Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Бихте ли ми предложили бюджетен смартфон до 300лв. Ще се използва за всичко и най-важното за мен е да е с издръжлива батерия. Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, ако те устройва телефон втора употреба, най-добре погледни някои запазени телефончета в ОЛХ, аз ти предлагам да погледнеш iPhone 6,6S, Huawei p10 lite или Samsung Galaxy S6 edge. Това са супер телефони с доста екстри и функции, ако предпочитате и нямате против iPhone, той е най-добрия избор. Не ви препоръчвам да си купувате толкова евтин телефон чисто нов защото са абсолютни боклуци от малки китайски фирми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старите модели и телефоните втора ръка не са добра идея, защото са към края, или с вече прекратена софтуерна поддръжка. Плюс това са моноблок, не се знае, колко е убита батерията, а замяната ѝ не е евтина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, аctivate написа:

Здравейте! Бихте ли ми предложили бюджетен смартфон до 300лв. Ще се използва за всичко и най-важното за мен е да е с издръжлива батерия. Благодаря ви предварително!

Ако 39 лева над бюджета ви от 300 можете да си позволите, предлагам да погледнете XIAOMI REDMI NOTE 5 DUAL 64GB, OCTA-CORE, 5.9 INCH, 4GB.
Ако все пак са проблем тези пари, версията с 32гб вътрешна памет е 1-2 лева под 300 и влиза в цената, но и РАМ паметта е по-малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купувал съм над 5 телефона от ОЛХ втора ръка които са били много запазени, ако разбираш от телефони няма да попаднеш на боклук, дори имаш и преглед и тест след като ти го изпратят. Взимал съм iPhone 7 и Х НИКАКЪВ проблем не е имало..и винаги питам за батерията колко е изхабена ;) имам доста опит в изкупуване, продаване и работа с телефони. Но рабира се..не мога дс отрека че чисто новия не си заслужава. Напротив-това е най-добрия начин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Martin LN написа:

Купувал съм над 5 телефона от ОЛХ втора ръка които са били много запазени, ако разбираш от телефони няма да попаднеш на боклук, дори имаш и преглед и тест след като ти го изпратят. Взимал съм iPhone 7 и Х НИКАКЪВ проблем не е имало..и винаги питам за батерията колко е изхабена ;) имам доста опит в изкупуване, продаване и работа с телефони. Но рабира се..не мога дс отрека че чисто новия не си заслужава. Напротив-това е най-добрия начин!

Телефона може да е възстановяван. В Китай възстановяват унищожени Iphone, в тях може само платките да са оригинални, всичко друго китайско. Иначе да, при Iphone самата ОС показва, колко от ресурсът си е изгубила батерията, но ако тя е заменена с неоригинална, данните изобщо може да не са верни. При Андроид устройствата, няма как да се провери точно, дори и с разни приложения, те не винаги показват коректен резултат. Далеч не всеки разбира от телефони и има много измамени хора. Всеки си решава за себе си, дали да поеме дадения риск с покупка на устройство втора употреба. 

Предложението на algor за Xiaomi не е лошо, за тези пари има добри характеристики, само да се провери дадения модел за тротлинг, защото този бранд залага на мощни процесори, но колко добре за реализирани възможностите им е друг въпрос. Относно софтуерната им поддръжка, аз лично нямам достатъчно наблюдения, надявам се да е по-бърза и продължителна, в сравнение с тази на Huawei. Това си е доста важен фактор, който е добре да се проучва преди покупка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi Redmi s2 , у дома жената и децата имат такива .Страхотни са ,цена -качество-батерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Белгиеца написа:

Батериите на кои модели се вадят и сменят ?

На всички се свалят и сменят, просто при повечето трябва да се разлепва дисплея, като цяло дълга и широка, трябват подходящи инструменти, и най-вече човек да знае, какво прави, защото вероятноста да оплеска сериозно нещата е висока. Има среден вариант, като Nokia 2 при който се сваля задния панел, развиват се винтове и се стига да батерията, макар и там да има шанс да се оплескат нещата. При Nokia 1 е, като при старите телефони с бутони, на практика и дете може да свали и замени батерията. 

Ето ги 3-те основни метода за смяна на батерията:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белжо кой сменя батерия на смартфон бре чоджум .Тя да те изкара 3 години и той телефона е морално остарял вече .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Иво Димов написа:

Белжо кой сменя батерия на смартфон бре чоджум .Тя да те изкара 3 години и той телефона е морално остарял вече .

Сменят хората, едни от най-разпространените и все още софтуерно поддържани смартфони, като Iphone 6 са вече на 5 години, а при тях и без това имаше проблем с краткия живот на батериите. Също така, ако зареждат с неподходящи зарядни устройства, батерията умира много бързо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То се сменя ,ама ако е от "несменяемите" е по-добре да отиде в ръцете на кадърен сервизен техник .За другите е ясно ,там е лесно сваляш капака и сменяш.Норамлно е ако си купил висок клас смартфон да можеш да си позволиш оригинална батерия .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Иво Димов написа:

Ти кажи кой.
Аз смартфон още не съм си купил и се надявам да го отлагам още дълги години закупуването му.
Ама подпитвам тука за обща култура, че хлапето расте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.02.2019 г. в 13:03, algor написа:

Ако 39 лева над бюджета ви от 300 можете да си позволите, предлагам да погледнете XIAOMI REDMI NOTE 5 DUAL 64GB, OCTA-CORE, 5.9 INCH, 4GB.
Ако все пак са проблем тези пари, версията с 32гб вътрешна памет е 1-2 лева под 300 и влиза в цената, но и РАМ паметта е по-малко.

Предложението е доста добро за цената си. Поръчвали ли сте от конкретния сайт, достоверен ли е? Всичките им телефони са на доста добри цени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, аctivate написа:

Предложението е доста добро за цената си. Поръчвали ли сте от конкретния сайт, достоверен ли е? Всичките им телефони са на доста добри цени.

От тези не съм купувал нищо, но цената е най-ниска при тях.
Знам го магазина и може някой преминаващ, който ги е ползвал да даде мнение от първа ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е късно да се включвам в темата, но подкрепям избора на Xiomi. Аз лично имам Redmi 6 с 32GB вътрешна памет. Тъкмо сега гледам, че са го намалили в Ardes на 260лв https://ardes.bg/smartfoni/smartfoni , което прилично ви влиза във вашия бюджет, а на мен ми идва да се гръмна като осъзнах как съм се набутала с 50лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Наскоро случайно забелязах, че в ЖАР компютърс са пуснали намалени смартфони Huawei. Аз лично съм се спрял на Huawei Y6 2018, заради цената от 235 лв. и готините екстри, които предлага.

Ето линка:

https://www.jarcomputers.com/promotion?ref=promo&campaign=4868&promo=2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, smart-tech написа:

Здравейте! Наскоро случайно забелязах, че в ЖАР компютърс са пуснали намалени смартфони Huawei. Аз лично съм се спрял на Huawei Y6 2018, заради цената от 235 лв. и готините екстри, които предлага.

Ето линка:

https://www.jarcomputers.com/promotion?ref=promo&campaign=4868&promo=2

Дам,забелязал си,а това забелязал ли си?От ЖАР са решили да жарнат някой като теб с "намалени" телефони!https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/huawei/y6-16gb-2018-p408455881/?gclid=EAIaIQobChMIkIXsmf2O4QIVDlXTCh18nwW0EAAYASAAEgKVB_D_BwE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още не е закупен телефон, очаквам и други предложения. Моторолата как са, виждам че имат доста телефони с батерия 4000-5000mah...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://tmobibg.com/xiaomi/mobilni-telefoni-xiaomi/xiaomi-redmi-note-5-dual-sim-32gb-3gb-ram-redmi-note-5-13mp?sort=p.price&order=ASC

И малко над бюджета: Приятел го взе много е доволен скоро смятам да сменя моя j5 2015 с  един от двата модела.

http://tmobibg.com/xiaomi/mobilni-telefoni-xiaomi/xiaomi-mi-a2-lite-dual-sim-64gb-4gb-ram-m1805d1sg?sort=p.price&order=ASC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакай малко за Самсунг м20 :)  влиза в бюджета ти и е с 5000 mAh

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.03.2019 г. в 21:55, Слави Маринов написа:

Дам,забелязал си,а това забелязал ли си?От ЖАР са решили да жарнат някой като теб с "намалени" телефони!https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/huawei/y6-16gb-2018-p408455881/?gclid=EAIaIQobChMIkIXsmf2O4QIVDlXTCh18nwW0EAAYASAAEgKVB_D_BwE

Никак не съм съгласен. От доста години пазарувам в JAR computers и съм доста доволен. До сега не съм имал абсолютно никакви оплаквания относно отношение, коректност, бързи доставки, цени (за "стари" клиенти като мен) и т.н., и т.н. ;)  По какво предценихте, че съм жарнат? (реторичен въпрос). Освен всичко останало, предпочитам да пазарувам от оторизирани, утвърдени и добре познати търговци, не е всякакви измислени фирмици, решили да правят бизнес "на магия" през последните няколко години. Не знам дали знаете, че ЖАР е една от първите ИТ фирми на пазара? Какво значи това според Вас? Ако нямат клиенти, как ще съществуват толкова години... Всеки има право на избор и мнение, нали така? За това, моля, по-добре пазете мнението за себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване