Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, няма предпочетания, ще се използва за играене главно (лига).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Joss Bomon написа:

Защо с един модул памет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера(обяснете ми) при почти изравнена пройзводителност с  ryzen 5 2600x примерно,как  се оправдават тези 120-130 лв разлика в цената,дори amd платформата има много други предимства,да не говорим,че самият процесор е 6/12 и 19мб кеш,intel e 6/6 9 мб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, plamen_petrov_80 написа:

Защо с един модул памет?

Харесва ми перспективата за възможност за запълване на всички слотове с максималния обем в бъдеще. Който иска, да си следва мантрите за големия келепир от двуканалния режим на всяка цена.

преди 12 минути, Слави Маринов написа:

Аз не мога да разбера(обяснете ми) при почти изравнена пройзводителност с  ryzen 5 2600x примерно,как  се оправдават тези 120-130 лв разлика в цената,дори amd платформата има много други предимства,да не говорим,че самият процесор е 6/12 и 19мб кеш,intel e 6/6 9 мб?

Не всеки рендира и стриймва, или се занимава професионално с видеообработка, но затова пък, интелската платформа е по-удачна за игрова машина. Вместо да се репликираме и спорим кой е по-по-най, просто можеше да дадеш своето предложение с АМД вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Joss Bomon написа:

Не всеки рендира и стриймва, или се занимава професионално с видеообработка, но затова пък, интелската платформа е по-удачна за игрова машина. Вместо да се репликираме и спорим кой е по-по-най, просто можеше да дадеш своето предложение с АМД вариант.

Питам да ми се обясни.............според мен и без стриимването,или видеообработката разликата между тези конкретно процесори е минимална,дори и за игри,или бъркам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Слави Маринов написа:

Питам да ми се обясни.............според мен и без стриимването,или видеообработката разликата между тези конкретно процесори е минимална,дори и за игри,или бъркам?

perfrel_3840_2160.pngperfrel_1920_1080.pngperfrel_2560_1440.png

https://www.techpowerup.com/reviews/Intel/Core_i5_8600/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Joss Bomon написа:

Е това не потвърждава ли думите ми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Слави Маринов написа:

Е това не потвърждава ли думите ми?

По тази логика, може да спестим още 130лв. и да сложим RYZEN 5 1600 и още по-евтино дъно... Така ли се става член на "лига на легендите" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме разбирайте погрешно! Не съм против AMD платформите с Ryzen, те също са вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Joss Bomon написа:

Така ли се става член на "лига на легендите" ?

Не с подобни коментари във всеки случай..........и без смислени доводи!И включването ми беше от любопитство по-скоро,не съм целял безсмислени спорове,даже не подозирах,че е толкова малка разликата.:)Бюджета позволява да се изръси и за i 5 9600k близко е,ще се справи с лигата.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване