Премини към съдържанието
dzaabo

Трябва ми линк за директно изтегляне на тази програма : delfi DS100E

Препоръчан отговор

Моля ако някой има идея от къде да я дръпна .. Нека ми даде линк за сваляне ..
Пробвах от няколко места и направо си прецаках компютъра ..
Едвам се изчистих от минери и разни подобни вируси и начални страници .
Гледах им и  официалния сайт но пък не намерих опция за теглене .. Интересно .
Трябва ми ТОЧНО тази версия на програмата !!! delfi DS100E

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е ли за автодиагностика ?Или бъркам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е това което си мисля .................требе си платиш и тогава май ти дават линк с ключ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в търсачката на BTDB, го намерих туй като магнит

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, дръндю написа:

в търсачката на BTDB, го намерих туй като магнит

Уебсайтът на DSO се премества на нов адрес. От 1 април посещение. Помислете за актуализиране на вашите отметки! Изтегляния Ако не сте в абонамент, трябва да поръчате софтуерна актуализация от вашия дистрибутор на Delphi. Актуализирането на инструмента DS никога не е било толкова лесно! • От 2016.00 софтуера на DS автоматично разпознава кога е налична актуализация и започва да изтегля софтуера за актуализация. • Когато изтеглянето приключи, потребителят получава подкана при повторно стартиране на софтуера, за да завърши инсталацията на актуализацията. Единствените изисквания: • Активен лиценз • Интернет връзка на машината с DS софтуер (интернет връзката трябва да е активна преди стартирането на софтуера DS) Потребителят може да продължи да използва своя инструмент по време на изтеглянето, без да прекъсва дейността му.

Безплатен софтуер за изтегляне на софтуер за delphi ds100e в UpdateStar. Безплатно изтегляне на delphi ds150e софтуер торент Файлове в Software Informer. DS150E използва PC-версията на DS100E, като използва цялата функционалност и покритие на.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма от къде да я изтеглиш ;) Аз имам програмата, но съм дал 200 лева преди няколко месеца. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такааа ....
Тогава ще перефразирам въпроса !
Аз тази програма я Имам но исках да я изтегля на ново ..
Причината за това е че е на ТАБЛЕТ и без да искам съм изтрил явно нещо защото за камионите ми върви но за автомобилите не иска да тръгне !
Не иска и да се ъпдейтне !
Аз тази програма съм я купувал !!!
Не да ми обяснява някой си че е дал 200 лева !
Струва малко повечко !
Зададох КОНКРЕТЕН въпрос и очаквам конкретни отговори !
А не кой за колко я е взел и подобни простотии .
Някой ако има идея как да я подкарам или ъпдейтна .. ??? Ъпдейта ми го дава като опция но не тръгва !

Delfi.jpg

delfi 2.jpg

delfi 1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване