Премини към съдържанието
chainsmokerbg

Windows update 1703 мога ли да остана само на него

Препоръчан отговор

Здравейте, ще си преинсталирам компютъра днес и се питах дали мога да си остана на 1703 версията и да изключа ъпдейтие, защото следващите версии нещо не ми харесват много натруфени станаха и при ъпдейти често някои програми ми се прецакват и трябва и тях да ги преинсталирам.. Та да, мога ли да си остана на 1703, има ли нещо в най-новата версия, че да си струва да я инсталирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пробвай, ако не става винаги можеш да си обновиш версията. Интересно какви са тези програми, дето спират да работят, не съм имал подобни проблеми. Сигурен ли си, че проблема е в "програмите", кои са те по-точно? По-скоро е възможно някои неща да не ти работят и да искат по-нова версия, особено ако играеш игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами някои игри не са ми тръгвали да, и също при ъпдейт са ми се бъгвали драйвърите или не знам не разбирам то такава степен на слушалките и съм нямал звук от тях при положение, че всичко си е инсталирано и е както трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като не искаш да е натрюфено, лекуваш си една 1607 LTSB или 1809 LTSC, ъпдейтите там са "безвредни" в сравнение с consumer изданията.

Като си искаш твърдо 1703(аз бих се метнал на 1709), теглиш, инсталираш, сечеш ъпдейтите, оптимизираш каквото има да се оптимизира и забравяш.

Толкова е "просто".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1809 LTSC се държи по-добре от 1607 LTSB  и подкрепям идеята да се пробва. Някои по-стари игри тръгват в режим на съвместимост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Joss Bomon написа:

1809 LTSC се държи по-добре от 1607 LTSB  и подкрепям идеята да се пробва. Някои по-стари игри тръгват в режим на съвместимост.

И на мен много ми допадна 1809, но я смених само заради това, че в нея няма  "Домашни мрежи и споделяне" и се върнах към 1607 LTSB. Това беше информативно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споделянето си го има и без тези домашни мрежи - просто си споделяш папката, правиш си мрежата да се вижда и си готов. Ако искаш си слагаш пароли/потребители допълнително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване