Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора имам въпрос към всички ви или поне към тези, които ще го прочетат. Има ли хора от вас, които имат белег на показалеца на лявата ръка? Някога забелязвали ли сте го и чудилили сте се от какво е? Има много теории относно това, но какво мислите вие? Ще ми е интересно да видя има ли и други хора с такъв белег. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти кажи каква програма търсиш, пък после за белега. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за каква теория говориш, като аз имам белези на всичките пръсти (на някои повече от един)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една от теориите е, че хората с такива белези за предопределени за нещо, друга естествено на критици е, че тези които са десничари е възможно да са се порязали, друга е че човек, който те е обичал в предишен живот не може да те забрави и винаги ще те търси. Естествено това са само теории, но е интересно, че има хора с такива белези без да знаят от къде са им. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&ei=5TZoXJnxC8GDk74Pw8iT8A0&q=пигментацич+по+пръстите+на+ръцете&oq=пигментацич+по+пръстите+на+ръцете&gs_l=psy-ab.3...16804.28063..28928...0.0..0.134.1309.0j11......0....1..gws-wiz.......0i71j0i7i30j0i7i5i30.CdA5nUxoTGo

преди 50 минути, sliderum написа:

Ти кажи каква програма търсиш, пък после за белега. :)

програма за регенериране на кожата (при рани и подобни) без да оставят такива следи (белези) - знаеш ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

Човека те пита дали вярваш в белезите, не как да ги премахваш.

Авторът беше пуснал темата в Софтуер- програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Petur Stoinov написа:

но е интересно, че има хора с такива белези без да знаят от къде са им. 

Имам белези и не за всички мога да се сетя от къде са ми. Особено тези, придобити в първите 4-5 години от живота ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам белег на показеца на десния крак? Кво ша каже атора на темата за него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз  имам един голям белег , особено ярък,от времето  когато с брат ми като малки режехме трупи дървени с бичкията..и острието се заби в палеца левия до кокала точно  там където почва нокътя .. та тогава и аз разбрах че съм предопределен за нещо велико, когато видях звездичките от болка ...мдам

:rolleyes: :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, georgi6 написа:

Че си предопределен за велики подвизи - да риташ задници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, A.com написа:

Че си предопределен за велики подвизи - да риташ задници.

Добре че не съм левичар - иначе ка ша ритам с десния?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, georgi6 написа:

Ще каже, че като се правиш на интересен, не си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ImagineMe
      Толедо, 93г. Проблемът е следния:
      Когато карам сам или има някой отпред или леко тегло отзад - шум няма. Обаче качат ли се трима отзад и от задната лява страна започва едно стържене при набиране. Притеснително е и се чудя какво би било  
    • от Йоан Арабов
      Ще взимам видео карта но не знам без значение дали ще е нова или втора ръка даже по добре да не е нова за да се вземе нещо по добро това ми е конфигурацията :
      Процесор:  DualCore AMD A4-4000, 3900 MHz (32 x 122)Дъно : Asus F2A55-M LK2 Plus Рам :Kingston HyperX  4 GB DDR3-1600 DDR3Видео карта вградена:  AMD Radeon HD 7480D  (1 GB)Хард: ST500DM002-1BD142 ATA Device  (500 GB, 7200 RPM, SATA-III)Кутия:CM K280 W/ELITE 500W
    • от weezyyyy
      какво означава ако ти е изтръпнала ръката за по дълго време,както в моя случай(втори ден).за какво е симптом това.ако някой знае нека ме осведоми.моля,дискотирайте...
    • от weezyyyy
      здравейте на всички.искам да споделя един проблем.от вчера насам лявата ми ръка частично е изтръпнала.казвам частично,защото частта на изтръпване не е както обикновенно ''цялата ръка'' или ''крак''.не съм запознат с термините от медицината,затова ще ви го обясня по простичко.частта от лакътя до малкия пръст(кутрето) на лявата ръка ми е изтръпнала вече втори ден.но не цялата ръка а....погледнете ръката си.вижте частта която започва от малкия пръст на ръката,до лакътя.т.е. бих казал ''половината ръка''.не мога да ви го обясня по разбираемо,както казах ,не съм запознат с термините в медицината.Та,въпроса ми е следния.Какво се ''случва'' с ръката ми?Това симптом за нещо ли е ?на оросяването ли се дължи това?
      Ако някой знае нещо по темата,нека се включи.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване