Премини към съдържанието
Емил44

Не мога нищо да изтегля. Utorrent се працака напълно!.

Препоръчан отговор

От други торент сайтове как е положението с тегленето?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накрая да не се окаже, че доставчикът му на интернет го е сложил в черния списък и му е  забранил p2p трафика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил44 написа:

А при мен има, казало си е че няма да тегли и това е!  Някакви други идеи? :)    Трябва да реша проблемът.

Пробвай торент където има много сидъри и пиъри. На кой интернет доставчик си и как идва интернетът до теб ( с модем, рутер, оптика или utp кабел).

преди 4 минути, Raze написа:

По-горе пише, че е тествал с битторент и уторент и с други торент сайтове и проблемът е същия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аман. Замундата има проблеми с анонсера. Вижте че стоят нули. И клиента не отговаря. Така е с всичко, качено от 14.02 насам. Пробвайте друг ресурс. Толкова ли е сложно? Зелхата работи. Мастерс, рутракер и други също работят. Преди да правите глупости се гледа статус на тракера в клиента. Трябва да е <работи>.

e34223959a0a0c1a705eabacf73b6a09.png

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Емил44 написа:

При мене показва че има на всички торенти, и сиидъри и пиъри!

може да ти показва но в момента това дето сийдвам ми е с червена стрелка-офлайн

тракера има проблеми с някои торенти

иначе преди час си дръпнах филм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Raze написа:

Същото!

преди 42 минути, sliderum написа:

Накрая да не се окаже, че доставчикът му на интернет го е сложил в черния списък и му е  забранил p2p трафика.

А защо, по какви причини може да направи това?

преди 40 минути, Емил Костов написа:

Пробвай торент където има много сидъри и пиъри. На кой интернет доставчик си и как идва интернетът до теб ( с модем, рутер, оптика или utp кабел).

По-горе пише, че е тествал с битторент и уторент и с други торент сайтове и проблемът е същия.

Лаптоп е устройството, а ползвам рутер 300 мб със три антени, а самия доставчик, не се сещам колко ми е интернета, но знам че е със висока скорост, нетуоркс, до сега не съм имал проблеми за толкова години.

преди 39 минути, Филипов написа:

Аман. Замундата има проблеми с анонсера. Вижте че стоят нули. И клиента не отговаря. Така е с всичко, качено от 14.02 насам. Пробвайте друг ресурс. Толкова ли е сложно? Зелхата работи. Мастерс, рутракер и други също работят. Преди да правите глупости се гледа статус на тракера в клиента. Трябва да е <работи>.

А при мен нищо не е занулено и до вчера си теглих спокойно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам си го рестартирал! Не си му пипал вътре настройките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казак ти да видиш статуса в клиента. Червеното на картинката от предния ми пост. На други тракери същото. И през DHT всичко може да се изтегли, не му трябва анонс.

За да работи добре си отвори порта в рутера! Долу в дясно на клиента трябва дса е зелено!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Емил Костов написа:

Предполагам си го рестартирал! Не си му пипал вътре настройките.

Да, рестартирах го и нищо не съм пипал.

преди 44 минути, Филипов написа:

Казак ти да видиш статуса в клиента. Червеното на картинката от предния ми пост. На други тракери същото. И през DHT всичко може да се изтегли, не му трябва анонс.

За да работи добре си отвори порта в рутера! Долу в дясно на клиента трябва дса е зелено!

Така го виждам, ако говорим за едно и също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с този онлайн торент клиент,няма нужда от инсталиране.Опитай с някой малък файл,че за големи файлове трябва платен абонамент.

https://zbigz.com/myfiles

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Емил44 написа:

Така го виждам, ако говорим за едно и също.

Покажи си лентата на състоянието

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За чукчите, които пишат без да четат има го написано на главната страница на сайта:

2019-02-14 - Уважаеми потребители, уведомяваме Ви, че тракерът е временно недостъпен. Въпреки това свалянето е активно и няма проблем да използвате услугата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване