Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Може ли гъбички на ноктите да причинят такъв проблем?

Препоръчан отговор

Anne, положението едва ли е толкова тежко, колкото си мислиш, но посещението при лекар е задължително, тъй като с народни средства не можеш да решиш проблема.

Трябва да убедиш майка ти да те заведе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога, тя се е завряла в себе си като щраус! Обяснявам и, че мазането не помага, а втори път да се подложа на изтръгване на ноктите, което е супер болезнено, е абсурд! Не знам защо не ще да чуе за лазер, сигурно, защото е скъпо. Но сега лятото трудно ходя с къси чорапи и обувки навън, а ми предстои екскурзия. Не знам как ще ходя и какво ще правя.

Знам само, че ни предава, ни приема, явно само мисли за баща и, който преди десетилетия почина от диабет, бяха му отрязали единия гангренясъл крак. Явно се страхува да не ме наложи да ми режат пръстите. И аз се страхувам, но не искам заради пръстите да изгубя и краката си. И големия ми пръст на другия крак е почти така.

Вече не знам какво да правя, трябва ми мнение на лекар, но не на касапин. Плочките са твърди и пиленето е болезнено. А имам нисък праг на болка.

Толкова ли няма лекар в тоя форум да даде мнение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лазер ето 30 лева за 1 ноктенце

http://panderma.net/лазерни-терапии/лечение-гъбички-по-ноктите

без болка без пилене, споко, измислили са го отдавана

а и таман и ще си направите екскурзия до София

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на мен нищо не казахте за идеята с лазера хъх?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това ползвала ли си

https://sopharmacy.bg/exoder-nailner-2in1-5ml.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и не помогна. Тия, рекламираните неща са пълни боклуци!

На "Сандоз" им нямам вяра, тия имат хората за опитни мишлета. Прочети какво са причинили на хората във френското селце ..................... забравих му името, където хората са били дрогирани и някои починали.

Не вярвам на никакви рекламирани лекарства. Винаги се оказват боклуци. А аз не съм опитно зайче.

Селото е Понт Сент-Експри. ЛСД е бил буквално излят върху хлябовете на хората, мнозина полудели, други се самоубили.

https://en.wikipedia.org/wiki/1951_Pont-Saint-Esprit_mass_poisoning

Като купувате лекарства, проверявайте кой е производителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има безболезнен начин за премахване на гъбички по ноктите.Без никаква опастност.Мазане на ноктата с белина.Оставяш да изсъхне така.По време на лечението,по малко миене,защато водата съживява гадинките.За седмица изчезват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес вкъщи имаше скандал по темата з ноктите ми. Нашите искат да ги вадя, но аз още помня болката от предишното вадене на ноктите, а тя беше зверска! Усещането беше отвратително, все едно бях в стая за мъчения на гестапо. Знам, че са ми зле ноктите, но не съм виновна, че имам нисък праг на болка и няма да издържа още едно такова нещо. Няма ли някакъв друг начин да се премахнат тия нокти? Майка ми е истерясала, че иначе ще ми отрежат пръстите. А аз така или иначе понякога не ги чувствам, студени са ми. Не е нормално даже през лятото стъпалата и пръстите ми да са студени. Лазер едва ли ще помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Anne написа:

Днес вкъщи имаше скандал по темата з ноктите ми. Нашите искат да ги вадя, но аз още помня болката от предишното вадене на ноктите, а тя беше зверска! Усещането беше отвратително, все едно бях в стая за мъчения на гестапо. Знам, че са ми зле ноктите, но не съм виновна, че имам нисък праг на болка и няма да издържа още едно такова нещо. Няма ли някакъв друг начин да се премахнат тия нокти? Майка ми е истерясала, че иначе ще ми отрежат пръстите. А аз така или иначе понякога не ги чувствам, студени са ми. Не е нормално даже през лятото стъпалата и пръстите ми да са студени. Лазер едва ли ще помогне.

студените крака и гъбичките нямат нищо ама нищо общо

това са два съвсем различни проблема

и аз съм със студени лапки но само през зимата, та явно не е нормално щом при теб и през лятото е така

трябва доктор

п.с. лазер не щеш - не щеш вадене - кво правим - ти никаква алтернатива не предлагаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Anne написа:

Премахването на ноктите няма да реши напълно проблемът ти. А и казваш, че ги имаш повече от 10 години. Гъбичките се вселяват чак в основата на нокътя и при порасването на нов нокът се размножават отново. Лошото е ако проникнат и в кръвта, тогава ще е необходимо вътрешно лечение, което уврежда и организма, защото лекарството се акумулира в черния дроб. За да се излекуваш от гъбите първо трябва да спреш размножаването им, като влошиш условията им за това. Начинът с белината е добър, но може да комбинираш и други методи, като постоянно атакуваш проклетите гадини. Опитай да си киснеш всяка вечер краката до ноктите в леген с концентриран оцет по половин-един час преди лягане. След това ги подсуши добре и ги намажи с противогъбични мазила по избор, като после ги завиеш в найлонови торбички до сутринта. Процедурата е трудоемка, но и ти нямаш голям избор при условията, в които си поставена. По този начин ще блокираш развитието на гъбичките освен по кожата и по ноктите, защото гадовете лесно се местят и завземат нови територии. Ако забележиш напредък, продължавай защото тези гадини са много упорити и пак се появяват след изчезването им. За това постоянна профилактика е необходима. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От aliexpress търсачката търсиш Foot Cream Nail  и си избираш според твоя проблем и гледаш коментарите и оценката.

Тукашните лекарства са нарочно направени само за временно спиране на проблема или замазването му,често след време става и по-лошо.Давам пример с Ламизил той запушва порите и гъбичките не могат да излязат (пациента си мисли,че лекарството помага) и навлизат дълбоко в организма след което трябва да ги лекуваш вече и вътрешно и външно.

Притежавам вътрешна информация от фармацефтиката ( баща ми работеше 30 години за тях ) и мога да говоря много за пораженията които са направили и продължават да правят на хората с цел печалба.

Затова ти препоръчвам китайската медицина доста по добра е и лично на мен едно кремче за 2 лв ми оправи краката от гъбички по кожата на пръстите.Един съвет като ходите на гости не слагайте чужди чехли понеже не знаете какво има вътре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...