Премини към съдържанието
vip666 zamunda666net

Направил съм програма  за AppStore, Google Play, Windows Phone

Препоръчан отговор

Като съм направил програма  за AppStore, Google Play, Windows Phone как мога да ги кача и да има  направа с пари може те ли да ми каже те?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много трудно се разбира какъв е въпроса, но предполагам, че питаш как се изкарват пари от мобилни приложения? Ами с покупки в приложението и реклами. И как се качват на дадените платформи? Ами за Андроид отиваш тук Google Play Console и трябва да платиш такса за регистрация, аз не съм качвал и не знам подробно какъв е процеса.

Сега "направа с пари" тук искаш друг да ти пише приложение или? Ако си достатъчно компетентен да напишеш приложение мисля, че не е проблем да се позаинтересуваш как да го реализираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Mr.n0b0dy написа:

Много трудно се разбира какъв е въпроса, но предполагам, че питаш как се изкарват пари от мобилни приложения? Ами с покупки в приложението и реклами. И как се качват на дадените платформи? Ами за Андроид отиваш тук Google Play Console и трябва да платиш такса за регистрация, аз не съм качвал и не знам подробно какъв е процеса.

Сега "направа с пари" тук искаш друг да ти пише приложение или? Ако си достатъчно компетентен да напишеш приложение мисля, че не е проблем да се позаинтересуваш как да го реализираш.

С две думи, момчето иска да прави софтуер  за Андроид и IOS и да му се плаща, но не се е справил първо с българския език. Това е искал да пита. Той има и друга такава тема във форума. И да помоли модератор да му оправи заглавието на тази тема, защото е смешно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича на превод с Google преводач.
@vip666 zamunda666net редактирай си заглавието на:
Направил съм програма за AppStore, Google Play, Windows Phone

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, прегледах и другите теми на човека. Общо взето, се опитва да почне някакъв мързелив бизнес и е...Ами няма да стане толкова лесно, ако няма добър продукт който да предлага, не е задължително продукта да е  изобретен, или изработен от него...Дори не е задължително той да се оправя с въртенето на бизнеса. Ако има достатъчно пари, може да наеме грамотни хора да работят за него. Иначе просто се налага първо да си доучи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване