Премини към съдържанието

Сексапилен ли е Парк Джимин?  

19 гласували потребители

1. 1. Колко сексапилен е Джимин?

• Непоносимо много
    • Много
    • Горе-долу
    • Не
    • Хич

Препоръчан отговор

Скука е обзела тоя форум. 

Та затова трябва да се пускат и по-така, глупаво-забавни теми.

Кажете, дами, тоз господин от корейската група BTS сексапилен ли според вас?

images?q=tbn:ANd9GcSjvYOEWcjbRs-oINShCcs     

images?q=tbn:ANd9GcS1y94o0-PGU9eFAHrgXSU

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо мъжко не виждам в този човек..по-скоро прилича на травестит. А пък за сексапил и дума да не става..:tease2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф, ма то на тва и името му гейско. Ма може и сексапилен да е, кво. Манафите от анадола, сто процента са съгласни да им погастролира малко.

п.п. Погастролира ли се пишеше или погъзтролира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това мъж?...По скоро джендър...или обратен, с това женствено лице!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става за веднъж... да го резнеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой специално трябва да ми обърне внимание, че господина е господин, за да съм сигурна от какъв пол е съществото на снимката. :D А и мисля, че едва ли това е темата, която би измъкнала от блатото на скуката /както счита автора на темата/ който и да е форум... Не разбирам и непрекъснатото натрапчиво желание на този автор да налага мнението си и вкуса си на всички останали, но и не държа да разбера. Нека си остане като мой пропуск.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве кви са тия простотии ве.Това технически форум ли е, или клуб на ,безработни,гейове, антисоциялни, и всекви такива прослойки на обществото, къде в реала обществото ги и изхвърлило на сметището и тука сме длъжни да им четем простотиите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Корея стандартите за красота са малко по-различни от тези в Европейските държави. Както за мъжете, така и за жените(особено в шоубизнеса).

За нас тази визия може да изглежда гейска, но в Южна Корея, никой няма да го нарече така.

BTS е (вероятно) най-известната момчешка Kpop група. Имат милиони фенки сред тийнеджърките. Според мен не си струва вниманието което им се отдава, но аз нямам виждането на момичетата и мнението ми в тази тема не е важно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Егати консервите сте! Никакво въображение начи!

Аз отговорих с непоносимо много.

Мисля, че вече имам идеал за Сексапилност или сексапелитет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, ice_lion__01 написа:

За нас тази визия може да изглежда гейска, но в Южна Корея, никой няма да го нарече така.

Да, там им викат лейдибой...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, franchesko написа:

Аве кви са тия простотии ве.Това технически форум ли е, или клуб на ,безработни,гейове, антисоциялни, и всекви такива прослойки на обществото, къде в реала обществото ги и изхвърлило на сметището и тука сме длъжни да им четем простотиите.

Като не ти харесва, не чети бе Хасан. Никой не те е принудил. И знаеш ли въобще какво значи антисоциАлни?

Знам, че не, затова не казвай, че знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Mediterranean написа:

И знаеш ли въобще какво значи антисоциАлни?

Точно такова като теб.От както драскаш в тоя форум,половината ти постове са хейт към съфорумници,другата половина текане на лиги по задниците на известни.Ясно е че си на години, но на акъл си инфантил да дрънкаш.Мисля,че изява в ''По-по-най'' с бате Енчо, по би ти отивало, от колкото изява в технически. форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Merryl написа:

Не разбирам и непрекъснатото натрапчиво желание на този автор да налага мнението си и вкуса си на всички останали, но и не държа да разбера. Нека си остане като мой пропуск.  

Кой е този автор?

Не го познавам и аз, но само предполагам, че:

Може на авторът да му е кеф да се заяжда с хора по форумите. 

А може да е дълбок естет и ценител и да иска да разбере колко от другите хора споделят неговите естетски виждания. Да намери съмишленици така един вид.

А може и трети вариант - да не може да се сети ква друга тема да пусне, пък иска да пусне.

Де да го знам, требва некой да го пита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много проблеми, много нещо! Явно търсенето на естетическо удовлетворение е труден процес. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.02.2019 г. в 8:03, barbuncela написа:

Това мъж?

Мъж, ама като лайно на дъжд .
А иначе, който е виждам отблизо виетнамци и разни други азиатци, е установил че са едни кьосета ( почти без брада ).
Освен това морфологията на лицата им е различна.

Ако авторката на темата е женска от доминантен тип, на нея може да ѝ изглежда много сексапилно точно мекошаво мъжленце, на което тя да му се качва отгоре и тя да си прави каквото на нея ѝ е кеф с него , а той да се оставя да бъде доминиран от нея.
Ако отидем до крайност, има жени садистки които се разбират чудесно сексуално-перверзнически с мъжлета мазохисти. 
Садо мазо двойки говорят даже за "любов" между тях. А то си е перверзия между тях , ама те му викат че било истинска "любов".

Ако направим аналогия с мъжете които нарочно ходят да си взимат булки азиатки, щото били много покорони и послушни у кревата, вероятно и някои доминантни женски си имат същите мераци за намиране на покорни корейчета би-гейчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Белгиеца написа:

Мъж, ама като лайно на дъжд .
А иначе, който е виждам отблизо виетнамци и разни други азиатци, е установил че са едни кьосета ( почти без брада ).
Освен това морфологията на лицата им е различна.

Ако авторката на темата е женска от доминантен тип, на нея може да ѝ изглежда много сексапилно точно мекошаво мъжленце, на което тя да му се качва отгоре и тя да си прави каквото на нея ѝ е кеф с него , а той да се оставя да бъде доминиран от нея.
Ако отидем до крайност, има жени садистки които се разбират чудесно сексуално-перверзнически с мъжлета мазохисти. 
Садо мазо двойки говорят даже за "любов" между тях. А то си е перверзия между тях , ама те му викат че било истинска "любов".

Ако направим аналогия с мъжете които нарочно ходят да си взимат булки азиатки, щото били много покорони и послушни у кревата, вероятно и някои доминантни женски си имат същите мераци за намиране на покорни корейчета би-гейчета.

Белгиеца реагира на това
Харесва ми

Трябва да завършиш една Психология. И да те вземат в предаването На кафе при Гала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Maleficient написа:
  •  

Трябва да завършиш една Психология. И да те вземат в предаването На кафе при Гала.

Е не можах, дойде една белгийка и ме плени с русия си чар и ме отведе в чужбина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Maleficient написа:
Белгиеца реагира на това
Харесва ми

Мани-мани, от такива психолози самоубийствата скачат неколкократно.

Опростените им разбирания сочат, че щом нещо е валидно за мъжете, значи би трябвало да важи с пълна сила и за жените. 

И и тук дойде да се похвали с тая руса (пък и умна) белгийка, разбираш ли!? :D

на 5.02.2019 г. в 9:03, barbuncela написа:

Това мъж?...По скоро джендър...или обратен, с това женствено лице!

И какво лошо има в женственото лице? И да, мъж е, щом такъв е роден и не си е сменил пола.

Не мога да ги разбера аз тези хора - харесват жена с мъжки черти, мъжки глас и невидими цици(справка Шакира), а мразят мъж с малко по-женствено лице.

Е, не е нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Mediterranean написа:

Мани-мани, от такива психолози самоубийствата скачат неколкократно.

Опростените им разбирания сочат, че щом нещо е валидно за мъжете, значи би трябвало да важи с пълна сила и за жените. 

И и тук дойде да се похвали с тая руса (пък и умна) белгийка, разбираш ли!? :D

И какво лошо има в женственото лице? И да, мъж е, щом такъв е роден и не си е сменил пола.

Не мога да ги разбера аз тези хора - харесват жена с мъжки черти, мъжки глас и невидими цици(справка Шакира), а мразят мъж с малко по-женствено лице.

Е, не е нормално.

Ти усети ли как се издаде сама с това последното написано, ти каква си точно ?
Самоубийствата при какви категории джендъри са , а ?
"Опростените" разбирания за нормалност сочат че ти не си нормална.
Харесването на женствено лице на мъжко отроче, пък потвърждава че си с отклонения в ориентацията.
Аз не харесвам мъжкарани.

Сега става ясно защо на друга тема описваш мъжете като тъпи. Щото теб просто истински мъже не те интересуват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Белгиеца написа:

Ти усети ли как се издаде сама с това последното написано, ти каква си точно ?
Самоубийствата при какви категории джендъри са , а ?

Не мога да гадая кое мое изречение според някой си Хасан в Белгия е издало нещо си за мен(според него) и какво в него превключва на режим хули и плюнки, гущери и змии.

Мъжкараните, доколкото имам наблюдения харесват жени. Ти не можеш да им дадеш наклон на тях, ни на мен. Кво мразиш и кво харесваш си е твоя работа.

Редактирано от Mediterranean (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Ти не можеш да им дадеш наклон на тях, ни на мен. Кво мразиш и кво харесваш си е твоя работа. 

Кво нещо е, а?! Да кажеш на някого това, което почти цял форум се опитва да обясни на тебе...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Mediterranean написа:

Мъжкараните, доколкото имам наблюдения харесват жени.

Ами непълни са ти наблюденията, чети психиатрична литература, да се образоваш що е то бисексуална мъжкарана, която иска да си роди деца.
А това което си ти, не е новост някаква, от векове е имало и други като теб. Да мразиш истинските мъже си е твой частен избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Merryl написа:

Кво нещо е, а?! Да кажеш на някого това, което почти цял форум се опитва да обясни на тебе...

Така ли, благодаря че ме открехнахте! Не знаех, че налагам нещо, което харесвам на цял форум. Мислех, че просто задавам въпроси и слагам анкети.

Благодаря ви от сърце, мила милейди.

Пфф...:bubblegum:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първата снимка вратът му изглежда доста строен и със здрави плешки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване