Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Plamen Sedlarski
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте имам следният проблем моля без хейт и др.глупости моля ми!!!Значи Бях баннат на Фортнайт и четох в различни форуми , че е хард диска и как на други хора като си сменят Харда и се оправя Epic games , но аз си го смених и я инсталирах в новият хард диск и пак същият проблем , че съм баннат нещо драйвери на Харди диска това онова , че е нов трябва ли да се правят и как да реша този проблем!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PigManu написа:

Аве тая тема с тоя бан ми се струва че я пускаш за първи път ?

Незнам , но дали ще се оправи!!!!

Първо си влязах от старият защото забравих и мислех , че ще се оправи и от старият , но после влязах и от нов и пак същото, но да се има на предвид , че хард диска го смених от лаптоп...от лаптопа го взех!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Пламен Р написа:

Незнам , но дали ще се оправи!!!!

Първо си влязах от старият защото забравих и мислех , че ще се оправи и от старият , но после влязах и от нов и пак същото, но да се има на предвид , че хард диска го смених от лаптоп...от лаптопа го взех!!!

Все едно нищо не си направил влизайки със стария профил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ined написа:

Все едно нищо не си направил влизайки със стария профил.

Ще си ресетна компютъра нацяло и ще я инсталирам на новият Хард диск!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Пламен Р написа:

Здравейте имам следният проблем моля без хейт и др.глупости моля ми!!!Значи Бях баннат на Фортнайт и четох в различни форуми , че е хард диска и как на други хора като си сменят Харда и се оправя Epic games , но аз си го смених и я инсталирах в новият хард диск и пак същият проблем , че съм баннат нещо драйвери на Харди диска това онова , че е нов трябва ли да се правят и как да реша този проблем!!!

Интересно какво общо има БАН с хард диск.  Другият път си смени бушоните на ел.таблото и банът ще падне автоматично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Емил Костов написа:

Интересно какво общо има БАН с хард диск.  Другият път си смени бушоните на ел.таблото и банът ще падне автоматично.

Защото Epic Games банват по Хард диск-HardwareID и така!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Пламен Р написа:

Защото Epic Games банват по Хард диск-HardwareID и така!!!

Извинявам се! За първи път чувам да се прави БАН по ID на Хард диск. Но това със смяната след като го има в youtube съответно се сещаш, че вече са взети мерки от страна на компанията. 

Сега се консултирах с един мой познат. Да не би да правят BAN по уникалния Hardware ID на дънната платка? Ако се опиташ да влезеш от друг компютър каква грешка или съобщение ти изписва? Ако от друга мрежа или друг компютър не те пуска в акаунта ти явно има БАН и по още нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Пламен Р написа:

Да това ми изписва , но това е бан за фортнайт!

Ако си със статичен адрес, нищо не можеш да направиш. Гризеш дървото и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Eclipse2G написа:

Ако си със статичен адрес, нищо не можеш да направиш. Гризеш дървото и това е.

На ли ти казах този банн е по Хард диск , не по IP!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Пламен Р написа:

Да това ми изписва , но това е бан за фортнайт!

току-що, Пламен Р написа:

На ли ти казах този банн е по Хард диск , не по IP!!!

Последно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, но къде го сменяш този адрес? В компютъра ти или в рутера?

Какво пише когато провериш с кое IP се виждаш навън?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Пламен Р написа:

IPv4 , ако не е то незнам не ми се присмивайте все пак аз не съм доставчик!!!

Покажи точно какво са ти написали от Epic Games за БАН-а

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, plamen_petrov_80 написа:

Добре, но къде го сменяш този адрес? В компютъра ти или в рутера?

Какво пише когато провериш с кое IP се виждаш навън?

На рутера , но компютъра как и то аз нямам LAN КАРТА

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баннат си по Hardware ID. Принципа със смяна на хард диска, вече не работи! 
от EPIC постоянно подобряват защитите си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...