Премини към съдържанието
Klijes

Добър продукт за увеличаване нивата на тестостерон

Препоръчан отговор

По принцип винаги съм страдал от тази липса - нямам нормален мъжки глас, окосмяването ми е малко, въобще естрогените са ми в повече като цяло. Препоръчайте ми някаква добавка, която да си поръчам, да е възможно най-безвредна ... питам вас, защото като ровех в нета, са хиляди и не знам на коя да се спра. Мислях да питам и в някой фитнес, но като гледам, повечето рецепционистки идея си нямат. Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е работа за лекар, преди всичко! ?Само те могат да преценят какво ви е нужно, след преглед разбира се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за да потвърдиш този дифицит на тестостерон иди при лекар и просто си пусни едни излследвания няма да е лошо, и не спомена на колко си години защото това е важно! Ако не вземаш правилните дози или продукт може естествения синтез на тестостерон да намалее и тогава вече става опасно. Защото ако го взимаш продължително мозъка решава, че няма нужда да синтезира толкова много понеже ти приемаш от външен източник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак на лекар не ми се ходи ... пък и нямам им много вяра. На 28 съм. Нещо безвредно, което сте пробвали ще свърши работа ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бабини зъби, но не са вълшебни, няма да ти вдигнат драстично нивата, по принцип този тип добавки за вдигане на тестостерона са от най-безсмислените. И здрави тренировки с тежести.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Klijes написа:

По принцип винаги съм страдал от тази липса - нямам нормален мъжки глас, окосмяването ми е малко, въобще естрогените са ми в повече като цяло. Препоръчайте ми някаква добавка, която да си поръчам, да е възможно най-безвредна ... питам вас, защото като ровех в нета, са хиляди и не знам на коя да се спра. Мислях да питам и в някой фитнес, но като гледам, повечето рецепционистки идея си нямат. Благодаря

Сериозно ли задаваш подобен въпрос?? Как разбра, че естрогените ти са повече и, че нямаш достатъчно тестостерон???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има 2 продукта:

Пълен клек с щанга

Мъртва тяга с щанга

Повторения 3-6 - прочети : Google: squat testosterone - Deadlift testosterone, след тези упражнения 2 пъти седмично, хормона се вдига ужасно много, от 10 години насам го правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване