Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет

Трябват ми нови слушалки за музика.

Понеже най-много ще слушам от телефона докато съм на вън съм се насочкл към тапичките,предпочитам да са кабелни т.е. без блутут,доколкото знам  тези със блутут не предлагат добро качество за в момента съм се насочил към моделите 

Roccat syva

Roccat aluma

Sennheiser CX 2.00i

Audio-Technica ATH-CKR30iS 

и др бюджет

100 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.technopolis.bg/bg/Headphones/Headphones-PIONEER-SE-CL502-K/p/395826

Ползвал съм такива за смартфон и въпреки ниската цена съм очарован от тях. Вадят много приятен мек и плътен бас, и достатъчно силен звук.

https://pioneer.bg/slushalki/ear-clip-audio-slushalki/pioneer-se-cl502-g-k-m-p-r-w

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.02.2019 г. в 13:14, Obscurity написа:

Привет

Трябват ми нови слушалки за музика.

Понеже най-много ще слушам от телефона докато съм на вън съм се насочкл към тапичките,предпочитам да са кабелни т.е. без блутут,доколкото знам  тези със блутут не предлагат добро качество за в момента съм се насочил към моделите 

Roccat syva

Roccat aluma

Sennheiser CX 2.00i

Audio-Technica ATH-CKR30iS 

и др бюджет

100 лв

И за под 100 лв можеш да си закупиш брутално свирещи тапи. Разгледай KZ ZS4 и KZ ZS3 в Ailexpress - свирят достатъчно акурантно. Качеството на изработка също е добро. Аксесоарите се закупуват отделно. Кабела е сменяем.
Сенхайзер и Аудио техника тапи само над 200 лв. Но лично за мен не си заслужава инвестицията след като за доста по малко пари може да се закупят достатъчно акуртантно свирещи тапи с огромен звуков диапазон, добра дълбочина на сцена, отлично разделяне на инструменти, брутална динамика и и безупречна изолация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dobromir Kirov
      Здравейте опирам до форума след часове ровене... 
      Преди около 2 години си закупих хедсет на Sennheiser модел HD 4.30. Всичко беше наред, работеха идеално, на лаптопа ми и на телефона... Аз чувам и мен ме чуват... до днес... 
      Включвам слушалките в лаптопа и отсрещната страна не ме чува... микрофона не работеше, след това ги пъхнах в телефона и с учудване установих, че там си работи без проблем.
      Обратно на лаптопа без успех... деинсталирах и на ново инсталирах всички драйвъри за звука и микрофона, проверих дали има разрешение от самия windows (има), всякакви настройки на микрофона бяха изрядни, но той така и не иска да работи... Когато ги извадя от лаптопа микрофона на камерата работи, също така друг хедсет в лаптопа работи идеално. Деинсталирах микрофона на лаптопа при което микрофона на слушалките отново не работеше.
      Ако можете да ми помогнете ще съм балгодарен!
      Машината е Lenovo G50-80, Windows 10 1809
    • от FoxterBG
      Здравейте, търся безжични слушалки тип тапи. Може ли някой да ме насочи към добър модел. Имам слушалки JBL E45BT и звукът е много добър, но искам тапи. Бюджетът ми е 80 лева, няма проблем и да са от Aliexpress.
    • от Obscurity
      Малко помощ че тея дни съм решил да сменям телефона.Смятам да го взимам на изплащане
      За в момента съм се спрял на nokia 7 plus ,влече ме това понеже казват бил със чист андроид,не знам какви са му предимствата ново е за мен и бих го пробвал също така и като параметри ми допадна .
      Заслужава ли си парите,какви са минусите на плюса
      Чудя се и за тези със две сим карти би било добре за мен,но дали втората карта не е за сметка на нещо друго
      Повече ще ползвам телефона като mp3 player 
      Трябва ми някое телефонче със добра производителност и яка батерия
      Камерата не ми е приоритет
      Евентуално ако може да предложите нещо друго
      Благодаря предварително
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване