Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.  Случвало ли ви се е,  просто така изведнъж през погледа ви да премине ярка жълта или черна светлина? Опасно ли е това?

След две седмици съм на очен лекар, но междувременно да ви попитам за това..............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anne написа:

черна светлина?

Точно черно светлина - не, но ако имаш шипове на шийните прешлени, може да имаш и зрителни проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами светлинката преминава така,  както сте виждали във филмите, когато показват компютърен текст на екрана - като черно квадратче, което бавно преминава надолу или настрани. Не знам добре ли го описах..........

Шипове нямам, но напоследък се ядосвам. Знам, че не бива, но явно с годините все по - трудно понасям несправедливостите............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очен и невролог, те ще преценят дали има проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anne написа:

Ами светлинката преминава така,  както сте виждали във филмите, когато показват компютърен текст на екрана - като черно квадратче, което бавно преминава надолу или настрани. Не знам добре ли го описах..........

Шипове нямам, но напоследък се ядосвам. Знам, че не бива, но явно с годините все по - трудно понасям несправедливостите............

Явно се превръщаш в киборг. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жълто и черно ? Спокойно, това ще е бил някой гепард. Заради скоростта им, хората често си мислят, че им се е привидяло. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко май на това му се викаше остатъчен образ ако е гледала в екрана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ice_lion__01 написа:

Какво е черна светлина?

Все едно за кратко си сляп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ice_lion__01 написа:

Какво е черна светлина?

https://www.eventlights.shop/bg/uv-energospestjavascha-lampa-25w-e27/a-60/ светлина от черна лампа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ined написа:

Е ма това няма как да се види с човешко око

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

играеш ли на игри

Не, но гледах телевизия и щом свърши предаването, отместих за кратко поглед към завивката (леглото ми е срещу телевизора в стаята ми) , тъкмо да се надигна, за да седна по - удобно и ми се появи това черното.

Иначе играя Lady Popular. Сега има телепорт, при който трябва в рамките на 8 часа  през половин час да цъкам на квадратче, за да събирам наградите, в случая мебели за апартамента, за да взема крайната награда фон.  До момента съм събрала 18 от 25 неща. Знам, че вече трябва да си почивам и да се поотпусна, защото крайният срок на играта е на Свети Валентин, но просто искам да я приключа по - скоро и после да се отдам на мързел. Опитвам се и да не чета новини и теми, които ме ядосват, но просто..........не съм очаквала светът толкова да откачи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ice_lion__01 написа:

Какво е черна светлина?

Нещо като бяла тъмнина, но съвсем различно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Не, но гледах телевизия и щом свърши предаването, отместих за кратко поглед към завивката (леглото ми е срещу телевизора в стаята ми) , тъкмо да се надигна, за да седна по - удобно и ми се появи това черното.

Иначе играя Lady Popular. Сега има телепорт, при който трябва в рамките на 8 часа  през половин час да цъкам на квадратче, за да събирам наградите, в случая мебели за апартамента, за да взема крайната награда фон.  До момента съм събрала 18 от 25 неща. Знам, че вече трябва да си почивам и да се поотпусна, защото крайният срок на играта е на Свети Валентин, но просто искам да я приключа по - скоро и после да се отдам на мързел. Опитвам се и да не чета новини и теми, които ме ядосват, но просто..........не съм очаквала светът толкова да откачи.

Както и предположих остатъчни образи са това гледай да винчи и ще разбереш за какво говоря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нищо ти няма, окото се адаптира след гледане към светлинен източкик

все едно в училище като бяхме имаше коридор с слаба светлина и затова доста лампи по коридора и като ги загаси някой си сляп за около секунда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако светлината е жълта? Притеснявам се да не става дума за отлепване на ретината, защото в едното око имам мушички. И то в окото, с което не чета, не гледам и не го затормозявам (кривогледа съм).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

нищо ти няма, окото се адаптира след гледане към светлинен източкик

все едно в училище като бяхме имаше коридор с слаба светлина и затова доста лампи по коридора и като ги загаси някой си сляп за около секунда

А мен никой не ме отразява що така бе Миме?

преди 3 минути, Anne написа:

А ако светлината е жълта? Притеснявам се да не става дума за отлепване на ретината, защото в едното око имам мушички. И то в окото, с което не чета, не гледам и не го затормозявам (кривогледа съм).

Зависи какво си гледала те и двете очи си гледат това не зависи от теб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Anne написа:

Интересно как реши, че имаш отлепване на ретината???? Ще трябва да те запозная с майка ми. Тя така решава от вуле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анке имаш бръмбъри в главата :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Anne написа:

Единственото разумно нещо е да си дадеш почивка на очите докато се срещнеш с очния лекар.
А брат ми беше роден кривоглед. Като стана на 20 години, чичо ми си повреди едното око с един маркуч на работното му място. Та някаква професорка го беше оперирала. После тази същата извади кривото око на брат ми и го постави пак по някакъв оператив път , точно както е нормално да му е положението. И вече повече никога не беше кривоглед. Никой който не го е познавал като кривоглед, не можеше да познае по никакъв начин че едното му око преди е биело встрани. Но изправянето на погледа му, не направи от "мързеливото" криво преди око, да прогледне нормално. 
Един път, като възрастни даже ходих вместо него в поликлиниката да мина пред очна докторица за медицинско за шофорската книжка ( за продължаване на срока ѝ ). Щото го беше шубе да не му отнемат книжката, заради това че едното око не вижда добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ане прочети какво ти писах и стига се плаши

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Anne написа:

цъкай още и питай що

:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване