Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам въпрос мисля да си взимам дадената карта дали ще се побере в кутията ми!!!!https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N108TGAMING-OC-11GD#kf

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Пламен Р написа:

Имам въпрос мисля да си взимам дадената карта дали ще се побере в кутията ми!!!!https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N108TGAMING-OC-11GD#kf

Знам, знам, все в някоя друга тема, има публикуван моделът на кутията. Почвам да търся, бате. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не се събере, вземаш шлайфа или ножица за ламарина и режеш, докато влезе :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се побере!!! Ако не се побере, ще трябва да изрежеш кутията с ъглошлайф или да си купиш друга - по-голяма :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Пламен Р написа:

Събира се. Картата от страницата е дълга 280 милиметра, а кутията позволява до 370мм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокарта за 1000+ лева в кутия за 49,36 лева! Чудесна комбинация! Ако и захранването, охлаждането и останалите ти компоненти са подобен клас, направо нямам думи. От сайта на видеокартата това са ти размерите:

Card size
H=37 L=280 W=114 mm

Вземи си рулетката и измери разстоянието вътре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж му марката и модела, да не се окаже някоя китайска бомба и да изгори новата видеокарта. С каква видеокарта си в момента?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 1080p резолюция най-вероятно ще можеш. Вече ако е за по-висока, може и да трябва да намалиш някои детайли за 60+ кадъра. Но докато не излязат официално игрите, няма как да разбереш. И за да караш на макс и да ползваш и RTX, ще ти трябва видеокарта, която го поддържа - RTX 2080 /TI/ за максимални настройки. А иначе въпроса ми беше за марка/модел на захранването ти главно. Консумацията на 1080 TI е доста по-голяма от тази на 1070.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Ray Tracing не е ставало дума досега.

За консумацията на видеокартата, която е флагманска това е нещо с което авторът трябва да се съобрази

index.php?ct=news&action=file&id=31048

Картинката е с изискванията за Метро-то. Вероятно със сегашният процесор и с 1080 Ti, няма да може да се играе 1080Р с настройки на макс. Видеокартата стига, процесора може би не. Все пак настройки High са гарантирани, за тях и 1070 стига.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато не излезе играта и се направят някакви официални тестове, всичко е в сферата на предположенията. Най-вече изискванията за процесор - едва ли ще е особено процесорно зависима, особено I7 7700 да не стигне за максимум настройки и 60+ кадъра, но ще видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си пише бе човек:

МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА    370 мм

Тази видеокарта, която искаш е 280мм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване