Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Предварително се извинявам ако не съм на правилното място във форума с този въпрос.

Много ще се радвам ако на някой му се занимава да ми помогне - не знам откъде да изтегля програмата и после как се инсталира...

Ако има вече такава тема, моля за линкче - аз не можах да намеря....

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Desislava Dikova написа:

Здравейте!

Предварително се извинявам ако не съм на правилното място във форума с този въпрос.

Много ще се радвам ако на някой му се занимава да ми помогне - не знам откъде да изтегля програмата и после как се инсталира...

Ако има вече такава тема, моля за линкче - аз не можах да намеря....

Благодаря!

https://www.kaldata.com/софтуер/itunes-51057.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново!

Инсталирах програмата, но въпреки, че следвам всички стъпки, стигам до момента, когато мелодията се запаметява на десктопа и от там край - каквото и да правя не стигам до целта.... /изтеглих си от Аpp store приложение с рингтонове и там си има инструкция, но не става, просто мелодията не стига до Tones в ITunes.../

От предложените горе варианти съм изтеглила това:  iTunes 12.9.3 за Windows x64

Телефонът е 5SE.

:emoji_smiley-45:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване