Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте има ли такава програма с която да се гледаме с приятел на компютъра с Webcam и да гледаме някакъв филм и може даже да не е даже с Webcam има ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, plamen_petrov_80 написа:

Кино v 3.d

Вие филм ли ще гледате или ще се гледате един друг?

За по-интересно има ли такава програма!!!

преди 9 часа, Пламен Р написа:

За по-интересно!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да има - всяка програма която може да направи конферентна връзка и си пускате телевизорите на една и съща програма и гледате (или алтернативата на това - сещаш се).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам просто някаква програма за да си споделя екран на компю примерно на някой приятел и да гледаме това имам впредвид от два различни компютри!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kolew11
      Здравейте! За коледа си мисля да си купя една такава джаджа "смарт". Хартесах си няколко модела ама проблема ми е, че са водоустойчиви до 1 метър за 30 минути, това ме смущава най-много, защото често ходя да плувам и би ми било приятно да ми измерва пулса и метрите, които плувам. В същото време обичам и да бягам и моделът, който ми е най е LG urbane 2nd Edition(LTE) има доста полезни екстри и също така за бягане е перфектен. Nixon The Mission (който е водоустойчив доста повече от ЛГ-то) също ми се стори добър избор, но не знам може би качеството ме притеснява. Garmin Fenix 3 той е прекалено спортен хаха голям съм каприз(плюс, че няма тъч и едва ли ще мога да правя нещата, който мога да правя с андроид). Предпочитам андроид за операционна система, и искам да мога да отговарям на съобщения от часовника, та за това съм се спрял на ЛГ-то, не съм сигурен дали с нискона може, но аз съм много невеж в тази сфера. Та моля някой компетентен за помощ, поздрави!   
  • Дарение

• Добави ново...