Премини към съдържанието
haidukpikaso

Кралят на сръбската фолк музика Шабан Шаулич загина в катастрофа

Препоръчан отговор

2111818507.jpg

Кралят на сръбската турбо-фолк музика Шабан Шаулич загина при тежка катастрофа в Германия.

Инцидентът е станал в Билефелд, недалеч от Дортмунд. 67-годишният Шаулич е пътувал заедно със свой близък. Двамата веднага са били откарани в болница, но там Шаулич е починал.

Музикантът бе на сцената от 70-те години. Преди да започне да се занимава с музика Шаулич тренирал футбол.

През декември той изнесе концерт в "Арена Армеец" в София при препълнена зала, с който отбеляза юбилея си - 50 години на сцената.

Шабан Шаулич е роден на 6 септември 1951 г. в град Шабац, в мюсюлманското семейство на Илдуза и Хусеин Шаулич. Много често се появяват публикации, в които се твърди, че Шаулич е от ромски произход. През 1969 г. издава първия си албум – „Дайте ми утеха“.

vesti.bg

Почивай в мир !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Веднъж той шеговито казва: "Аз съм циганин, роден от туркиня и закърмен със сръбски темперамент!"

dir.bg

Бог да го прости!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не слушам такава музика, но съм чувала за Шабан Шаулич.

Бог да го прости!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги ме е било много яд на всякакъв вид нелепа смърт.Да почива в мир

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тежка катастрофа на магистрала A2 по посока Дормунд в неделя сутрин около 6 и 50 часа. Мъж е починал по-късно от раните си получени от тежката катастрофа. Това трябва да е краля на народната музика Шабан. 

34 годишният от град Гютерсло пътувал без книжка и пиян за Дортмунд със своята Мазда. Забуксувал и се блъска в мантинелата и в колата на Шабан.

Източник

https://www.westfalen-blatt.de/OWL/Kreis-Guetersloh/Verl/3656821-Autobahn-in-Verl-mehrere-Stunden-gesperrt-Schlagerstar-aus-Serbien-tot-mit-Video-Schwerer-Unfall-auf-der-A2-Mann-stirbt-im-Krankenhaus

Снимка

ПОКЛОН и Почивай в мир !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

настина беше Кралят на сръбската музика!

жалко!

Бог да го прости!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният му концерт, 3 часа преди да си отиде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бог да го прости! Още една легенда....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване