Премини към съдържанието
Stoyanka Pasheeva

Проблем със изтриване на снимки и видеоклипове

Препоръчан отговор

Здравейте!

Проблемът, за който търся съвет е следния:

Имам телефон HUAWEI CUN-L21. От известно време когато преместя снимка или видеоклип в кошчето, след 3 секунди е отново в галерията. На практика не мога да изтрия нищо. Ако някой може да ми даде съвет, ще съм благодарна.

P.S. Преди да се случи това прехвърлях снимки на лаптопа. Когато натиснах иконата за безопасно отстраняване на хардуера ми даваше, че не може, защото някоя програма още го използва. Не разбрах, коя е тази програма, ядосах се и рестартирах лаптопа и така изключих телефона. Не знам дали има нещо общо, но след това се появи проблемът с изтриването. Използвах HiSuite за прехвърлянето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази галерия синхронизира ли се с някой облак?

При прекъснат интернет пак ли се връщат файловете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да опиташ да го изтриеш с някой мениджър на файлове, например ES File Explorer File Manager или от "Файлове" на телефона, ако има такова или подобно ...

Може и от друга галерия, а не тази вградената в телефона - например QuickPic ...

П.С: Телефона има кошче като на компютъра или аз не разбрах нещо ? Може би само тази вградената галерия има нещо такова...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Галерията е с кошче. Аз опитах да ги изтрия и като вляза в папката :Файлове > Изображения, но резултатът беше същия.

При изключен интернет нищо не се променя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих опитал с предложените от мен методи по-горе.

Възможно е и да има някаква настройка телефона, не знам... в краен случай - нулиране на настройки... но после е много вероятно телефонът да иска да се влезе със същия Google акаунт, с който е бил преди това, а за целта трябва да се помни мейла и паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване