Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. До скоро бях с монитор и дубликат към тв. Сега реших да сложа втори монитор до основния. Втория е разширен, на него да правя друго. Проблема е, че пускам даден клип на основния и го гледам и на тв-то. Но след няколко мин. сигнала спира и на тв. Ми пише, че няма връзка. Докато бяха два не е ставало това. Каква може да е причината? Основния е свързан hdmi-hdmi. 2 монитор с dvi-dvi. 3 телевизор dvi-hdmi

intel 8100 3600g

nvidea 1060 3gb

windows 10 pro.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно проблем с драйвър. Какво пише в логовете за събития на системата? Коя версия е драйврът за nvidia видеокартата?
nvidia experience работи ли?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първия въпрос не зная как да проверя. За драйвера ми казаха, че са направили на последна версия или нещо подобно.

Сега не съм на компютъра после ще проверя и ще пиша. Ако е удобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване