс.Благодаря предварително!

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Task Scheduler (стандартно вграден в Windows) + кой да е видео плеър, стартиран с аргумент въпросния видео файл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, killchain написа:

Task Scheduler (стандартно вграден в Windows) + кой да е видео плеър, стартиран с аргумент въпросния видео файл.

А може ли да се забрани стартирането на програма от Task Manager на Windows 10? Защото през msconfig избора пада само от Task Manager. Понеже на един компютър постоянно му излиза прозорец на Skype Business при всеки старт, а той човека си има вграден Скайп. Влизам да погледна стартиращите приложения и ми пише Skype - много високо влияние върху стартирането на компютъра. Забранявам го, рестартирам и пак се стартира! Поглеждам пак мениджъра - показва ми че е забранено. Ти да видиш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване