Премини към съдържанието
DegaE

Проблем със скоростите при Голф 5

Препоръчан отговор

Здравейте и привет на всички колеги. Днес след като си паркирах колата в гаража при вече загасен двигател без да искам бутнах скорстният лост ми направи впечатление, че се изключи от скорост, а аз не бях натиснал съединителя. Тъй като не бях сигорен дали не съм бил натиснал съединителя пробвах без натиснах и скоростите си се включват и изключват безпроблемно. За съжаление съм инвалид относно ремонти по колата(освен основните неща) реших да попитам някой дали се е срещал с такъв проблем. 

Благодаря Ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е при изключен двигател да можеш да включваш и изключваш скорости без съединителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А скоростите ръчни или автоматични са?

преди 11 минути, DegaE написа:

За съжаление съм инвалид относно ремонти по колата

Има и сервизи. Никой не е длъжен а и не трябва да разбира от всичко. Важното р поне работата си и евентуално хобито да ги прави както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автоматика има ли съединител? Досега на няколко коли, които съм карал, винаги скоростите са можели да се включат и изключат при изгасен двигател без съединител. При някои дори можеш да икзлючваш и в движение без съединител, въпреки че не е желателно.

Редактирано от Филипов
Не се отговаря с цитат! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Raze написа:

Автоматика има ли съединител?

Някои имат, но за него няма педал и се управлява от компютър.

За съжаление много голям процент от автомобилите в България за с ръчни скорости. Отдавам го на липса на финанси в джоба на българина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E как си взел книжка, като сефте научаваш, че можеш да превключваш предавките без съединител при изгасен двигател - даже си мислиш, че е повреда .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mале мила! Тя работата била много по- зле отколкото съм допускал. Абе как ги дават тия книжки вече бе!? После що имало толкова смърт по улиците...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.02.2019 г. в 18:49, _слънце_ написа:

Mале мила! Тя работата била много по- зле отколкото съм допускал. Абе как ги дават тия книжки вече бе!? После що имало толкова смърт по улиците...

Напротив, работата си е повече от добре.Пусни му налични една локация на човека, и ще четеш довечера пак Алеко Константинов:D  Или поне минимум Пенчо Славейков:D

на 5.02.2019 г. в 0:47, Raze написа:

Автоматика има ли съединител? Досега на няколко коли, които съм карал, винаги скоростите са можели да се включат и изключат при изгасен двигател без съединител. При някои дори можеш да икзлючваш и в движение без съединител, въпреки че не е желателно.

Книжките са си вече комерс за хората в бранша отдавна.Ако не сгазиш на изпита човек,взимаш книжка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване