Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Регистрирах билетче от лотарията на един приятел и късмет обадиха ми се за участие. Спечелих пари но  билета не е мой и парите дадох на собственика. Правилно ли съм постъпил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Стоян74 написа:

Регистрирах билетче от лотарията на един приятел и късмет обадиха ми се за участие. Спечелих пари но  билета не е мой и парите дадох на собственика. Правилно ли съм постъпил

Разбира се че павилно си постъпил, да си алтруист е голем кеф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, plamen_petrov_80 написа:

А той почерпи ли?

Какви бяха алтернативите ти?

След предаването аз черпих

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, plamen_petrov_80 написа:
преди 4 часа, Стоян74 написа:

След предаването аз черпих

Интересна логика!

Ти не знаеш ли - който прави услугата - той черпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, DarkEdge написа:

по мое време не бе така, май остарявам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, DarkEdge написа:

Всъщност я знам и я спазвам колкото мога, но мислех, че не е така всеобщо разпространена :)

Не е от сега, а от поне 40+ години до колкото аз знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Не е от сега

Къде видя да съм написал, че е от сега?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Без умствен капацитет написа:

по мое време не бе така, май остарявам

Беше заради това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ако сте с приятел за риба и той ви даде стръв червей, ако хванеш риба то тя не е твоя понеже стръвта не е твоя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз бих постъпил така, какво значение има кой черпи, парите идват и си отиват важно е добрите приятели да остават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от аm-аm
      Не е промоция, само хвърлям захранка. Като голямото коледно намаление, което, че е голямо - голямо си е, че е коледно - коледно е, ама не е намаление.
      Чета как се раздават салати и ракия на вересия, простотията е безплатна, и реших, като нищо не коства, като едновремешната тема за сираците, където думите бяха големи, а делата - никакви, да раздавам апартаменти и коли. Не, че на някой са му потрябвали коли. Те са като бижутата - само да пилят нервите на околните, а на собственика - двойно, но да го крие, защото му е по-важно, че и на другите ги пили. Реших да не раздавам здраве и щастие, защото тях всеки може да си ги купи или най-малкото да не ги прахосва, но съдейки по това, че масово ги купуват и масово ги прахосват, значи не са чак толкова важни.
      Всеки, който влезе в темата има по един 120 m2 апартамент, с изглед към центъра (не централните гробища, това е друга промоция) и една кола нов модел на 5 години каране и с масло за смяна, да не завиди някой, че всичко ви е наред.
      Ай наздраве!!!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване