Премини към съдържанието
Емил44

Не мога нищо да изтегля. Utorrent се працака напълно!.

Препоръчан отговор

Здравейте! До вчера нямаше никакви проблеми, но от днеска не мога нищо да изтегля. Да започна по реда, модел лаптоп леново G50, със Windows 8.1

Ползвах програмата Bittorrent, но от тази сутрин каквото и да пусна от замунда да се тегли, торентите не зареждат, деинсталирах програмата и инсталирах utorrent, но същата работа.

Не зарежда пиъри и някакво си  DHT, понеже се поразрових във гугъла да потърся малко информация относно настройките, но безуспешно.  Качвам и една снимка на настройките на уторент, и моля ви помогнете да реша проблема. Че не мога нито филми, нито нищо да свалям. Торентите си стоят на 0 проценти и изобщо не зарежда!

Без име221313.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да набедиш програмата - пробвай с друг ресурс.

Нещо защитни стени, това онова. Публичното ти IP същото като онзи ден ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът ти не е с торент програмите. Виж да не би да си включил защитна стена или антивирусната да ти блокира достъпа. Има вероятност да са ти наложили БАН от Замунда. Може ли да влизаш в сайта им.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махни отметката лимит за локалните пиъри, отиди на трафик и виж дали не си достигнал някакъв поставено ограничение. Примерно може да е 200ГБ за 30 дни, или нещо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

Преди да набедиш програмата - пробвай с друг ресурс.

Нещо защитни стени, това онова. Публичното ти IP същото като онзи ден ли е?

Пробвах, преди малко също пробвах от друг сайт да сваля със програмата но нищо не зарежда. IP е същото.

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Проблемът ти не е с торенти програмите. Виж да не би да си включил защитна стена или антивирусната да ти блокира достъпа. Има вероятност да са ти наложили БАН от Замунда. Може ли да влизаш в сайта им.

Нямам антивирусна програма, не знам какво е защитна стена и как да проверя, но знам че уиндоуса има вграден windows defender, който е изключен и не е пипан от месеци насам. Във замунда влизам без проблеми, от други сайтове също не мога да свалям със програмата уторент!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върни заводските настройки на програмата и опитай пак. Правил ли си нещо преди да се появи проблема ( updates, инсталиране на програми или нещо от този сорт)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Махни отметката лимит за локалните пиъри, отиди на трафик и виж дали не си достигнал някакъв поставено ограничение. Примерно може да е 200ГБ за 30 дни, или нещо подобно.

Махнах отметката, отидох на трафик, нямам ограничение, но въпреки това натиснах на нулиране, след което пак пробвах да изтегля нещо, но нищо не се получава и торентите не се зареждат.

току-що, Емил Костов написа:

Върни заводските настройки на програмата и опитай пак. Правил ли си нещо преди да се появи проблема ( updates, инсталиране на програми или нещо от този сорт)

Нищо не съм правил и пипал, нито инсталирвания или пък ъпдейти или каквото да било!  А как се възтановяват заводските настройки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте друг торент тракер. Имена няма да давам, защото от много години не съм се интересувал и не знам дали все още има други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мой познат вчера ми се оплака от същото поведение на utorrent и zamunda.
Сега ми мина през ума, че мерах нова версия 3.5.5. Пробвай с нея

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Пробвайте друг торент тракер. Имена няма да давам, защото от много години не съм се интересувал и не знам дали все още има други.

Пробвах два вече, явно не е от това!

преди 1 минута, DarkEdge написа:

Мой познат вчера ми се оплака от същото поведение на utorrent и zamunda

Да, само че аз по рано реших от друг сайт да сваля със програмата уторент и пак нищо не зареди!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава да взема да пробвам и аз. При мен батака е пълен, чей да видя дали още ме помни Замундата, че не съм се мяркал доста години.

ПС, брях, влязох като по масло и нямам никакви проблеми с теглене.

Послушай съвета на колегата Костов  за връщане заводските настройки. Ммм, на диска, прочее на дяла в който теглиш, имаш място нали, не е пълно, макар че това не би трябвало да пречи на сийда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в настройките на защитната стена да не ти е забранена тази програма. Ако имаш Скайп го спри и опитай пак. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат
Zamunda
  • 2019-02-14 - Уважаеми потребители, уведомяваме Ви, че тракерът е временно недостъпен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sliderum написа:

Остава да взема да пробвам и аз. При мен батака е пълен, чей да видя дали още ме помни Замундата, че не съм се мяркал доста години.

ПС, брях, влязох като по масло и нямам никакви проблеми с теглене.

Послушай съвета на колегата Костов  за връщане заводските настройки. Ммм, на диска, прочее на дяла в който теглиш, имаш място нали, не е пълно, макар че това не би трябвало да пречи на сийда.

Място има да, а как се връщат заводските настройки, не знам как става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я погледни в тази позиция на клиента каква настойка имаш? Те вече ти го споменаха, но може да не си го забелязал.

ScreenShot003.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Виж в настройките на защитната стена да не ти е забранена тази програма. Ако имаш Скайп го спри и опитай пак. 

Не е забранена, скайп не ползвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно е. Тракерът няма ни сийдъри, ни пиъри. По горе е написано от колегата

ScreenShot001.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил44 написа:

Не е забранена, скайп не ползвам.

Забрани за момент защитната стена и пробвай пак. Виж и клипа на Sliderun, където е показано как се възстановяват заводските настройки на торент клиента. Пробвай да свалиш нещо, където има много сидъри и пиъри.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Колев60 написа:

Вярно е. Тракерът няма ни сийдъри, ни пиъри

ScreenShot001.jpg

При мене показва че има на всички торенти, и сиидъри и пиъри!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил44 написа:

При мене показва че има на всички торенти, и сиидъри и пиъри!

Затвори Замунда и отново се логни да видим какво ти показва. Аз току що го пробвах и при мен няма никой! Нали виждаш снимката направена преди 2 минути? При теб може и да има, но никой не знае от колко време ти стои тракера активен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Забрани за момент защитната стена и пробвай пак. Виж и клипа на Sliderun, където е показано как се възстановяват заводските настройки на торент клиента.

Изгледах клипа и го направих, но същия проблем, забраних защитната стена, но пак същата работа. Вече се питам дали проблемът е от мен!

преди 3 минути, Колев60 написа:

Затвори Замунда и отново се логни да видим какво ти показва. Аз току що го пробвах и при мен няма никой! Нали виждаш снимката направена преди 2 минути?

Пак същата работа, да видях снимката.  Пробвах и да сменя папката като направих нова, както на снимката смених и трафика и защитната стена, както и заводските настройки, нищо не стана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току-що закачих един филм да се тегли с utorrent, последна версия, няма проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Току-що закачих един филм да се тегли с utorrent, последна версия, няма проблеми.

А при мен има, казало си е че няма да тегли и това е!  Някакви други идеи? :)    Трябва да реша проблемът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил44 написа:

Изгледах клипа и го направих, но същия проблем, забраних защитната стена, но пак същата работа. Вече се питам дали проблемът е от мен!

Защитната стена не се забранява! Ако си пил, ела пак утре да разпитваш. От защитната стена трябва да укажеш разрешение за торента.
Като си калпав вземи този торент, макар назад с две/три версии и го инсталирай. Той ще направи нужното вместо теб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване