Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден вчера върнах едни изтрити видео клипове и сега като помъча да ги пусна и не тръгват. Има ли начин да тръгнат с някоя програма или да ги изтрия пак. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кой плеър пробваш?

Кога са били изтрити, с какъв обем са всеки от тях и общо?

Какво е правено с носителя на който са били в периода от изтриването до връщането? А самото връщане върху кой носител е направено?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си ги върнал, но не се знае дали изобщо вече е останало нещо от тях. Ако не са тайни, качи някъде някой по-малък клип да го видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми от флашка ги връщах , ми има от 20 мб до 200 мб  като общо са 1 гб  . Изтрити са преди 2 месеца . Пробвам със Аце , ГОМ , Уиндолс медиа плеър и Movies & TV  и не тръгва .  Връщането е направено на Работния плот . около 20 видиа са.  Връшах ги със Recuva . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е записвано нещо друго на флашката след изтриването, нищо няма да се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми имах едни снимки от  университета  и тва е . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си имал снимките и видеото заедно, но си изтрил само видеото няма проблем, но ако после си записвал нова информация на паметта тогава си писал върху видеото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми значи няма да стане щото имаще за писани и други снимки .   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване