Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , от вчера забелязах че когато ми заспи пс-то след 2 секунди автоматично се сабужда , пробвах да го изключа но след като изгасне 2 секунди след това автоматично се включва на какво може да се дължи това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако изключиш мишката какво е положението или спреш интернета? Лаптоп/десктоп? Напиши в конзолата

powercfg /lastwake

и дай резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wake History Count - 1
Wake History [0]
  Wake Source Count - 1
  Wake Source [0]
    Type: Fixed Feature
    Power Button

десктоп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, а другото, което ти писах, пробва ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същото изключих интернета пак се включва сам после мишката отново същата работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, blondin40 написа:

Същото изключих интернета пак се включва сам после мишката отново същата работа.

Виж да нямаш натиснат клавиш на клавиатурата или да не ти е натиснат Power бутона на компютъра или пък да е повреден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам натиснат клавиш когато изключа пс-то със POWER бутона не се включва но когато го изключа от меню-то на уина се включва същата работа и като го вкарам в режим sleep.

Проблема се оказа във клавиатурата след като я махна от пс-то мога да го изключвам и да заспива нормално идеи как да се оправи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, blondin40 написа:

Проблема се оказа във клавиатурата........

Ами смени КВ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключи и опцията да събужда компютъра в device manager. Въпроса е, че сле това трябва да го включваш с power бутона или с мишката ако става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Raze написа:

Изключи и опцията да събужда компютъра в device manager. Въпроса е, че сле това трябва да го включваш с power бутона или с мишката ако става.

Благодаря много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Cyberforce
      Здравейте.
      От известно време забелязах, че лаптопа ми понякога се включва трудно. Първоначално проблема се оправяше чрез изключване на лаптопа от захранването и изваждане на батерията за няколко секунди и свързването и отново.. предположих че проблема е софтуерен и просто лаптопа не се изключва добре и седи включен във вид на хибернация.. От няколко дена ползвам лаптопа с извадена батерия и ако проблема се появи просто беше нужно да го изключа от захранването за няколко секунди и да го включа отново.. но днес лаптопа започна да влиза в режим Sleep и след опит за събуждането му трябваше да натисна Fn + F7 за да мога да включа и дисплея отново.. след това при всеки опит да го събудя и докато си напиша логин паролата, дисплея ми се изключваше веднага отново и отново.. в това положение лаптопа е неизползваем.. Проблема го има дори когато лаптопа е в настройките на биоса. Имам чувството че все пак достига някакъв ток до лаптопа но той не е достатъчен.. дали проблема идва от захранването му ? Не мога да разбера защо първоначално се нуждаеше от изключване от захранване за няколко секунди за да се включи отново а сега дори докато е постоянно включен пак прави проблеми.. Батерията е все още здрава, но бях забелязал че не се зарежда до максимум ако това би имало някакво значение.. От къде все пак може да идва проблема ако не е от зарядното му? Някакъв проблем с дъното?
    • от dem0_
      Здравейте. Имам лаптоп Acer Aspire E5-572G на две години с инсталиран windows 8.1. От около една седмица започна да се включва изключително бавно. Под бавно става дума за около 30-40 минути. Натискам бутона за включване и всичко изглежда нормално, вентилатора започва да шуми, обаче екрана стои черен. След половин час в стоене на черен екран лаптопа решава да се пусне и заработва нормално. Помислих, че това забавяне се дължи на това, че лаптопа не е чистен 2 години понеже беше в гаранция и го отворих, почистих го изцяло, изкара много прах обаче пак не тръгна както трябва. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем? Къде може да е проблема? 
    • от ImagineMe
      Здравейте!
      От няколко дни ми изникна един проблем - компютърът не се включва от бутона за захранване (Power on/off), а трябва да го изключа от копчето отзад и пак да го включа. А докато е включен, копчетата отпред работят, когато е изключен - не. Някакви идеи? Омръзна ми да ми зарежда по два часа всеки път като го включвам.
      Поздрави
    • от henry111
      Здравейте, мъча се да направя един компютър да стартира сам когато тока спре и след се "върне", но без особен успех. 
      Дъното е foxconn g41mx , версията на биоса май е p07
      Отворих Power Management в биоса и всички са enabled без resume by rtc. Пробвах да го дръпна от контакта и да видя дали ще тръгне като го бодна, но нищо не се получи. Какво бъркам?

Ето гледах мануал и тук на снимката има power on after ... но на мен ми го няма това, а само горните описани неща.
      http://www.manualslib.com/manual/707506/Foxconn-G41mxe-Series.html?page=44#manual
      в Power Management нямам нищо различно от enabled/disabled.

Energy using products 
      ACPI suspend time
      HPET
      Resume by ring
      Resume by lan
      Resume by pcie pme
      Resume by pci card
      Resume by usb devices
      Resume by ps2 keybord
      Resume by ps2 mouse
      Resume by rtc

Само на има S3 и S1 като опции

Някой дали може да ми помогне? 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване