Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Името ми е Богомил , но не го харесвам. Викат ми Боги , ама нещо много лигаво ми звучи. Как ви звучи прякора Боун. Предложете някакви прякори , защото не мога да си измисля.

Прякор* . Ако може модератор да редактира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че прякори се дават, а не се избират от "наричания така".

Също така прякора не е задължително да има връзка с името.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На нашия Богомил също му викаме Боги.Така и до днес.Не си го е избирал той а компанията.Мисля,че няма да има значение какво ще си измислиш,всички ще ти викат Боги

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, BrizzGaming написа:

Името ми е Богомил , но не го харесвам. Викат ми Боги , ама нещо много лигаво ми звучи. Как ви звучи прякора Боун. Предложете някакви прякори , защото не мога да си измисля.

Нещо характерно, нещо което е присъщо за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, BrizzGaming написа:

Как ви звучи прякора Боун.

Тъпо звучи, като последната хамериканска подметка.
Виж .... е патриотично пиринско име.

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве гордей се с името си ве,и не дърпай дядо господ за... шлифера.Понеже прякор принципно се дава, на един на времето от квартала една вечер разправя как забивал бая време една дуда, накрая му се отворил парашута,обаче тя пък се оказала ,че е в м*нзис и пак му се разминало да го оцели тотото.И от тогава му лепнаха прякора ''М*нзиса'' на галено ''Мензо''  Бая се бутнуваше да не му викат така, обаче си му остана за цял живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Белгиеца написа:

в наше село дуда означава плод черница

В нашето, нещо което да разклатиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Името ми е Богомил , но не го харесвам.

Щом Богомил не ти харесва, може да премахнеш "Бо" и да се представяш като Гомил. Звучно и запомнящо се. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както са ти казали по-горе -  прякор се дава, не се измисля от носещия го. Пък относно това, че не си харесваш името - ми хвани си едно гадженце да се обръща към теб с "Богинце, миличко..." и ще разбереш колко красиво, звучно и мъжествено име носиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той може би е имал предвид умалено име, не прякор

Защото прякор.... може и котката да ти викат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Hermanita написа:

Умалените имена са скучни. Да го викат на фамилия! :biggrin:

После да каже, че фамилията му е прякора :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Тъпо звучи, като последната хамериканска подметка.
Виж .... е патриотично пиринско име.

Найстина е американска подметка. Там където тренирах бойни изкуства ми викаха Боун. Фамилията ми е Каров. Не мисля , че става за прякор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, BrizzGaming написа:

Найстина е американска подметка. Там където тренирах бойни изкуства ми викаха Боун. Фамилията ми е Каров. Не мисля , че става за прякор.

На прякор няма как да стане, защото това ти е името. Но нищо не пречи да се представяш с нея и да се обръщат към теб по този начин. Стига да ти допада ;)

П.П. Представяш ли си само..."Приятно ми е Каров, Богомил Каров." Супер якото. Ще го раздаваш като Джеймс Бонд :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз даже си го представих вече. Слага шлифера и черните очила и влиза в матрицата. Стъпвайки тежко, тежко се приближава и мушка бавно ръка в джоба си. Точно когато се очаква да изкара оръжие,  подава ръка и казва: "Приятно ми е Каров, Богомил Каров." :lol6::lol6::lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Hermanita написа:

Аз даже си го представих вече. Слага шлифера и черните очила и влиза в матрицата. Стъпвайки тежко, тежко се приближава и мушка бавно ръка в джоба си. Точно когато се очаква да изкара оръжие,  подава ръка и казва: "Приятно ми е Каров, Богомил Каров." :lol6::lol6::lol6:

Хах. Всъщност става. Мерси!!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влиза в Матрицата и казва Аз съм Бог Каров и ще ви дам две хапчета...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване