Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

оспорвам нанесени вреди срещу мен от онлайн компания.В сайта на компанията при резервация на услуга съществуваше кратък текст (две думи ),който сега искам  да намеря,защото е свален от поддържащите сайта.Как може да стане това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, unique_man написа:

Здравейте,

оспорвам нанесени вреди срещу мен от онлайн компания.В сайта на компанията при резервация на услуга съществуваше кратък текст (две думи ),който сега искам  да намеря,защото е свален от поддържащите сайта.Как може да стане това?

Никак! Да не говорим, че информацията която даваш е повече от недостатъчна! Тоест един глух чул как един сляп видял как един куц надбягал бързия влак. Сега става ли ти ясно?? И не, не се заяждам с теб!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Никак!

гугъл мисля че имаха кеш

защото аз като исках да изтрия инфо от един сайт след това подадах и молба към гугъл за изтриване кеша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

гугъл мисля че имаха кеш

защото аз каро исках да изтрия инфо от един сайт след това подадах и молба към гугъл за изтриване кеша

Гадаеш!! Чакам повече информация, за да се опитам аз или някой от форума да помогне, ако може!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Гадаеш!! Чакам повече информация, за да се опитам аз или някой от форума да помогне, ако може!

знам че има закон за 6 месеца пазене на кеша, дори и да не го виждаш, невярвам гугъл да си позволи такова елементарно нарушение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

знам че има закон за 6 месеца пазене на кеша, дори и да не го виждаш, невярвам гугъл да си позволи такова елементарно нарушение

Гугъл държи пазара. Може да си позволи всичко.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Гугъл държи пазара. Може да си позволи всичко.

и да пазе инфо за 6 месеца, ако е добре с английския да търси инфо в помощните форуми на гугъл

https://productforums.google.com/forum/#!home;lang=en

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и да пазе инфо за 6 месеца, ако е добре с английския да търси инфо в помощните форуми на гугъл

https://productforums.google.com/forum/#!home;lang=en

Аз не знам още за какво говори постващия, така че не знам и какъв съвет да му дам!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз доколко разбрах иска нещо което е излизало в гугъл а вече не

И какво е то??? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Емил Костов написа:

И какво е то??? 

Цитат

кратък текст (две думи ),който сега искам  да намеря,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

И КАКВО Е ТО????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

става дума за полето в уебсайта,в което се правят резервации,например пътуване от точка А до точка Б,избиране на дати и др.,след което при натискане на бутон Next се отваря друго поле,в което е описан избраният маршрут на пътуване,именно там под един от избраните градове фигурираше кратък текст от две думи.Трябва ми този текст,касае много важен за мен спор....

преди 14 часа, Слави Маринов написа:

Има архиви на саитовете.............2012.10.02 калдата е изглеждала така:https://web.archive.org

Екранна снимка (47).png

Archive.org прави screenshot на сайтове,а на мен ми трябва текст не от главната страница на въпросният сайт,а от под меню (2-ра страница от резервационен процес).Просто две думи,които ще ми помогнат да си върна много пари.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.