Премини към съдържанието
gibson58

Проблем с чисто нов проектор Acer

Препоръчан отговор

Преди време бях купил от заложна къща почти нов проектор на 10 часа абсолючно нов ,лъскав и отвътре и отвън и още с найлончетата по копчетата,сензорите и т.н.Пълна окомплектовка от книжки диск и чанта. В момента е на към 80-90 часа и започна да прави най различни проблеми .Свързвам го с компа и гледам филми на него а модела е ACER H6502BD.Това му е ръководството на БГ.

Първо в картината се появиха дефекти,като например при преливки на цветове се получава нещо като пикселизиране и рязка вместо плавна преливка.Понякога както работи и угасва (не е от прегряване).Снощи пак така загасна,но и забелязах други дефекти в картината нещо като все едно работи на 10-15 кадъра в секунда,защото като се мести нещо по екрана (desktop) то не е плавно а леко насечено движение,съответно е така и при филмите.Пак снощи преди да загасне се чу някакво като свирене за 5-10 секунди но не загасна тогава а малко след това.И после се чуха 3 кратки бипвания като при дъно на ПЦ.Отделно понякога свети постоянно червената лампа на (лампата) ,понякога тя мига .А понякога свети синята на захранването ...Доста разнообразни проблеми се случват.Явно има хардуерен проблем,та се зачудих дали е възможно да има гаранция все още и дали има как да се провери това,защото документи освен книжките,диска и други подобни не са ми давани ,като гаранция или касов бон.Има ли как да се провери това?Дали не трябва нещо като фърмуер да се обновява,не знам дали изобщо има филтри и къде се намират поне тях да почистя ? Или пък ако няма някой да ми препоръча сервиз за него който да не съдира по 3 кожи ?Не знам какво да го правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, gibson58 написа:

касов бон

Без документ за покупката, дори и да има гаранция, едва ли някой ще я уважи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, gibson58 написа:

Преди време бях купил от заложна къща почти нов проектор на 10 часа абсолючно нов ,лъскав и отвътре и отвън и още с найлончетата по копчетата,сензорите и т.н.Пълна окомплектовка от книжки диск и чанта. В момента е на към 80-90 часа и започна да прави най различни проблеми .Свързвам го с компа и гледам филми на него а модела е ACER H6502BD.Това му е ръководството на БГ.

Първо в картината се появиха дефекти,като например при преливки на цветове се получава нещо като пикселизиране и рязка вместо плавна преливка.Понякога както работи и угасва (не е от прегряване).Снощи пак така загасна,но и забелязах други дефекти в картината нещо като все едно работи на 10-15 кадъра в секунда,защото като се мести нещо по екрана (desktop) то не е плавно а леко насечено движение,съответно е така и при филмите.Пак снощи преди да загасне се чу някакво като свирене за 5-10 секунди но не загасна тогава а малко след това.И после се чуха 3 кратки бипвания като при дъно на ПЦ.Отделно понякога свети постоянно червената лампа на (лампата) ,понякога тя мига .А понякога свети синята на захранването ...Доста разнообразни проблеми се случват.Явно има хардуерен проблем,та се зачудих дали е възможно да има гаранция все още и дали има как да се провери това,защото документи освен книжките,диска и други подобни не са ми давани ,като гаранция или касов бон.Има ли как да се провери това?Дали не трябва нещо като фърмуер да се обновява,не знам дали изобщо има филтри и къде се намират поне тях да почистя ? Или пък ако няма някой да ми препоръча сервиз за него който да не съдира по 3 кожи ?Не знам какво да го правя.

Малко са те преметнали в заложната къща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И то доста са го преметнали дал си е парите на дебелия поп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ACER H6502BD (MC.JM911.001)                                                             Оригинален Модул
Оригинален Модул                                                                                576.00 ЛВ.

https://proektorlampa.com/products/85651-acer-mcjm911001.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване