Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

направи ми впечатление, че от доста време насам, може би от както си смених паролата на пощата, като дам на история виждам ето това - на снимката.

Интересното е, че е от моя IP адрес всеки път. Не ползвам никакви майлинг програми на компютъра. Ползвам мобилното приложение на ABV за IOS, но го деинсталирах, за да проверя дали не е от там проблема, но явно не е, защото продължава.

Писах им на ABV но те ми отговориха, че съм ползвал майлинг програма и тн., но аз НЕ ползвам такава.

Untitled.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не те плаша, но ти предстои раздяла с този имейл адрес. "Услугата" предлагана от ABV е под всякаква критика. Изгоряха хиляди с хакнати имейл адреси от там. Некадърността и безхаберието им са пословични.

Има доста теми с подобен проблем при нас във форума. Бих те посъветвал да си смениш доставчика на имейл услуга. Има голям избор и са в пъти по-сигурни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам няколко мейла, които са  в АБВ, но само при този го има този проблем.

Аз ли съм направил нещо или...? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо лошо не си направил, но някой му е хвърлил мерника на този имейл адрес. Пробват докато го пробият или пък не успеят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо е от моето IP?

Всяко редуване - влизане, грешна парола, влизане, грешна парола в рамките на деня е от моят IP адрес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е от грешка в POP3 удостоверяването. Понеже гледам, че само там се вижда грешка.

Редактирано от Underwater (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• от Славчо Хаджийски
      Здравейте!
      slacko64-6.3.2-uefi.iso
      ме заинтригува. Свалих го на флашка. Работи чудесно от флашката, но когато започна да го инсталирам, иска някаква парола и без нея не посволява да продължа. Реших  да потърся паролата от Puppy Linux Blog, но когато се опитам да се регистрирам в него, се появява следния надпис: Unfortunately, registration is disabled due to copious amounts of spammers. Contact Admin directly if you have any questions. Сега вече възниква въпроса, как да се свържа с Admin?
      Моля, да ми помогнете да изляза от този омагьосан кръг и да се добера до паролата!
      Весели празници!
    • от LaMuSz
      Здравейте,
      племенника ми си е сложил парола за заключване на телефона, която в последствие е забравил. Също така не си помни паролата за google акаунта. Как мога да изтрия цялата информация на телефона и в същото време да го RESTORE-на до първоначален режим?
      Свалих PC Companion, но там има "Software repair" при който не мога да продължа без да сложа отметка на "Yes, I know my Google™ account details", а в действителност Аз не ги знам (нито племенника ми...все пак е 3ти клас) :о)

Ще съм Ви благодарен, ако може да помогнете! Моделът на телефона е "Sony xperia™ E5"
    • от mmarto
      Здравейте, преди дни в Белгия си намерих лаптоп Sony Vaio, обаче е с парола. Казах си лесна работа ще го преинсталирам и готово, обаче нещо не ми се получава. Не мога да вляза в Bios- a и да стартирам диска. Когато включа лаптопа всеки път ми излиза профила с полето за парола. Пробвах с Аssist, Del, F2... - НЕ! Моля за съвет, как да го преборя. Благодаря.
    • от ImagineMe
      Здравейте! 
      Днес закупих горе изписания телефон от предишния му собственик. Исках да му направя хард ресет, направих го, обаче ми иска от онези FRP защити - имейл и парола. Върнах се при него, обаче стана така, че човекът не помни имейла и паролата. Не мога да му го върна, защото ми беше казал, да не го ресетвам, а просто да изтрия нещата и не го послушах. Та, има ли решение? Преинсталация ще помогне ли? съответния телефон
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване