Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Lilly_hc92

Трябва ли да си онлайн, за да започнат свалени филми да се сийдват

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Може ли някой да ми каже, дали трябва да си онлайн, за да започнат свалени филми да се сийдват?

Защото вчера бях сваляла няколко филма в България и днес се върнах в Германия, но бях забравила да изтрия торентите, но и не бях онлайн. Затова се чудех, дали може да имам някакъв проблем след това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не си била онлайн няма как да се сийдва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, hjhj написа:

Щом не си била онлайн няма как да се сийдва.

Мерси за бързия отговор.

Аз си бях включила wifi, но вс. мрежи са с парола и пробвах, нямаше достъп до интернет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лили, все  1 да питаш, може ли да тече от чешмата вода, ако не е пусната...

Няма как да сийдваш /или лийчваш/, ако не си онлайн...

но идеята при "торент системата" е точно такава, когато някой свали даден филм/или каквото и да е/, да сийдва , за да може и други да го свалят...

Иначе, аз като сваля, изтривам и не сийдвам нищо, е пагубно за торент системата /ако всеки прави така/... И затова има и рейтинг система, отчитаща Свалено/Качено... и при някои има изискване, за това.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...