Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте имам следният проблем моля без хейт и др.глупости моля ми!!!Значи Бях баннат на Фортнайт и четох в различни форуми , че е хард диска и как на други хора като си сменят Харда и се оправя Epic games , но аз си го смених и я инсталирах в новият хард диск и пак същият проблем , че съм баннат нещо драйвери на Харди диска това онова , че е нов трябва ли да се правят и как да реша този проблем!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве тая тема с тоя бан ми се струва че я пускаш за първи път ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като смени диска, със стария ли си профил влезе или си направи нов?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PigManu написа:

Аве тая тема с тоя бан ми се струва че я пускаш за първи път ?

Незнам , но дали ще се оправи!!!!

Първо си влязах от старият защото забравих и мислех , че ще се оправи и от старият , но после влязах и от нов и пак същото, но да се има на предвид , че хард диска го смених от лаптоп...от лаптопа го взех!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Пламен Р написа:

Всеки това се пита 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Пламен Р написа:

Първо си влязах от старият защото забравих и мислех , че ще се оправи и от старият , но после влязах и от нов и пак същото, но да се има на предвид , че хард диска го смених от лаптоп...от лаптопа го взех!!!

Все едно нищо не си направил влизайки със стария профил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ined написа:

Все едно нищо не си направил влизайки със стария профил.

Ще си ресетна компютъра нацяло и ще я инсталирам на новият Хард диск!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Пламен Р написа:

Здравейте имам следният проблем моля без хейт и др.глупости моля ми!!!Значи Бях баннат на Фортнайт и четох в различни форуми , че е хард диска и как на други хора като си сменят Харда и се оправя Epic games , но аз си го смених и я инсталирах в новият хард диск и пак същият проблем , че съм баннат нещо драйвери на Харди диска това онова , че е нов трябва ли да се правят и как да реша този проблем!!!

Интересно какво общо има БАН с хард диск.  Другият път си смени бушоните на ел.таблото и банът ще падне автоматично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Интересно какво общо има БАН с хард диск.  Другият път си смени бушоните на ел.таблото и банът ще падне автоматично.

Защото Epic Games банват по Хард диск-HardwareID и така!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Пламен Р написа:

Защото Epic Games банват по Хард диск-HardwareID и така!!!

Извинявам се! За първи път чувам да се прави БАН по ID на Хард диск. Но това със смяната след като го има в youtube съответно се сещаш, че вече са взети мерки от страна на компанията. 

Сега се консултирах с един мой познат. Да не би да правят BAN по уникалния Hardware ID на дънната платка? Ако се опиташ да влезеш от друг компютър каква грешка или съобщение ти изписва? Ако от друга мрежа или друг компютър не те пуска в акаунта ти явно има БАН и по още нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бан по IP?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Пламен Р написа:

Да това ми изписва , но това е бан за фортнайт!

Ако си със статичен адрес, нищо не можеш да направиш. Гризеш дървото и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Eclipse2G написа:

Ако си със статичен адрес, нищо не можеш да направиш. Гризеш дървото и това е.

На ли ти казах този банн е по Хард диск , не по IP!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Пламен Р написа:

Да това ми изписва , но това е бан за фортнайт!

току-що, Пламен Р написа:

На ли ти казах този банн е по Хард диск , не по IP!!!

Последно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Пламен Р написа:

Ако става въпрос за IP променям си го постоянно нестава!!!

Ти сам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И доставчика ти в ОК с това твое действие и не участва в тази смяна никак?

Къде точно го гледаш смененото IP?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, но къде го сменяш този адрес? В компютъра ти или в рутера?

Какво пише когато провериш с кое IP се виждаш навън?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Пламен Р написа:

IPv4 , ако не е то незнам не ми се присмивайте все пак аз не съм доставчик!!!

Покажи точно какво са ти написали от Epic Games за БАН-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, plamen_petrov_80 написа:

Добре, но къде го сменяш този адрес? В компютъра ти или в рутера?

Какво пише когато провериш с кое IP се виждаш навън?

На рутера , но компютъра как и то аз нямам LAN КАРТА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баннат си по Hardware ID. Принципа със смяна на хард диска, вече не работи! 
от EPIC постоянно подобряват защитите си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от koko76bj
      Здравейте
      Трябва да инсталирам на един лаптоп Win10 UEFI на SDD,но лаптопа има и HDD който се ползва и има доста информация в него.Въпроса е след инсталацията на HDD ще се вижда ли? Според мен няма да се вижда,но какво може да се направи без да има загуба на информация от HDD?
      В момента има инсталиран Win8.
    • от Teodora Minkova
      Здравейте. Да започна от там, че почти нищо не разбирам от хардове и памети. Доста четох по въпроса и останах с впечатлението, че най сигурния вариант за съхранение на ценна информация е чрез вътрешен хард диск. Четох за hdd и ssd, и избрах да е hdd поради по предвидимото му скапване и възможност за реакция преди всичко да се е затрило. От тук-там разбрах, че най добре е да е NAS хард, но не знам дали не е ок да е друг тип. Спрях се на https://www.speedcomputers.biz/tvrd-disk-western-digital-caviar-red-pro-2tb-7200rpm-64mb-cache-sata-iii/ но заглеждам и черната им серия, която не е NAS, и не знам кое да избера. Нямам наблюдения към никоя марка и не знам дали WD са добър избор. Смятам в близко бъдеще да закупя и още един вътрешен хард, за бекъп на този. Заедно с харда, който ще закупя ще ми трябва и кутийка, или докинг станция, която да свързвам към лаптопа, но не знам дали си заслужава да взема докинг станция, или една обикновена кутийка би свършила същата работа, с изключение на удобното клониране на дисковете. Гледам из описанията на докинг станциите, че пише boot from disk - това означава ли, че ако на харда има ОС, мога да заредя ОС на лаптопа от харда в докинг станцията ? Изобщо нищо не разбирам...
      Имам и 3 стари харда, от които искам да извлека файлове и снимки, ако изобщо работят... но единия е с AMP изход. Има ли такива кабели или някакъв начин да пробвам дали работи, или изобщо да не се занимавам (нямам спомен какво е имало на него)
      Моля за мнение, съвет, и всякаква друга информация....
      NAS хард ли е по добър избор?
      Коя марка?
      Докинг станция, или кутийка?
      Какво да гледам в описанията на докинг станциите и кутийките?
      Извинете за многото въпроси  

• от FSG FleX
      Здравейте искам да попитам защо не мога да играя fortnite на Epic.. Аз съм надминал препорачителните настройки 
      Моят компютър е със следните части 
      Дъно asrock 
      Видео карта amd r9 270x dual x 
      Процесор Intel i5 2400 
      Ram 8 gb 1333
      Захранването е 630w 
      И използвам ssd на adata

• от render1967
      Привет на всички!
      Става дума за хард диск Тошиба 6ТВ. Наскоро започна да бави много четенето от него, чак целия компютър забавя. Веднъж ми се стори, че проработва като че ли, но беше инцидентно. Първо го преместих в друг компютър – за да сменя дъното/контролера и кабела, а след това направих тестове с HD Tune Pro. Доста бавно ги минава – предполагам, че и големината на диска също оказва влияние; а Disk Monitor – просто не успя да го мине (на скрийншота може да забележите, че съм го изчакал близо 68 часа). Направих му и LLF, но състоянието се запазва същото. Зная, че с Hard Disk Sentinel мога да нулирам грешката Interface CRC Error Count, но когато повторих теста след 4 дни, имаше увеличение. Три дни по-късно направих теста отново – грешката се беше запазила същата от втория път. Ето скрийншотове на всички – искам да чуя мнението и препоръките ви. На първо място – дали има начин да се оправи. 
      [Benchmark - Read]   [Benchmark - Write]   [Info]   [Health]   [Health (4 дни по-късно)]   [Health (още 3 дни по-късно)]   [Error Scan]   [Erase]   [File Benchmark]   [Disk Monitor (Block Size)]   [Disk Monitor (Position)]   [Disk Monitor (Statistics)]   [Random Access - Read]   [Random Access - Write]   [Extra Tests - Read]   [Extra Tests - Write]
    • от Hero_ Zero75
      Искам да дискутирам с вас два важни въпроса за PvE/Save the World
      Дали PvE/Save the World ще стане част от Battle Royale
      И/Или
      Кога PvE/Save the World ще стане безплатен
  • Дарение

• Добави ново...