Премини към съдържанието
Ivan Zangagolev

Проблем с обновяване на Windows 7X86

Препоръчан отговор

Здравейте!
Имам следният проблем.
На лаптоп Acer E1570G Инсталирах Windows 7 x86 professional и всичко по инсталацията мина добре. Но след като сложих необходимите драйвери и поисках да ъпдейтна windows ми излиза следната грешка.
Windows не може да се обнови защото услугата е спряна. Моля рестартирайте компютъра и опитайте отново!
Няколко пъти рестартирам компа, влизах и в services.msc и проверих услугата. На Automatic е, но въпреки всичко не иска да се обнови и ми дава, че сервиза е спрян.
Ако има някакъв начин ще съм благодарен да го споделите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегляш инструмента,спираш ъпдейтите и обновяваш.
http://forum.oszone.net/thread-257198.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Ivan Zangagolev написа:

Здравейте!
Имам следният проблем.
На лаптоп Acer E1570G Инсталирах Windows 7 x86 professional и всичко по инсталацията мина добре. Но след като сложих необходимите драйвери и поисках да ъпдейтна windows ми излиза следната грешка.
Windows не може да се обнови защото услугата е спряна. Моля рестартирайте компютъра и опитайте отново!
Няколко пъти рестартирам компа, влизах и в services.msc и проверих услугата. На Automatic е, но въпреки всичко не иска да се обнови и ми дава, че сервиза е спрян.
Ако има някакъв начин ще съм благодарен да го споделите!

Изтегли този фаил от линка и опитай с него:  https://mega.nz/#!yMUgBCTB!_Ju0zSTGsW7ppqDuXC-RVtChveojYG7VeDv4ONgydmA  

Файлът от линка се тегли без никаква регистрация от Ваша страна.  Когато след отваряне ви поиска паролата, ето я на долния ред. Започва с знак чуденка!

!_Ju0zSTGsW7ppqDuXC-RVtChveojYG7VeDv4ONgydmA 

Колегата вече ме е изпреварил и по лесно ще Ви е от неговият линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 отдавна не се обновява през Windows Updates. Използва се пакета на simplix, посочен по-горе.

Ако вярвам на разните страници из нета, лаптопът е с ivy-bridge core i3 и 4GB ram. Защо е инсталиран 32-bit windows 7?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързата реакция!
С този инструмент станаха нещата и всичко си тръгна както си трябва.
Отново Благодарности на всички отзовали се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, hudyr написа:

Windows 7 отдавна не се обновява през Windows Updates. Използва се пакета на simplix, посочен по-горе.

Windows 7 се обновява без проблем от Windows Updates, всеки ден го правя на повече от една машина от поне 50. Разбира се всичките са 'по-правилата' - с лицензиран windows 7 32bit и 64bit. Понякога има засечки в ъпдейтите, които се решават с четене по-проблема с грешката, която дава ъпдейта и/или премахването на грешния инсталиран ъпдейт. Включително излизат и ъпдейти по-сигурността, както за 8.1 и 10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Далеч не ми беше това идеята. Ъпдейтите в Windows Update се пускат колкото да има, понеже са казали "ще има до еди коя си година". Януарският ъпдейт беше поредното показно, че обновяването през windows update е като beta testing програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване