Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Howareyou16

Проблем със запълнена памет на Леново С 850

Препоръчан отговор

Здравейте , имам проблем с моят телефон Леново с 850 , ако може се каже проблем . Част от паметта на телефона , около 2 ГБ е заета от някакви разни и дори не ми дава да отворя папката да видя какво има в нея. Някой ако може да помогне,ще съм много благодарен ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Howareyou16 написа:

Здравейте , имам проблем с моят телефон Леново с 850 , ако може се каже проблем . Част от паметта на телефона , около 2 ГБ е заета от някакви разни и дори не ми дава да отворя папката да видя какво има в нея. Някой ако може да помогне,ще съм много благодарен ! :)

Като за  начало прехвърляш ценната си информация на SD карта или на компютър и правиш ресет до заводски настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така и аз си мислих 

преди 14 минути, Емил Костов написа:

Като за  начало прехвърляш ценната си информация на SD карта или на компютър и правиш ресет до заводски настройки.

Добре, благодаря. И аз така си мислех, но се надявах да има и друго решение, но явно няма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай disk usage и виж кое колко ти заема. Не го слушай тоя, на него всяко решение му е ресет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи да изтриеш кеша ли :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Howareyou16 написа:

Така и аз си мислих 

Добре, благодаря. И аз така си мислех, но се надявах да има и друго решение, но явно няма. 

Няма друго решение. Вече го ядох този х.................й!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ама тря малко да мислите ,да прочетете и прочие .За всички маркови брандове има къстъм рековъри .Инсталирап си едно ,руутваш телефона и ша пее даже .Ама ви мързи да прочетете 4-5 реда :)

LINK

Тук е описано как става ,тоя е с МТК 6582 процесор ,моя а 536 е същия ,детска игра е да му сложиш къстъм twrp  за 10 минути и си готов .В нета има една дузина клипове как се прави със SPFlash tool.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо махни някое и друго приложение, ако трябва после пак ще го инсталираш, докато успееш да влезеш във файловия мениджър. След това си прехвърли важните неща върху карта памет, докато се освободи вътрешната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво очакваш от тоя боклук телефон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от g-p xayc
      Здравейте.Имам лаптоп Lenovo Flex 15 и отскоро имам следния проблем.
      Залях с вода платката, която служи за пускането на лаптопа, две усб-та и копчето за Биос.Попринцип тази платка се свързва с лентов кабел към дънната платка.
      Когато я бях залял лаптопа не тръгваше.След това махнах платката и когато допитах лентовия кабел до крачетата на платката лаптопа тръгваше.Проблема, е че когато лаптопа работи около 40-50 мин просто изгасва, без предупреждение, без да прегрява, просто гасне, пускам го пак по този начин включва се и пак изгасва след 40-50 мин работа.Въпроса ми е проблема породен ли е от проблемната платка или някъде другаде да го търся.Пробвах с Убунти на флашка и пак същата работа.Благодаря ви, хубав ден.
    • от Meтodi Meтodiev
      Здравейте колеги,
      Безкрайно тъжен, ядосан и депресиран съм в последните месеци, и то заради представянето на видеокартите ми на лаптопа. Той е на 2 години и половина. Марката е Lenovo Idaepad y510p. GPU -Nvidia 755m x2. 
      Проблемите са ежедневни, не мога да играя игрите си като хората. Постоянно крашва и пише, че rending device-a спира и се възстановява, видеокартите стигат едни луди температури. Въобще не е възможно да се случи реална работа с тях. А преди година и нещо не беше така. Беше носен понеже беше в гаранция на сервиз и беше отбелязано, че има проблем с видеото, но не е бил пипан изобщо. Мога ли да подам жалба в сервиза при такъв случай? Или въобще посъветвайте ме какво да направя...
      едит 1: в най-лошия случай, кажете колко ще струва ремонтът за смяна на видеокартата ( и дали е възможен с друг вид видеокарта)?
    • от Darina Timoteeva
      Здравейте! Както виждате по заглавието, ми е нужна помощ за отключването на фигура на дадения телефон по-горе. Търсих из всички сайтове, доста пъти пробвах паролата, но каквото и да правя нито иска да се отключи, нито да се блокира... Ако някой има добри съвети, ще се радвам да ми ги препоръча. Благодаря ви предварително!
    • от Metko Maslev
      Камерата се включва сама дори и на заключен екран,поне 2 пъти дневно.
      Иска и разрешения за достъп.
      Някой имал ли е същия проблем?
    • от geffy
      Здравейте , след купването на лаптопа ми преди 3 години реших да отворя лаптопа за да го почистя от прах , като след това установих че термопастата която е била поставена се намира в силно намалено количество около чиповете ,вероятно това е причината от известно време самият лаптоп да видга температура до 80 градуса.Въпроса ми е каква термична паста би била добре да се купи за моят лаптоп  и имали значение термопастата към модела и спецификата на чиповете :
      Lenovo G710
      Intel core I3 -4000 M
      NVIDIA GeForce GT 820M 2GB
  • Дарение

• Добави ново...