Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Галин Тенев
      Здравейте, съфорумци , предстои ми наложителна смяна на телефона (стария е Sony z3 d6603 ,2014г.) Поради факта че се отлепи (започна да се повдига спрямо рамката) водих го на ремонт , сменихме и батерията но се оправи само за месец, таа съм се насочил към нов смартфон . Бих искал да чуя съвети и препоръки относно такъв. Държа да е сони отново и да е до 800 лв. Някой с Sony Xperia xa2 ultra да каже мнение или да чакам новите xa3,xa3 ultra. Благодаря предварително
    • от Димитър Иванов
      Здравейте!
      От известно време насам ползвам Sony xperia xa1.
      И имам слединият проблем:
      Като си отключа телефона и ми показва следното съобщение:
      "Няма поддържани приложения за този етикет, инсталирани на устройството"
      Това съобщение ми излиза след всяко отклюване на телефона и след, което на всеки десет минути горе-долу.
      Ако някой е имал същия проблем моля да сподели решение !
    • от Valentin Kostadinov
      Здравейте! Решил съм да си взема DSLR фотоапарат. Любител аматьор съм така, че за първи апарат мисля да отделя до 1300-400лв. Ще ми трябва предимно за снимане на пейзажи и нощни снимки. Спрял съм се на няколко модела. 
       Nikon D5600
      Nikon D3500
      Canon 750D
      CANON 2000D 
      SONY A68

моля споделете мнение за въпросните апарати. Гледам доста сравнения е нета и като цяло Сонито бие всички с характеристиките си, но все пак не знам до колко наистина е добър. Иначе в момента във Фосинтезис го има на промоция с два обектива. 
      Ще съм благодарен за адекватни коментари!
    • от mar_tin
      Здравейте.
      Как най-лесно мога да си прехвърля контактите от паметта на стария телефон/LG K8/ на новия /HTC Desire 12/?
      Става ли чрез блутут или с кабел през настолния компютър? Сим картата ми е пълна на МАКС и не ми се играе да я поставям на новия телефон да прехвърля номерата от СИМ на новия телефон, след което да ги изтрия от СИМ картата да я върна на стария телефон и да копирам номерата от паметта на стария телефон върху СИМ-а след което да си я поставя на новия телефон. Струва ми се доста "първобитен" начин в света на технологиите :)
      Благодаря предварително, надявам се добре да съм обяснил за какво става въпрос
    • от Iveta Georgieva
      Винаги досега в лентата за чат вдясно, на компютърната версия на сайта, най-отгоре бяха подредени хората, с които си пиша най-много и дори да не са на линия пак си стояха най-отгоре и си изписваше кога последно са били на линия. Днес обаче в лентата са наредени хора, с които дори никога не съм си писала и никой от хората, на които всъщност пиша. Просто излиза всеки, който е онлайн, защо изведнъж стана така?? И как мога да го върна, както беше преди?
  • Дарение

• Добави ново...