Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте момиче на 17 години съм и имам един проблем който се появи от няколко дена и реших да пиша в някой форум за съвети надявам се някой да ми даде някакъв съвет за което ще съм много благодарна .От скоро усещам нещо като топче над пъпа но не ме боли изобщо дори и когато го натисна само го усещам,понякога го усещам на различни места ,когато го пипна се усеща твърдо но видимо не си личи и също така не расте .Сутрин когато се събудя нищо не усещам когато мине малко време го усещам по точно когато се нахраня аз мисля че може да е от това че ям мазни неща защото съм забелязала че ми става така когато ям мазно и също така се съмнявам че може да е от това че когато бях на 9 години имах операция от пъпна херния и може да са свързани нещата.На лекар затова не съм ходила защото не ме боли само ми е малко неприятно че го усещам това .Моля ако на някой му се е случвало да ми даде някакъв съвет какво да правя или ако е свързано с храненето нещо да ми каже какво да ям .Благодаря ви за вниманието

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди на лекар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иди на касапин хирург да го резне и извади и изхвърли, ако имаш късмет ще е само бучка мазнина, сланинка.
Преди нова година точно гледах по една телевизя на английски точно хора с поняколко такива бучки на различни места и им ги вадеше една докторка като на майтап.

А пък ако  е туморче, ще го изследват дали е доброкачествено.
А може да ти кажат да си го носиш и така.
Няма страшно, не е по лицето да те загрози нещо едно ситно белече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно за такива неща наистина е задължително да се ходи на лекар, защото може всичко да е. Може да е просто натрупване на мастна тъкан, но си трябва специалист да го види. Храненето е отделна тема, но като цяло гледай да се храниш балансирано - около 30% дневните калории да са от протеин, около 30% от мазнини (и наситени и ненаситени) и около 40% от въглехидрати. Гледай да консумираш умерено нишестени храни като брашно, картофи, ориз и яж много зеленчуци. Някакви плодове и много вода също са задължителни. Рафинирана захар и газирани напитки и сокове ги махаш изцяло. Горе-долу това е в основни линии. Избягвай храни от пакетче, както и такива, които не носят полезни вещества на организма ти, а само празна енергия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да отидеш на лекар.Моя колега имаше някакво такова топче отстрани на бедрото.Ходи на хирург и му го резнаха.Било някакво мастно образование.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване