Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден, искам да попитам някой, който се е сблъсквал с китари Karina, дали е доволен? На добра цена са, но не знам какъв звук вадят. Мнения? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такова нещо не се купува дистанционно - най-доброто е в магазина и тестваш една-втора-трета...
Иначе може да подлудееш да връщаш бройки, докато(и дали ще) си харесаш бройка.
Защото за един звукът може да е добър и изобщо да не удовлетворява друг.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че в магазина има само 2-3 модела и ми предложиха да си избера няколко модела за проба. Затова питам, ако някой има мнение за тази марка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само с един поглед в гоглето и мога да ти кажа, че не е китара. Нещо между детска играчка и инструмент за вдигане на някакъв шум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Elzza
      Здравейте! Накратко нищо не разбирам от компютри и за това ще попитам. Носих лаптопа си на ремонт, защото имам проблем със дънната платка и дано се оправи! Но ако не се оправи информацията т.е. снимки и документи са на хард диска ми, ако си взема нов лаптоп не съм на ясно как ще прехвърля информацията??? Отново ли трябва да го нося на ремонт или как да го направя сама? 
    • от Vesi_nick
      За поредна година Виа Експо организира изложенията ЕЕ и ВЕИ (енергийна ефективност и възобновяема енергия), Save the Planet (управление и рециклиране на отпадъци) и Smart Cities (интелигентни градове) от 16-ти до 18-ти април, Зали 5 и 6, ИЕЦ, София. Изявата е със силно международно участие – компании от 14 държави ще представят ресурсно ефективни и рентабилни решения с приложениe в индустрията, общините, селското стопанство и домакинствата. Посещението е отлична възможност за запознаване с продуктови премиери, с ползите от нова инвестиция, както и за бизнес – изложители предлагат дистрибуция в Югоизточна Европа. Входът е безплатен за посетители с предварителна регистрация на www.viaexpo.com. Всеки ще получи подарък -  дръвче. 
      Технологиите за производство на енергия стават все по-усъвършенствани. Фокусът тази година на ЕЕ и ВЕИ ще бъде върху системи за когенерация, термопомпи, биогаз инсталации, пелетиращи машини, соларни панели, системи за енергийно оползотворяване на отпадъците, системи за микро и мини водноелектрически централи, икономично оборудване за ОВК.
      Посетителите на Save the Planet ще видят иновации за превръщането на отпадъците в нови ресурси. Сред продутовите експонати ще бъдат компостери, сметосъбираща техника, контейнери за разделно събиране на отпадъците.

Изложителите на Smart Cities ще демонстрират впечатляващи възможности на компактни и високофункционални системи за сградна и индустриална автоматизация, за транспорт и мобилност, за измерване на качеството на въздуха и др.

Основните акценти в съпътстващата програма са: Форум “Зелени инвестиции в енергетиката”, Програма LIFE - възможности за финансиране на проекти за управление на отпадъци и кръгова икономика, Конференция “Sofia Knowledge Smart City Marketplacе“ и др. Достъпът е свободен за регистрирани посетители на www.viaexpo.com.
    • Гост
      от Гост
      Толкова търсих но нищо не ми излиза 
      не помня текста нито кой я пееше но помня че бяха две певици (чалга е) и пееха за мъж , клипа имаше мъж който работи във бар и беше барман до колкото си спомням , песента не нова а е от по старите.
      ако някой се сеща за коя песен говоря моля пишете
    • от temil
      Здравейте приятели,
      Имама проблем с отварянето на различни снимки във форими и други сайтове.
      На мен ми излизат като Broken image icon.Чудя се дали е от мен/драйвъри или от сайта.
      Моля помогнете как да отворя снимките 

• от Тошко2001
      Здравейте! Имам следните питания - от две години бъхтя здраво по биология и по химия, най-вече по химия, защото тя ми е по-проблемна,  по химия си уча от учебниците на изд. "Абагар" , и се упражнявам от сборниците по химия на МУ Варна . По биология си уча от учебниците от училище, те са на изд. "Булвест" ние имахме биология 9,10,11 клас. По химия задачите с отворен отговор си ги правя по едни планове - решенията-решения, обясненията-обяснения и всичко е точно. Но по биология ми остават притесненията- говорих с един медик от бърза помощ, чиито деца са учили МУ- Варна, та той ми каза, че на писмената част  по биология всяка проява на оригиналност от моя страна е в мой ущърб, защото проверяващите, гледали не знам какви планове, ако ще всичко да съм написал, не е ли по плана- ме гъзят. Та следващата седмица имам път до Варна, и ви моля да ми препоръчате учебник, в който всичко е ред по ред, план по план, тъй че на проверяващите да им е угодно, от книжарницата на МУ ВАРНА имам и трите сборника с тестове, решавам сега за 10-и клас ама темата като не мога да си напиша като хората темата ...........язък за труда ми.  Благодаря ви предварително!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване