Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

С тази телевизия сте си промили мозъка.....

Има и по интересни неща от телевизия XD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Танер Заит Расим написа:

Има и по интересни неща от телевизия XD

От Cisco учат ли ви, че отдавна има exploits за всички cisco устройства?

Или този урок го пропускат? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Ином написа:

От Cisco учат ли ви, че отдавна има exploits за всички cisco устройства?

Или този урок го пропускат? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Танер Заит Расим написа:

Две от фирмите, които съм консултирал (а аз работя повече от 20 години като системен администратор), смениха цялото си CISCO оборудване с такова на конкурентна фирма, която няма да спомена, за да не им правя реклама. Само това ще кажа и ще си затрая :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Ином написа:

Две от фирмите, които съм консултирал (а аз работя повече от 20 години като системен администратор), смениха цялото си CISCO оборудване с такова на конкурентна фирма, която няма да спомена, за да не им правя реклама. Само това ще кажа и ще си затрая :)

Juniper?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ином написа:

Te па Cisco са една фирма фалшива само знам , че модемите на близо са на Cisco . За мене номер 1 е TP LINK след него Dasan .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говорим за боклуци :) Наистина не мога да спомена името на фирмата, подписал съм договор, в който има и клауза за неразгласяване. Но мога да кажа, че са бастисали CISCO :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Ином написа:

Не говорим за боклуци :) Наистина не мога да спомена името на фирмата, подписал съм договор, в който има и клауза за неразгласяване. Но мога да кажа, че са бастисали CISCO :)

Абе да ти кажа тия боклуци хич не са евтини :D

Като сериозни компании освен Cisco и Juniper  на L2 и L3 други не съм виждал.

Относно експлойтите, вече има за какво ли не, кърпят си ги с ъпдейти на IOS, няма уволнен мениджър че е купил Cisco все още.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, adersa написа:

Te па Cisco са една фирма фалшива само знам , че модемите на близо са на Cisco . За мене номер 1 е TP LINK след него Dasan .

Това е супер нисък клас оборудване за ISP провайдъри на Home net и говориш за модем.
Не можеш да ги сравняваш с ентърпрайс класа устройства L2 и L3 които са ракмаунт 1U форм фактор.
Ти ме разби с изказването си.

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Танер Заит Расим написа:

Това е супер нисък клас оборудване за ISP провайдъри на Home net и говориш за модем.
Не можеш да ги сравняваш с ентърпрайс класа устройства L2 и L3 които са ракмаунт 1U форм фактор.
Ти ме разби с изказването си.

За кое бе за Сиско ли дасан ли ? Сиско са нисък клас да постоянни проблеми с модемите , забивания , нагрявания повечето малки доставчици са на сиско .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, adersa написа:

За кое бе за Сиско ли дасан ли ? Сиско са нисък клас да постоянни проблеми с модемите , забивания , нагрявания повечето малки доставчици са на сиско .

Човече говорим си за 1U бизнес оборудване, от къде се сети за тия модеми, няма нищо общо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.02.2019 г. в 15:31, adersa написа:

Аве Добрич пак не си в час 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, PigManu написа:

Аве Добрич пак не си в час 

Боклук ще си останеш ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване