Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър ден, искам да попитам някой, който се е сблъсквал с китари Karina, дали е доволен? На добра цена са, но не знам какъв звук вадят. Мнения? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такова нещо не се купува дистанционно - най-доброто е в магазина и тестваш една-втора-трета...
Иначе може да подлудееш да връщаш бройки, докато(и дали ще) си харесаш бройка.
Защото за един звукът може да е добър и изобщо да не удовлетворява друг.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че в магазина има само 2-3 модела и ми предложиха да си избера няколко модела за проба. Затова питам, ако някой има мнение за тази марка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само с един поглед в гоглето и мога да ти кажа, че не е китара. Нещо между детска играчка и инструмент за вдигане на някакъв шум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Х. Трифонова
      Атака на социалните служби от София  дошли в Плевен- на тема осиновяване пример дават с норвежци холандци американци защитават циганите и джендърството пазят си работните места и изпълняват поръки срещу българските деца и нация
    • от Toshko12341
      Здравейте и Благодаря за вниманието предварително.Имам впит нокът и въпроса ми е ако съм махнал нокътя почти до матрикса и няма инфекции ще се наложили да ми цепят месото ?

• от kristiyan.channel
      Здравейте,

Искам да ви попитам по какъв начин мога да си кача малко абонатите в YouTube. Може ли да ми кажете някакви начини. 

благодаря предварително

link: Here
    • от MrSmith
      Здравейте! Преди около 3 години, си бях сглобил горе-долу добра конфигурация за годините тогава, но от няколко месеца изпитвам затруднения с игрите като World of Warcraft(retail), LoL, CS:GO, та искам някакъв, хубав ъпгрейд за близките 1/2 години, главно играя горе споменатите игри, конфигурацията е следната:

Дъно: Asrock - H81M-VG4, H81, DDRIII 1600/1333/1066,VGA
      Процесор: Intel i5-4440, 3.10GHz 6MB BOX LGA1150
      Рам: GEIL - 4GB DDR III 1600/Bulk
      HDD: Toshiba 500GB 7200rpm 32MB Sata III DT01ACA050
      Видео карта: Sapphire 2048M R7 265 Dual-X DDR5 PCI-E 3.0/Bulk
      Захранване: Cooler Master K350, 600W PSU
    • Гост
      от Гост
      не умея да се изразявам гладко, като много съфорумци
      и за това се извинявам, ако някой не ме е разбрал
      в този форум съм отскоро, от около 4 години
      темите, в които човек трябва да разпуска, се забелязва някаква завист и омраза
      и това го виждам от както съм се регистрирал в този форум
      това което видях:
      няколко ника, които разбира се че не ги познавам, 
      не мога да разбера, какво толкова делят,
      каква е тая завист и омраза, та се хапят помежду си
      та те имат всичко за което бедни хора биха могли само да мечтаят
      опитах се да потърся доста неща в нета, но не намерих друго обяснение
      http://soubregovo.com/index.php?option=com_content&view=article&id=92:psihologia-na-zavistta&catid=49:za-juno6i-i-podrastva6ti&Itemid=55
      знам, че мнозина ще скочат
      не бързайте да скачате, а просто разисквайте 
      какво предизвиква омраза и завист между никовете в този и в други форуми
      опитайте се да запазите неутралитет и да не обвинявате никой в тази тема, за което ви благодаря предварително
      опитайте да дадете общ психологичен профил на потребителите във кой да е форум за "общи приказки", а не да започнете да се карате

дрътуту сигън, киха кашла, тръта
      не става за едене, не ме хапете
  • Дарение

• Добави ново...