Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не се сетих как да озаглавя темата, за това копи-пейстнах един "коментар", който упорито ми слага(т) от страницата на Елън Дедженеръс.

Линк към страницата: https://www.facebook.com/wibi.saputra.545

Линк към уебсайта: https://sites.google.com/view/ellenspesialvalentineday/beranda?fbclid=IwAR04C2QCr8zWwpae9mJxjTlPnXbDdDtMDoPcu01dpQF3k502CSb-1Z12AeM

Страшно параноична съм напоследък.

Човешко същество от друга страна, което е податливо на изкушения.

И все пак си разсъждавам: "Защо на мен?"

Не я "следвам". Не ми е сред "френдовете" или някакви общи да ми дава.

Имате ли обяснение? Как мога да проверя колко фейк е?

Не поствам статуси на английски или някакъв друг род критерий по който да ме е прихванал бот-а...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво очакваш да спечелиш... евентуално? 

Иначе, при опит за регистрация търси данни за дебитна/кредитна карта. Да продължавам ли да ти обяснявам дали е ОК да го правиш или сама ще се сетиш? 

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледна ли страницата?

В предаванията й дават как някакви хора са спечелили... какво мислиш? Джакпота от Българския спортен Тотализатор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във ФБ нищо не можеш да направиш си мисля, там само гледаш и се зарибяваш. А като отвориш сайта, нали ти казвам какво иска от теб. :) Заеби тая работа. (лично мнение) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ostavime написа:

Във ФБ нищо не можеш да направиш си мисля, там само гледаш и се зарибяваш. А като отвориш сайта, нали ти казвам какво иска от теб. :) Заеби тая работа. (лично мнение) 

Може да "й" пиша, че бих искала лично с нотариус да дойдат до в къщи и после от печалбата ще им платя разходите ... :)

Добре де.

Беше ми интересно И дали някой/я друг/а е получавал подобни "оферти".

За другото споменах параноята си, освен останалите отклонения :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заражи, живи здрави. :) 

Иначе всеки линк от ФБ те води към страница, която ти търси данните на карта за плащане. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не се сдържах да отговоря все пак

Ето какво:

I have enough of everything
Let the nobles win

:lipstick:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя фейсбук много дълбоки води има и нашите женоря как пък все там се пъхат? Маци, знам че обичате да се намирате в близост до неприятностите.  Да другарувате с лоши момчета, или момичета(според предпочитанията). А после като стане някоя беля, да се свиете в някое ъгълче да роните сълзи и да пиете като казаци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване