Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам лаптоп Acer E5-532G, искам да някой да ми помогне с това дали има платки със същия размер, защото искам да направя ъпгрейд, и да сменя някой работи, знам че звучи глупаво и че сигурно ще е по-добре да си купя нов, но просто искам да знам, защото в бъдеще ще се занимавам с програмиране и компютри като цяло и искам да науча някой работи от сега! Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмирането и хардуера са много далеч едно от друго, но ...  ти какво откри до тук?

Твоя лаптоп с какви характеристики е, а с какви други намираш в интернет (такива като твоя модел)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Венелин Александров написа:

Здравейте, имам лаптоп Acer E5-532G, искам да някой да ми помогне с това дали има платки със същия размер, защото искам да направя ъпгрейд, и да сменя някой работи, знам че звучи глупаво и че сигурно ще е по-добре да си купя нов, но просто искам да знам, защото в бъдеще ще се занимавам с програмиране и компютри като цяло и искам да науча някой работи от сега! Благодаря!

Нищо не може да направиш с този лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Може да кажете защо,  лаптопа е добър според мен и няма нужда от ъпгрейд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Vladokar написа:

Може да кажете защо,  лаптопа е добър според мен и няма нужда от ъпгрейд.

Затова, че е добър спор няма, казвам че постващият не може да прави с него това, което иска!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Затова, че е добър спор няма, казвам че постващият не може да прави с него това, което иска!

преди 11 минути, Емил Костов написа:

има разлика между двете мнения .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Vladokar написа:

има разлика между двете мнения .

Не, няма разлика. Лаптопът не е като Десктоп конфигурацията. Евентуално може да се добави SSD и РАМ и нищо повече. Така, че там трябва да се внимава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко да е добър с този орязан Pentium N3700 с 2 MB кеш, липсващи инструкции, максимална турбо честота 2.4 GHz,  TDP 6 W и ограничение до 8 GB RAM. Една идея по-добре от калкулаторите с Celeron, но по-зле дори и от I3. Дори и в Cinebench вади резултат, почти колкото core 2 duo, а е с 2 ядра повече и 8+ години по-нов. Да не говорим, че и видеокартата също е много зле. Не си струва да се сменят платки, ако случайно се намери някоя, която да пасне на корпуса, ще трябва да се смени охлаждането, най-вероятно и захранването, ако е с по-мощно компоненти, не се знае екрана дали ще пасне и така нататък. Това не е десктоп машина да си сменяш което ти хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване