Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички ще съм ви много благодарен ако ми препоръчате интернет доставчик за София , район Младост. Досега бях на Нет Ла*но и най накрая се отървах от техните услуги. Нямам претенции за скорост , единственото ми трябва интернет който не прекъсва нон стоп. Разгледах Файбър , но видях че нямат покритие в район Младост. За близо нямам мнение като цяло , но малко съм скептичен като знам че Мтел са ги купили ( нет ла*но са също собственост на ментел и нищо не става от тях).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам нет от А1 преди това бях на Близу, никога не съм имал проблеми.

По добри доставчици от А1 и Виваком на телевизия и нет за София не знам да има.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с А1. докато беше Близу, проблемите с нета ми бяха огромни! В момента когато минаха към МТЕЛ на времето, до няколко месеца нещата се промениха тотално! Години нямам проблем с нета, оптика, бърза скорост, изобщо никакъв проблем! 

За другите оператори нямам идея...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нет 1 не са собственост на А1. Ползвам ги от 5-6 години и досега толкова добра интернет услуга не съм имал в София. Интернетът е спирал 2-3 пъти за това време и всеки път, когато се случи, веднага ги набирам и вече са сложили автоматично съобщение в централата, че знаят за проблема. Съответно го оправят много бързо. Те са единственият оператор, който ми е отговарял на мейл и съм водил кореспонденция по този начин, при това директно с мрежовите администратори, а не с първо ниво съпорта. За сметка на това, докато бях на М-тел, телефонът им за поддръжка беше на бързо набиране и имахме прекъсвания за часове поне 2-3 пъти в седмицата. Лошото беше, че в онзи район нямаше друг избор за доставчик. Служебно ни натресоха А1 по по-голямата част от офисите и редовно има проблеми, не само в София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Булсатком 100 % сигурно имат оптика при теб обади се на телефона или питай в най-близката каса 15 лв 100/100 аз съм от Добрич и съм доволен .

• Харесва ми 2
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, adersa написа:

Булсатком 100 % сигурно имат оптика при теб обади се на телефона или питай в най-близката каса 15 лв 100/100 аз съм от Добрич и съм доволен .

Добрич за друг оператор чувал ли си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, PigManu написа:

Добрич за друг оператор чувал ли си

Има но единият на който съм в вкъщи нямат оптика на адреса а булсата са с предимство и имат оптика . В офиса влиза оптика и ОНТ 15 лв 100/100 никакви прекъсвания . Айде затваряй си плювалйника и си сърфирай на ментела с 2 годишен железен договор :D

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, adersa написа:

Има но единият на който съм в вкъщи нямат оптика на адреса а булсата са с предимство и имат оптика . В офиса влиза оптика и ОНТ 15 лв 100/100 никакви прекъсвания . Айде затваряй си плювалйника и си сърфирай на ментела с 2 годишен железен договор :D

Кога ше излезнеш от Добрич 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще проверя за булсатком , мерси. Краен вариант ми остава Виваком. За нет 1 не искам да ги коментирам. Освен ниското качество на нет от 90те години , служителите им също не им пука грам за клиентите си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Jivko Jelev написа:

Здравейте на всички ще съм ви много благодарен ако ми препоръчате интернет доставчик за София , район Младост. Досега бях на Нет Ла*но и най накрая се отървах от техните услуги. Нямам претенции за скорост , единственото ми трябва интернет който не прекъсва нон стоп. Разгледах Файбър , но видях че нямат покритие в район Младост. За близо нямам мнение като цяло , но малко съм скептичен като знам че Мтел са ги купили ( нет ла*но са също собственост на ментел и нищо не става от тях).

Аз ви препоръчвам да проверите как стои положението с COOLBOX за вашия квартал. 25 лева на месец - гигабитов интернет .Подръжката е на много добро ниво, но при мен за 3,5 години не ми се е случвало да се намесват.

ScreenShot002.jpg

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Колев60 написа:

Аз ви препоръчвам да проверите как стои положението с COOLBOX за вашия квартал. 25 лева на месец - гигабитов интернет .Подръжката е на много добро ниво, но при мен за 3,5 години не ми се е случвало да се намесват.

В София има куулбокс само за бизнес клиенти ...

преди 12 минути, Jivko Jelev написа:

Ще проверя за булсатком , мерси. Краен вариант ми остава Виваком. За нет 1 не искам да ги коментирам. Освен ниското качество на нет от 90те години , служителите им също не им пука грам за клиентите си.

Виваком си е малко риск като ментел 2 годишен договор 100 даун уп 50 мбпс . и една такса до небето 40 кинта . Най-добрият и евтин вариант си остава булсата 100/100 даун и ъп няма ограничения за извън БГ. Идеален е за игри . Аз им звъннах и още на същият ден дойдоха което ме изуми ..

За нет1 тук както и в други форуми ги хвалят не знам при теб защо така се е получило .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз доста го хвалех преди Нет 1, но последните 3-4 години почна да се ебава при всякакви атмосферни условия, вятър , дъжд , сняг и т.н. от 1 година насам не се влияе от нищо, просто няма нет без значение от времето. Рутери сменях, лаптопа преинсталирах и същата работа. Служителите им са необразовани пичове, които ми казват само да си ресна рутера и дотам. Сега исках да се местя на друго място и ми остават 5 месеца до края на договора и служителката която ме обслужваше ми казва че трябва да преподпиша договор иначе няма да ме преместят. :D Не стига че нищо не става от нета им , ами ме карат да преподписвам. Както и да е. Така не са ми вдигали кръвното от не знам кога. Сега видях някакви оферти на Виваком с безплатен рутер , което е доста изкушаващо. Ще вида и булсата.

преди 1 час, Колев60 написа:

ScreenShot002.jpg

Благодаря ще ги погледна в нета и тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Jivko Jelev написа:

Да и аз доста го хвалех преди Нет 1, но последните 3-4 години почна да се ебава при всякакви атмосферни условия, вятър , дъжд , сняг и т.н. от 1 година насам не се влияе от нищо, просто няма нет без значение от времето. Рутери сменях, лаптопа преинсталирах и същата работа. Служителите им са необразовани пичове, които ми казват само да си ресна рутера и дотам. Сега исках да се местя на друго място и ми остават 5 месеца до края на договора и служителката която ме обслужваше ми казва че трябва да преподпиша договор иначе няма да ме преместят. :D Не стига че нищо не става от нета им , ами ме карат да преподписвам. Както и да е. Така не са ми вдигали кръвното от не знам кога. Сега видях някакви оферти на Виваком с безплатен рутер , което е доста изкушаващо. Ще вида и булсата.

Благодаря ще ги погледна в нета и тях.

Никога не трябва да се изкушаваш от това, че някой си ти е предложил безплатен рутер, който струва 4 кутии цигари. Винаги можеш да си вземеш добър рутер на приемлива за теб цена. А при гигабитов нет, тези рутери които ти се предлагат, въобще не трябва да ги поглеждаш! Това беше един приятелски съвет!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Колев60 написа:

Никога не трябва да се изкушаваш от това, че някой си ти е предложил безплатен рутер, който струва 4 кутии цигари. Винаги можеш да си вземеш добър рутер на приемлива за теб цена. А при гигабитов нет, тези рутери които ти се предлагат, въобще не трябва да ги поглеждаш! Това беше един приятелски съвет!

Благодаря за съвета.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.