Премини към съдържанието
Fe Ri

Какви са ви впечатленията от iPhone XR

Препоръчан отговор

Някой купи ли си вече ХР-а?Какви са ви впечатленията от този телефон,като бързина,снимки и т.н.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Feri Ferrero написа:

Някой купи ли си вече ХР-а?Какви са ви впечатленията от този телефон,като бързина,снимки и т.н.?

Бързината е ясна. Все пак ползва як процесор. Направили са компромис в екрана. LCD е. Ако това не е проблем за теб. Виж чуждоезични ревюта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, дисплея не е Олед, а е ЛСД и втората камера липсва, като основната е като на т.нар. "премиум моделите" на марката.
Също така е с новата версия на Face ID.

Много зависи и цената, на която ще купите апарата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това за дисплея ясно,гледах много клипове ,но друго си е някой да е пробвал, не вярвам на реклами,спестяванията са ми ясни,  бързината ме интересуваше дали ще голяма разликата от седмицата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искащ айфон защото си фен на марката или просто гъзария ?Щото 95 % от хардуера не може да го използваш :) Демек ако ше наринеш една камара пари ,за да имаш гризана ябълка по-добре си вземи някой висок клас андроид .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В никакъв случай андроид,достатъчно години бях с андроиди но вече 5 години не съм с тях пък и при тях цената е висока вече,хуавея например е по скъп от хр-а.Въпросът  беше друг ,но когато няма кой да чете ,има кой да лае?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зададох ти нормален въпрос :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако четеше коментарите  нямаше да го зададеш защото по горе споменавам за ъпгрейд от седмица към хр.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Иво Димов написа:

Искащ айфон защото си фен на марката или просто гъзария ?Щото 95 % от хардуера не може да го използваш :) Демек ако ше наринеш една камара пари ,за да имаш гризана ябълка по-добре си вземи някой висок клас андроид .

преди 53 минути, Иво Димов написа:

Зададох ти нормален въпрос :)

Четете внимателно въпросите в темите и се ограничете със спам-а.
Темата не е в раздел "Избор на апарат", че да предлагате модели и марки на автора на темата, а в случая питането е за конкретна марка и модел "Какви са ви впечатленията от iPhone XR".

Като нямате впечатления подминавате и точка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Feri Ferrero написа:

В никакъв случай андроид,достатъчно години бях с андроиди но вече 5 години не съм с тях пък и при тях цената е висока вече,хуавея например е по скъп от хр-а.Въпросът  беше друг ,но когато няма кой да чете ,има кой да лае?

Аз доколкото съм запознат, разликите между Xs и Xr са само в дисплей и камера. Процесорът е същият и мога да кажа че Xs върви плавно и перфектно и батерията е един от огромните плюсове. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XR е добър телефон но предимствата му са че е по малък на габарити и има много яки цветове и аз се чудя дали да не си взема такъв само за цвета че другите всичките изглеждат едни и същи на външен вид, а относно техническите характеристики са почти едни и същи със XS и XR 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.02.2019 г. в 14:51, miimeto82 написа:

XR е добър телефон но предимствата му са че е по малък на габарити и има много яки цветове и аз се чудя дали да не си взема такъв само за цвета че другите всичките изглеждат едни и същи на външен вид, а относно техническите характеристики са почти едни и същи със XS и XR 

Напротив, не е по-малък на габарити. Доста по-масивен е от XS-a. Както и за характеристиките не съм съгласен. Първата разлика е в дисплея, xr-a е с lcd, a xs-a е с Oled. Втората е, че Xs-a е снабден с 4gb рам памет, а xr-a е с 3gb. Третата е, че xs-a е с две задни камери, а четвъртата е, че Xr-a има малко по-силна батерия. Реално при Xr-a ще получиш по-силна 7-ца и с нов дизайн. За малко повече пари можеш да си вземеш Xs-a, който определено ще ти е по-голям ъпгрейд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване